ft 8 Het einde van een jaar is natuurlijk een uitgelezen periode om terug te blikken, te bezinnen, maar vooral ook vooruit te kijken. Hoe hebben Ahold-medewerkers het afgelopen jaar beleefd? En wat zijn de ambities voor 2002? Sander Kroes (20), verkoper 1 Af 'Het hoogtepunt van het afgelopen jabi Winkelwedstrijd hebben gewonnen. Ik hebben gekregen. Vanaf eind decembe ik mij op. Over mijn ambities voor volg gewoon dat alles blijft zoals het nu is. Carla Stolk (51), eerste verkoopster Etos 7267 in Amsterdam: 'Wanneer ik terugdenk aan het afgelopen jaar, schieten me als eerste de aanslagen in de Verenigde Staten te binnen. Ik was aan het werk toen het gebeurde. Zo gauw we er van hoorden, hebben we de televisie aangezet. Afschuwelijk vond ik het om die beelden te zien. De klanten waren er ook helemaal beduusd van. Komend jaar wordt heel spannend voor ons. De winkel wordt verbouwd, ik ben heel benieuwd naar het resultaat.' )an van der Vlugt, (40) hoofd Transport bij Deli XL in I 'Dat Deli XL een nieuw pand in Helmond heeft gekregen, vind ik als de bouw van het nieuwe distributiecentrum in Schiedam. Een dieptepunt zijn de aanslagen op 11 september in de Verenii Daarnaast maakt zo'n gebeurtenis weer eens goed duidelijk da plannen, maar dat je nooit weet hoe de toekomst er uit gaat zié Peter Broersen (49), filiaalmanager Gall Gall 7020 Lelystad: 'Dit jaar is onze kassa geautomatiseerd. De eerste periode was ik daar niet zo blij mee, moest ik er nog aan wennen en had ik het idee dat de kassa minder snel dan onze eerdere kassa is. Nu ben ik inmiddels zover dat ik er niet meer zonder zou kunnen. Volgend jaar, wanneer klanten met euro's gaan betalen, zal hij helemaal een uitkomst zijn. De kassa rekent precies uit hoeveel de klant die bijvoorbeeld in guldens heeft betaald, in euro's terugkrijgt. Ik heb geen enkele reden om tegen de komst van de euro op te zien.' Claudia La Rooy (33) verkoopster Etos 6037 Lelystad: 'Ik heb vier jaar op mijn kinderen gepast en werk nu sinds een maand bij Etos. Ik heb geen moment spijt gehad van die stap. Integendeel; het werk is leuk, iedere dag ziet er heel anders uit en ik heb veel plezier met mijn collega's. Bovendien leer ik er iedere dag weer wat bij. Wat wil ik nog meer? Wat mij betreft blijf ik in ieder geval volgend jaar nog bij Etos werken. Hopelijk zelfs nog veel langer.' Margriet van der Linde (25), sen 'Ik ben begin dit jaar aangesteld als se maken door de winkel en al hun vragei Pitstop ging gepaard met een grote ve hinder van te laten ondervinden, hebb dat was de gezelligste zondag van het Cheryl Pengel (17) stagiaire Etos 6037 Lelystad: 'Het hoogtepunt van dit jaar is voor mij dat ik als stagiaire bij Ei Inmiddels heb ik de eerste helft van mijn stage met goed gevolj erg trots op. Etos is een fantastisch bedrijf om bij te werken. W' producten en ik vind het leuk om nu en dan klanten te advisere jaar? Stagelopen bij een schoonheidssalon. Mijn wens is om la worden.' Davy Rutumalessy (30) allround magazijnmedewerker bij het DC in Pijnacker: 'Ik heb dit jaar gesolliciteerd naar de functie van Coördinator Teamperformance binnen het DC en ben aangenomen. Dat is een grote kick. Volgend jaar ga ik beginnen. Als Coördinator Teamperformance fungeer je als tussenpersoon tussen de teamleider en de groep, de werkvloer zeg maar. De communicatie tussen de teamleider en de werkvloer zou nog wel wat verbeterd kunnen worden. Ik hoop daar volgend jaar een steentje aan bij te dragen.' Jannie Hoogezand (44) verkopei 'Ik ben in maart bij Etos begonnen en n mee. Heel leuk om het grootste deel v gegeten en lekker gedanst. Ik verheug jaar wil ik graag een of meerdere stud om nog meer over de producten die w Carlo Hagebeekfei) dms Houdbaar bij het DC in Pijnacker: 'Ik ben dit jaar met mijn vriendin naar Tenerife geweest. Heerlijk uitgerust en genoten van de prachtige natuur. Daarnaast heb ik een nieuwe auto gekocht; een Opel Astra Coupé. Mijn vriendin en ik zijn er al mee naar Parijs gereden. Volgend jaar willen we weer voel gaan reizen, onder andere naar Turkije en de Verenigde Staten. We willen in de toekomst graag kinderen, maar voor het zover is, gaan we eerst nog wat meer van de wereld zien.'

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 8