ÜHl weer»'** Ahold Flitsen December 2001 Alle antwoorden staan in deze Flitsen Marijke en twee keer Gonda openen hetzelfde filiaal flitsen(a) ahold.com De laatste pagina van Flitsen kon je altijd zelf invullen, door een faxje, een emailtje of een briefje te sturen. Maar dit is het laatste nummer van Ahold Flitsen. De redactie van Flitsen wil graag iedereen bedanken die ons ooit een berichtje heeft gestuurd over leuke, grappige, opmerkelijke zaken die jullie tegenkwamen, waar ook ter wereld. In september verrichtten Marijke Dekker en Gonda de Vogel de heropening van hun winkel AH-1246 te Zoetermeer na de VWO (Volgende Week Open). 'Nou en?" zul je denken. 'Dat ge beurt toch aan de lopende band?' Dat klopt, maar deze dames waren ook al bij de eerste opening van de winkel in 1981. En dat gebeurt natuurlijk niet zo vaak. Hun collega's hebben Flitsen een mailtje gestuurd en vermeldden daarin dat Marijke de spil is van de infobalie, maar overal inzetbaar is in de winkel; van de kassa tot en met de kantine. Zij is van alle mark ten thuis en wordt door de medewerkers beschouwd als 'moeder' van de winkel. Ook Gonda is een echte allrounder, maar ze is vooral op de brood- en bake-off afdeling te vin den. Maar ook de kassa en de kantine hebben geen geheimen voor haar. Maar vooral: waar Gonda is, is het gezellig in de winkel. Dat en het feit dat ze niet meer weg te denken zijn uit filiaal AH-1246 zorgde ervoor dat zij voor de tweede keer hun 'eigen' winkel openden. Marijke (I) en Gonda openen voor de tweede keer 'hun' winkel AH- 1246 in Zoetermeer. Hieronder: Bij de opening in 1981: Gonda staat op de tweede rij van achter, tweede van links: Marijke staat op de derde rij vierde van rechts. Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar beneden lees je een woord dat alles te maken heeft met onze business. Stuur dit woord op naar Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Karina Duineveld, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. Heet in Zweden Jul Dit is een product is nu ook lekker uit de magnetron Voornaam winnaar Ahols Award 2001 Beste franchise Gall Gall winkelwedstrijd Land waar de novembersessie werd gehouden Voornaam weldoener in Albanië Gall Gall heeft een nieuwe winkelformule in Eén van de grootste AH's staat in DeliXL heeft 35.000 Achternaam chef-kok van Ahold's toprestaurant Keep on De oplossing van de puzzel van november is: gemakswinkel. De winnaar is: A.B. Brouwer de Koning uit Heerenveen De digitale camera's gaan naar: Saskia Wittekoek uit Heemstede, Nicole Schuil uit Amsterdam, Jeroen Bizot. verheugen in een groot aantal vakantiefoto's- Supermercados6 en mooie carrierestap rijn- toch bij Ahold blijven werken. Dot zo

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 16