albert Jlll 'Mogen wij éven in u krat BIIEfiVil altoerl Woensdag 5 december 12.55 uur, F.C. Dondersstraat Bussum NIEUWS FLITSEN 2800 vierkante meter Air Miles vanaf 1 januari volledig vernieuwd Directeur AH-Logistiek Ahold Flitsen december 2001 Normaal gesproken stappen we in deze rubriek één van Ahold's winkels binnen. We tikken dan een willekeurige klant op de schouder *cen(*- Net zo goed en vragen of we éven in zijn of haar tas mogen kijken. Tegenwoordig kun je via de onlangs geïntroduceerde bezorgservice Albert ook boodschappen thuis laten bezorgen. Flitsen wilde wel eens weten wat er zoal via Albert gekocht wordt en vroeg: 'Mogen we éven in uw kratje kijken?' We werpen een blik in het krat van Bettina Nab (35) uit de FC Dondersstraat in Bussum. 'Ongeveer eens in de drie weken laat ik Albert bij me thuis komen', zegt mevrouw Nab. 'Ik vind het een erg handige service. Ik heb twee kleine kinderen en een vaste lege frisdrankflessen direct mee. baan en dan valt het niet altijd mee Daar hoef ik dan zelf ook niet meer om tijd te vinden om boodschap- mee te zeulen. De eerste keer dat ik pen te doen. Zeker voor de zware Albert langs liet komen, was ik be en grote spullen als frisdrank, toi- nieuwd naar de kwaliteit van met letpapier en luiers is Albert erg ge makkelijk. Bovendien neemt Albert name verse producten als fruit en groente. Die blijkt gelukkig uitste- als watje op de groenteafdeling bij Albert Heijn vindt. Een heel groot voordeel van Albert is dat je uit het assorti ment van maar liefst vijf winkels kunt kiezen. Deze keer heb ik een fles wijn bij Gall Gall besteld. Daar ga ik vanavond maar eens van genieten. Stokbroodje er bij. Heer lijk.' Op vrijdag 30 november opende de nieuwe Albert Heijn aan de Wendelaarstraat in Alk maar haar deuren. De winkel behoort met een oppervlakte van 2800 vierkante meter tot de grootste Albert Heijn-winkels van Nederland. De Albert Heijn heeft een assor timent van maar liefst 20.000 artikelen, va riërend van kant- en-klaarmaaltijden, vlees, vis, vegetarische producten en panklare specialiteiten tot tapenades en kaas uit bin nen- en buitenland. In het pand zaten eer der een A P en een Maxis. Het merendeel van de 240 medewerkers is afkomstig uit de oude A 81 P-vestiging. Deze groep is in een aantal weken bij andere Albert Heijn-win kels opgeleid tot Albert Heijn-medewerker. De ploeg staat onder leiding van de zeer er varen supermarktmanager Arie Tromp. Hij werkt al 32 jaar bij Albert Heijn en is de laatste 6 jaar supermarktmanager geweest in de Albert Heijn in het winkelcentrum De Mare. f. Openingsfeest in de nieuwe w De invoering van de euro hebben Ahold en de andere Air Miles-partners aangegrepen om het Air Miles-programma flink op te frissen en aantrekkelijker te maken. De grootste verandering is datje vanaf 1 janu ari aanstaande per uitgegeven Euro één Air Mile spaart. Je hoeft dus niet zoals voor heen eerst f30,- 13,61) uit te geven voor datje een Air Mile spaart. Je kunt nu dus sneller sparen voor reizen, uitstapjes en ge schenken. In de praktijk bleek dat de f30,- 13,61) die een klant moest uitgeven voor één Air Mile niet altijd gehaald werd. Die kwam wel eens nét die éne gulden tekort om een Air Mile te sparen. Daarom is beslo ten om bij de grens te leggen bij 1 euro per Air Mile. Het kan natuurlijk niet zo zijn dat de klant ineens zijn 'oude' Air Miles vanaf 1 januari minder waard ziet worden. Een voorbeeldje. Stel je hebt nu 300 Air Miles gespaard. Die hoeveelheid wordt vanaf 1 januari dan: 13,61 keer zo groot: f30,- gedeeld door de waarde van de euro (f2,20372) maakt 13,61. Dus wordt je saldo: 300 maal 13,61 maakt 4.083 Air Miles. Na tuurlijk worden ook de 'prijzen' van de Air Miles-producten die je kunt uitzoeken 13,61 keer hoger. Als je Air Miles-spaarder bent, zie je dat al terug op je decemberoverzicht. Chris Dik is per 1 januari 2002 de nieuwe directeur logistiek bij Albert Heijn en wordt verantwoordelijk voor de aansturing van de logistieke operatie. Hiermee volgt hij Henk Sterk op. Chris gaat rapporteren aan Dick Boer, directie-voorzitter van Albert Heijn.

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 12