i|r liSyV Mogen wij éven in u lp* 8 NIEUWS FLITSEN Etos Energy Event Maandag 22 oktober, 17.05 uur. AH to Go, Lijnbaan, Rotterdam B-units laatste mogelijkheid Ahold Flitsen november 2001 Gratis entree voor Etos-medewerkers Het wordt één grote, bruisende belevenis onder het motto 'Mooi van binnen, mooi van buiten'. Van 22 tot en met 25 novem ber staat de innerlijke mens, maar ook uiterlijke mens centraal tijdens de Etos Energy Event in de RAI van Amsterdam. 'De Event is een extraatje voor de klant', aldus organisatrice Karin de Jong. Mede werkers van Etos hebben een gratis toe gangskaart gekregen. De Etos Energy Event is het tweede eve nement dat voor klanten wordt georgani seerd. In 1999 stond tijdens het Meta morfose festival vooral het uiterlijk centraal. Deze nieuwe editie wordt een evenement van kijken, meedoen en voor al heel veel inspiratie opdoen. Net als in 1999 helpen ook dit jaar medewerkers van Etos mee. Zij zijn onder andere te vinden achter de informatiedesk, in de Etos-stand of bij de ingang van de RAI waar zij de kaartjes scheuren. Vrouwen die informatie willen over schoonheid, gezondheid en verzorging en geïnteresseerd zijn in nieuwe produc ten en trends, zijn er aan het juiste adres. Zij kunnen inspiratie opdoen over cosmetica, mode kleding, een nieuw kleurtje in het haar of een totaal andere look. En alles te weten komen over voe dingssupplementen en vitamines. Naast boeiende demonstraties en spectaculaire metamorfoses, modeshows, kappers- shows en workshops kunnen bezoekers er terecht voor lekkere hapjes en drank jes. Bovendien zijn er veel live optredens en prijsvragen met fantastische prijzen. Als we een paar dagen na de offi ciële opening van AH's nieuwste ge makswinkel op de Lijnbaan arri veren is het een komen en gaan van klanten. Mevrouw Jansen - 'nu al vaste klant!'- staat bij de kassa af te rekenen als wij haar vragen wat zij gekocht heeft. 'Een sandwich en een salad shaker. Een uitkomst en erg lekker! Van- Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we even in uw tas kijken? Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van mevrouw Jansen uit Rotterdam, bij de splinternieuwe AH to go aan de Lijnbaan in het winkelhart van Rotterdam. daag kook ik niet. Dan is het wel zo makkelijk om hier iets gezonds te halen. Ik woon in Krooswijk en eet mijn broodje en salade onderweg op. Een AH Koken Stomen-maal- tijd is natuurlijk ook een optie, maar die heb ik nog niet gepro beerd. Het is ge loof ik de derde keer dat ik hier kom. Het is een mooie winkel en vanuit m'n werk loop ik hier zo naar binnen voor de broodnodige vitaminen. Goed dat ze aankopen in papieren zakken in plaats van in plastic verpakken, veel milieuvriendelijker. Dit is je laatste kans om gebruik te maken van de AH Vaste Klanten Fonds B-unitrege ling voor Ahold-medewerkers. Want alleen dit jaar kun je nog gebruik maken van deze regeling. Met de lancering van AH-Geldza- ken werd namelijk een nieuwe personeels- kortingsregeling voor Ahold-medewerkers in het leven geroepen. Voor de nieuwe personeelskortingsregeling heb je een AH Bonuskaart nodig en je moet even een AH Spaarrekening openen. Over het bedrag dat je in je Albert Heijn-winkel uitgeeft krijg je 5% op je AH-Spaarrekening gestort, met een maximum van f 600,- per jaar. Natuurlijk kun je niet van beide regelingen gebruik maken. De keuze is dit jaar nog aan jou. Wil je nog gebruik maken van de B-unitre geling, dan moetje drie keer drie volle AH- spaarzegelboekjes inleveren in je AH-win- kel. Buiten het normaal voor jou belegde bedrag van f 468,- in A-units (de waarde van de negen boekjes plus de premie), krijg je dan ook nog eens f 441,- in B-units in het AHVKF gestort. Let wel even op: het is de laatste keer datje van deze regeling gebruik kunt maken. Als je dat wilt doen zorg dan dat je je unit zegels vóór 31 december hebt opgestuurd naar het AH Vaste Klanten Fonds. Met in gang van het nieuwe jaar kan het AHVKF je unitzegels niet meer verwerken voor de B-units.

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 8