Mogen wij even in u NIEUWS FLITSEN LDC Geldermalsen 10 jaar 'In het groot' Woensdag 26 september 11.35 De Tuinen 7647Amsterdam-West Even in Nederland Ahold Flitsen oktober 2001 Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de tas van Maria Popper (46) bij De Tuinen 7647 in het winkelcen trum 'Plein '40 - '45' in Amsterdam-West. Mevrouw Popper woont in de buurt van het winkel centrum en loopt iedere week min stens twee keer de winkel binnen. 'Ik vind het belangrijk om mezelf goed te verzorgen', zegt ze. 'En voor kwalitatief uitstekende verzorgingsproducten ben je bij De Tuinen aan het juiste adres. Het is heerlijk om hier rond te snuffel en en te kijken wat ze allemaal hebben. Meestal trek ik daar behoorlijk wat tijd voor uit. Deze keer heb ik een schrubhandschoen, een schuimspons. relaxbadolie, bodylotion, douchegel en een maskertje gekocht. Ik werk in een schoenenzaak, dus dat betekent veel lopen en staan. Aan het eind van een werkdag ben ik behoorlijk afgemat en dan vind ik het heerlijk om uitge breid te douchen en me daarna hele maal met bodylo tion in te smeren en een maskertje op te doen. Dan kom ik helemaal bij. Deze keer heb ik trouwens ook een aantal geurkaarsjes gekocht. Die zet ik vanavond in de woonkamer op een tafeltje. De kamer ziet er dan meteen een stuk gezelliger uit, bovendien gaat het dan in huis zo lekker ruiken.' Groot feest voor de medewerkers van het Landelijk Distributiecentrum van Albert Heijn in Geldermalsen. LDC Geldermalsen bestond in september 10 jaar. Voor de fami lieleden meteen een goede gelegenheid een kijkje te nemen in het LDC van waaruit de belevering van alle langzaamlopende pro ducten en veel non-foodproducten in het AH-assortiment wordt geregeld. Tien jaar geleden was het nog even spannend of het toen gloednieuwe DC wel op tijd open zou gaan. Tijdens de bouw was er namelijk een grote brand. Alles werd op alles gezet en het DC ging toch nog op tijd open. Nu, tien jaar later, is tijdigheid nog steeds één van de pijlers van het LDC. Vanaf week 40 is het kijkboek 'De wereld van wijn' bij Albert Heijn verkrijgbaar. Fotograaf Pieter Ouddeken reisde speciaal voor dit informatieve fotoboek de wereld rond om de wijngaarden, -makers, -hande laars, -specialisten en genieters in beeld te brengen. Het indrukwekkende resultaat is in oktober en november ook 'in het groot' in het Zaans Museum bij de Zaanse Schans te bewonderen. Toegang: ƒ10,-/ EUR 4,54 per persoon. ■ijn zoekt nagers m/v an nieuwe houden Gabriel Hankin (20) is de Amerikaanse gelukkige die via de Gerrit Jan Heijn Fellow ship een semester in het buitenland mag studeren. Hij was even in Nederland voor dat hij het vliegtuig nam naar Engeland. Daar gaat hij studeren in Oxford. Normaal studeert Gabriel bedrijfseconomie aan de Emoiy University in Atlanta, in de VS. 'Ik kijk er erg naar uit,' vertelde Gabriel. 'Niet alleen vanwege de studie: ik grijp de kans aan om zoveel mogelijk van Engeland te zien. Natuurlijk, ik spreek dezelfde taal als de Engelsen, maar onze culturen verschil len. Dat vind ik erg leuk om mee te maken.' Uit de vakken die hij gekozen heeft, blijkt zijn brede interesse: onder andere Inter national Management en International Marketing.

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 8