icaDtpn Cas' caravan Theo truckt met Alle antwoorden staan in deze Flitsen 12 Ahold Flitsen oktober 2001 flitsenia) ahold.com Winnaar 'mail van de maand': Wil Bruin van AH 1508 in Alphen a/d Rijn De laatste pagina van Flitsen vul je zelf in. Met gekke voorvallen, bijzondere momenten, op vallende mensen en verhalen die je graag aan een ander vertelt. Mail of fax ons als je denkt je collega's iets origineels te kunnen melden. Elke maand maakt de redactie een selectie uit het aanbod en wordt de tipgever van het meest originele bericht beloond met een Ahold-cadeaubon van 50 gulden. Houd je ogen en je oren dus open, speur naar het nieuws en zodra je beet hebt: flitsen@ahold.com Fax: (075) 659 80 07 (t.a.v. Ahold Flitsen). Heb je foto's bij je verhaal? Ons adres is: Ahold Flitsen, HK A 319, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam. Theo van 't Geloof heeft iets met vrachtwagens en bezorgt gehandicapten graag een leuke dag. Dan treft het dat je werkt in AH-distributiecentrum in Pijnacker. Alhoewel hij zelf niet rijdt op een vrachtauto vond hij toch dat hij iets moest doen voor de 'Truckrun' in Gorinchem. Op zaterdag 8 september stonden 125 opgepoetste trucks klaar om hun bijzondere 'vrachtje' mee te nemen: gehandicapten. De Gorinchemse truckers organiseren namelijk ieder jaar een dagje meerijden voor gehandicapten. Theo: 'Mijn bijdrage is eigenlijk maar bescheiden, hoor. Ik heb ervoor gezorgd dat we vandaag gratis melk hebben. Maar je doet wat je kunt.' Voor de gehandicapten is de jaarlijkse Truckrun een dag om naar uit te kijken. Theo: 'Ja, je ziet alleen maar lachende gezichten. Daar doe je het voor. Ik kijk er ook elke keer weer naar uit.' Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar beneden lees je een woord dat alles te maken heeft met onze business. Stuur dit woord op naar Ahold Flitsen, HK A 321, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Sonja Heringa, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. □- 'Goede koffie' in de Maya-taal Nieuwe kant- en klaarmaaltijden heten AH... Nieuwe koers Jamin Dit zijn eieren volgens Wim Baars Creditcard van Bomprego Betere koffie volgens de methode Beat the minuten stilte voor Amerika Hier begon Albert Heijn met koffiebranden De oplossing van de puzzel in september-nummer is: veiligheid. De winnaar is J.H.Terhell, Roosendaal. Bijna 76 is Casper Horn van Albert Heijn 1133 in Zaandam, maar hij werkt nog steeds, want: 'Stilzitten kan ik niet.' Na zijn VUT en pensionering kroop het werkbloed waar het niet gaan kon. Hij trok de stoute schoenen aan en vroeg of ze bij AH 1133 niet wat voor hem te doen hadden. Werk aan de winkel is er altijd, dus Casper kon meteen beginnen. Hij houdt het parkeerterrein bij en helpt bij het lossen van de vrachtauto. En volgens zijn collega's kunnen heel wat jonge broekies' niet aan hem tippen: als Cas meehelpt is de wagen zo leeg en in no-time weer geladen. Nu hebben Casper en zijn vrouw een caravan, maar het was SM Wies Hendriks opgevallen dat die toch wel zijn langste tijd had gehad. Wies belde wat rond en kon voor een zacht prijsje een caravan op de kop tikken voor Casper, want iedereen in het filiaal was het er over eens: Cas moest in zonnetje worden gezet. In augustus was het zover. Onder valse voorwendselen kreeg Wies, Casper en zijn vrouw mee in de auto voor een ritje over de afsluitdijk. 'Maar ineens slaat hij af bij Hypolytushoef en staan we voor een caravan', aldus Casper. De caravan staat inmiddels in Schoorl op de camping. 'Hartstikke machtig,' vindt Casper, 'ik heb er geen woorden voor.' Willemijn IJff, Etos Zaandam

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 12