4 In meraoriam NIEUWS FLITSEN PC 'gespaard' voor AH Geldzaken Een jaar gratis snoep van Jamin! Gratis wisselen met AH Spaarrekening Ahold Flitsen september 2001 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega en medewerkster JACQUELINE B1JLSMA-EISING Jacqueline heeft 31 jaar in onze supermarkt gewerkt. Wij hebben haar leren kennen als een vrolijke en positieve collega en zullen haar heel erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Willem, de kinderen en familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Management Personeel Albert Heijn, Industrieweg. Assen Na een lang ziekbed is op 21 juni 2001 overleden EGGE PETZINGER In Egge verliezen wij een sympathieke en gewaardeerde collega. Met respect voor de manier waarop hij met zijn ziekte omging hebben wij dinsdag 6 juni afscheid genomen. Wij wensen zijn vrouw en zoon sterkte toe dit grote verlies te dragen. Managementteam en medewerkers Albert Heijn Distibutiecentrum Pijnacker Delfgauw, 27 juni 2001 Volkomen onverwacht is onze collega JAN JOHANNES JACOBUS DE GRAAF in de leeftijd van 16 jaar overleden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Collega's Albert Heijn 1438. Arnhem Op vrijdag 13 juli jl. is onze collega XANDRA INGE KAUSE op 39-jarige leeftijd overleden. Zij werd gewaardeerd om haar inzet en motivatie en het was prettig samenwerken met haar. Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot Harm, haar kinderen Rachel en Yannick en verdere naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Gall Gall bv Met grote ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plot selinge overlijden van onze collega CINDY BOL1NK In de leeftijd van 28 jaar. Cindy was sinds 1995 in dienst bij Etos b.v. als verkoopster. Zij is teamlid geweest bij drie Amsterdamse Etos-winkels: in de Evertsestraat, Bilderdijkstraat en sinds dit jaar op de Kinkerstraat. Vorig jaar is Cindy ook enkele maanden gedetacheerd geweest bij de Winkelhelpdesk op het hoofdkantoor te Beverwijk. Cindy was een warme en enthousiaste collega, die op een positief kritische wijze ons bedrijf ondersteunde. Het is onbegrijpelijk en nauwelijks te bevatten dat we afscheid moeten nemen van zo'n jonge, energieke collega, die nog zo veel levensplannen en dromen had. Onze gedachten gaan uit naar haarvriend Martijn. Cindy's ouders, broers, zussen, neefjes en nichtjes en alle anderen die haar dierbaar waren. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Beverwijk. 15 augustus 2001-08-28 Medewerkers Winkelhelpdesk, overige collega's en directie Etos b.v. CINDY BOLINK 'Wijfie', we missen je. Marjan, Sofia. Sandra, Samira, Mevrouw Marthe. Ilham, Judith. W1LMA STOFFELEN (52) Marianne, Henny. Muriel. 21 juni 2001 Misja, Bionda, Marloes. Albert Heijn, Nijmegen Etos-team, Kinkerstraat 208 Amsterdam 10 augustus 2001 Wij zijn geschokt! HULYA SARIYILDIZ-BATAN is er niet meer. Zij is 22 jaar jong geworden. Wij waren zo blij voor haar omdat zij haar geluk had gevonden. Wij wensen Ugur en Sinasi en haar familie veel sterkte. Afscheid nemen is moeilijk omdat Hulya in Turkije begraven wordt. Haar collega's en onze klanten zullen haar missen. Albert Heijn. Zandvoortselaan 169, 2106 AM Heemstede Condoléances aan dit adres. Met grote ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega CLIFF SAAMENA Cliff was sinds 1991 in dienst bij Albert Heijn, waarvan de laatste twee jaar in Nieuwegein. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Managementteam en medewerkers van Landelijk Verscentrum Albert Heijn Nieuwegein Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden op 19 augustus 2001 van onze collega CARLO KNIJNENBURG Carlo zal in onze gedachten blijven als een vriendelijke en gewaardeerde collega. Wij wensen de familie van Carlo veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Managementteam en medewerkers Albert Heijn Leidsenhage Gepensioneerden en oud-medewerkers Mevrouw E. Lindeman-Kool (83) 1 juni 2001 Albert Heijn De heer H. van der Linden (95) 3juni 2001 Formosa De heer W.J. Nieuwland (78) 5juni 2001 Simon de Wit Mevrouw Th. van Gurp-Temmink (82) 10juni 2001 Albert Heijn De heer G.H. van Schaick (75) 12juni 2001 Albert Heijn Mevrouw W. Brink (81) 16juni 2001 Albert Heijn De heer C.J. van Dongen (82) 16juni 2001 Sterovita De heer K. Zondervan (81) 19juni 2001 Simon de Wit De heer J. Schutte (81) 23 juni 2001 Meester, Wijhe Mevrouw G.M. Bobingh-Aarsen (73) 1 juni 2001 Albert Heijn De heer J. Tuithof (83) 5 juli 2001 Albert Heijn Mevrouw A. van Kuppeveld (81) 7 juli 2001 Miro De heer S. Barneveld (82) 8 juli 2001 Meester. Wijhe De heer J.W. van Straaten (66) 9 juli 2001 Etos Mevrouw M.J.H. Timmermans (79) 15 juli 2001 Albert Heijn De heer G. Hoorn (83) 23 juli 2001 Albert Heijn Mevrouw P.G. Smith-Molema (74) 24 juli 2001 Albert Heijn De heer K. Boerujst (71) 9 augustus 2001 Albert Heijn De heer C. Koppe (79) 17 augustus 2001 Albert Heijn Mevrouw A.C. Baks-Nijland (74) 21 augustus 2001 Rectificatie Bij de berichtgeving in het juni-nummer van Flitsen van het overlijden van de heer E. Pais stond vermeld dat de heer Pais werkzaam is geweest bij Albert Heijn. Administratie. Dit moet zijn Ahold Vastgoed. Onze excuses voor de foutieve berichtgeving. Scott Venneker heet het jonge fotomodel dat je ziet op heel wat winkelmateriaal van AH Geldzaken. 'Scott is het gezicht van AH Geldzaken', zegt unitmanager Wouter Meijerink (links). 'Maar hij is ook een jonge ondernemer, die veel brood ziet in de AH Spaarrekening.' Toen de foto's genomen werden voor het winkelmateriaal trok de basis scholier de stoute schoenen aan en vertelde Wouter Meijerink, dat hij wel even een heel stel nieuwe spaarders zou werven. 'Ik heb er zo dertig bijelkaar,' zei hij. Wouter ging voor deze ene keer de weddenschap aan: 'Als het je lukt om dertig inschrijfformulieren voor de AH Spaarreke ning, ingevuld en wel, bij mij in te leveren, krijg jij een computer.' En dus ging Scott fanatiek aan de slag om de AH Spaarrekening aan de man te brengen. Op de afgespro ken datum kon hij triomfantelijk de dertig inschrijfformu lieren aan Wouter overhandigen. Belofte maakt schuld, dus kon Wouter met een gloednieuwe computer naar AH Soendaplein in Haarlem, om samen met SM Wim Nelissen de computer aan Scott te geven. Verdiend is verdiend, of beter 'gespaard is gespaard'. Deze zomer organiseerde de lekkerste snoepwinkel van Nederland in samenwerking met Radio 538 een swingende prijsvraag waarbij lekkerbekken een jaar lang gratis snoe pen als hoofdprijs konden winnen. 'We hebben bewust voor Radio 538 gekozen, een echte jongerenzender, een groep die wij vaak in onze winkels zien', aldus Nicole Rib- bers van Jamin. De hele week draaide de populaire radio zender Radio 538 het Jamin-sterspotje met de prijsvraag. Het goede antwoord en de winnaar kwam uiteindelijk uit Drachten waar Thamar Beckx als beloning duizend gulden aan waardebonnen ontving. 'Daar mag ze tot het eind van 2002 snoep van kopen bij Jamin.' Parallel aan de radio-ac tie was er ook op de internetsite van 538 eenvoudig 25% snoepkorting te verdienen voor surfers met trek in iets lek kers. 'Het was de eerste keer dat we op deze manier naar buiten zijn getreden. Ja, dit was zeker een actie waar mu ziek in zit.' Franken, marken, peseta's en schillingen. Ze zijn na 1 ja nuari 2002 geen cent meer waard. Het grote omwisselen in Europa is begonnen en bij Albert Heijn is dat wel heel aan trekkelijk. Wie een AH spaarrekening heeft, kan zijn papiergeld uit de vijf populairste vakantielanden België, Duitsland, Frankrijk, Spanje en Oostenrijk GRATIS omwis selen en storten op de AH Spaarrekening. Dan ontvang je ook meteen een mooie rente over het gestorte geld. De actie geldt van 17 september tot en met 4 november. Heb je nog geen AH Spaarrekening? Ga dan even langs de AH Geldzakenzuil of surf langs www.ah.nl Heb je nog buitenlandse munten, kijk dan in de Euro- rubriek op pagina 14.

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 4