(Vakantie-)werk is een levensmiddel Aftellen naari de €uro! Euroset voor AH-klanten Etos spiekt bij AH www.ahcarriere.nl/vakantie Samen tot het uiterste Bevoorradingsplan - Inschrijfbon voor de GROTE Damloop van 16,1 kilometer - Inschrijfbon voor de KLEINE Damloop van 7 kilometer De dag waarop de klant met euro's gaat betalen nadert. Vanaf 28 januari 2002 mag er alleen nog met euro's worden betaald. 'Dat duurt nog even', zal menigeen zeggen, maar voor de detailhandel is de finale aangebroken. Kassa's aanpassen, producten omprij- zen; het zijn maar een paar voorbeelden van aanpassingen die worden gedaan om de overgang van gulden naar euro soepel te la ten verlopen. Wat jij als Ahold-medewerker én als klant daarvan merkt, lees je in deze rubriek. Het aftellen is begonnen. Klanten die nieuwsgierig zijn naar de euro, kunnen half december bij Al- bert Heijn-winkels met een service counter een setje met euromunten kopen. Dit consumentensetje, dat bestaat uit een plastic zakje vol euro munten, kan dan voor 25 gulden worden aangeschaft. De euroset Is bedoeld om de klant eerder te laten kennismaken met de euro. Verge lijkbaar dus met de 'Zalm-kit' die Nederlanders van zes jaar en ouder aan het eind van het jaar van de overheid krijgen.De actie moet ertoe leiden dat consumenten al op 1 januari 2002 met de nieuwe munt gaan betalen. Net als andere werkmaatschappijen bereidt Etos zich voor op de over gang naar de euro. 'Daarbij streven we ernaar dat de winkels er zo wei nig mogelijk van merken', aldus projectleider Willem Marcelissen. 'We maken zoveel mogelijk gebruik van de bestaande procedures en veran deren zo min mogelijk zaken tegelijk.' Met het omzetten van leveranciers naar de euro is al een begin gemaakt; dat wordt 1 december afgerond. In oktober gaat Etos intern over op de euro. Daarbij wordt goed gekeken naar de ervaringen van Albert Heijn, waar de interne 'conversieslag' tij dens het Paasweekend goed is verlopen. Want al gebruikt Etos veel min der systemen en zal daardoor de hele operatie minder ingewikkeld zijn, een béétje spieken kan natuurlijk geen kwaad. Ahold Flitsen juni 2001- Je hebt ze vast al gezien, de wervingsposters voor vakantiekrachten van Albert Heijn. Het kan eigenlijk niet missen, want ze zijn erg opvallend. Sinds week 17 kom je ze overal tegen: in de winkel, in tijdschriften en op NS stations. Flessen frisdrank van het eigen merk zijn van een wervende tekst voorzien en op de radio wordt erover gesproken. Voor het eerst zoekt Albert Heijn voor alle onderdelen tegelijk: supermarkt, DC en AH Thuisservice. Flitsen sprak over de campagne met Casper Assinck, Projectmanager Arbeidsmarkt Albert Heijn. Waarom wordt er zo groot en opvallend uitgepakt om vakantie krachten te werven? 'De zomervakantie is altijd een spannende tijd bij Albert Heijn. De meeste vaste medewerkers gaan zelf op vakantie en hun plek moet natuurlijk worden ingevuld. Dat is niet eenvoudig. Daarom moet je snel beginnen en je opvallend en onderscheidend presenteren. De campagne is daarom heel an ders dan we van AH gewend zijn? 'Klopt, de doelgroep -scholieren en studenten- is veel gewend als het gaat om reclame; wil je die berei ken, dan moetje daarvoor wel wat uit de kast halen. Bovendien: het gaat om een groep die snel geld wil verdienen met de bedoeling dat di rect uit te geven. Aan een vakantie; het liefst naar een verre, aparte be stemming; weg uit de sleur. Daar speelt de campagne op in. Hoe? De boodschap is dat je zo'n vakan tie bij Albert Heijn bij elkaar kunt verdienen. Je tentje in ieder geval niet bij je docent maatschappijleer op dezelfde familiecamping hoeft op te zetten! Daar zit ook het aspect van genieten in. Proef de dag. Een echt Albert Heijn-product.' Kun je al wat zeggen over het effect? 'Ja, zoals het er nu voorstaat, gaat het goed. Sinds de start van de campagne is het totaal aantal solli citaties via internet verdubbeld in vergelijking met de eerste drie maanden van dit jaar. Daarbij zitten dus ook de vakantiekrachten. En dan moet de grote hausse in periode 6 en 7 nog komen!' Meld je als vakantiekracht aan via de website «VBLrp MMff Albert Heijn is euro-proof. Om de invoering van de munt voor klanten en medewerkers uitmuntend te laten verlopen, is er onder meer een be voorradingsplan opgesteld. Vanaf begin september worden de euromun ten aan de winkels geleverd; de eurobiljetten volgen begin december. Daarbij zal elke winkel een hoeveelheid euro's ontvangen die precies is afgestemd op zijn kluiscapaciteil De geldafhandeling moet zo eenvou dig mogelijk verlopen, daarom wordt er zoveel mogelijk ge werkt binnen de bestaande procedures. Dat werkt veili ger en beperkt gewenningsfouten tot een minimum. i Omcirkel je werkmaatschappij: J Ahold - Albert Heijn - Ahold Pensioenfonds - Ahold Vastgoed - Gall&Gall - Etos - De Tuinen - anders (invullen) i Omcirkel je werkmaatschappij: Ahold - Albert Heijn - Ahold Pensioenfonds - Ahold Vastgoed - Gall&Gall - Etos - De Tuinen - i anders (invullen) Contactpersoon: Filiaaladres: Postcode Woonplaats: Telefoonnummer overdag: Deelnemers Voorletter Achternaam 1 2 3 4 5 Personeelsnummer m/v Maat shirt: m/l/xl Contactpersoon: Filiaaladres: Filiaalnummer: Postcode Woonplaats: Telefoonnummer overdag: Deelnemers Voorletter Achternaam 1 2 3 4 5 6 7 Personeelsnummer m/v Maat shirt: m/l/xl Oké, het duurt nog even, maar wil je op 23 september tijdens de Dam tot Dam loop goed beslagen ten ijs komen, dan wordt het nü tijd om je gympen uit de kast te halen. Een beetje trainen kan nooit kwaad, maar je hoeft echt geen loopwonder te zijn om aan de Damloop mee te doen. Zeker als je je gesteund weet door een aantal enthousiaste collega's in de strijd, vliegen de kilometers (16,1 of 7bijna ongemerkt onder je voeten voorbij. Jij als medewerker van Ahold kan je gratis inschrijven voor de Dam tot Damloop. Doe dat met een team. Dat is het han digste én eigenlijk ook het leukste. Samen tot het uiter ste gaan, dat is het toppunt van team-building! De lichtblauwe bon is voor de grote Damloop, de oranje voor de kleine. Vul de bon zo volledig mogelijk in, want achteraf kunnen er geen teamleden worden toege voegd. Die moeten zich dan individueel opgeven. Wees er snel bij, want er kunnen maximaal 2.500 Ahold-mede- werkers worden ingeschreven. Stuur de bon(nen) uiterlijk 31 juli naar: Le Champion, Postbus 143,1850 AC Heiloo

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 9