Mogen wij éven in u 8 NIEUWS FLITSEN Diversiteit Veiligheidscertificaat Ahold stopt onderhandelin gen verkoop Jamin Winkel bedrijf Pensioenfonds wijst op keuzemogelijkheden Woensdag 16 mei 12.10 Albert Heijn 1001 Foodplaza Amsterdam Ahold Flitsen juni 2001 Sjaak Kranendonk, directeur P&O van Al bert Heijn heeft in mei samen met Minis ter Vermeend van Sociale Zaken en Werk gelegenheid en Minister van Boxtel van Grote Steden- en Integratiebeleid een con venant ondertekend. Centraal hierin staan etnische minderheden bij Albert Heijn. AH gaat zich bij de aanname van nieuwe me dewerkers en het uitstippelen van carriè remogelijkheden nog meer op deze groep richten. Zo is de diversiteit van AH-mede- werkers een afspiegeling van de samenle ving. In de Flitsen van september komen we hier uitgebreid op terug. De internationale verzekeringsmaatschap pij FM Global heeft het Albert Heijn DC Zaandam als eerste distributiecentrum in Nederland een certificaat van veiligheid verleend. Al met de bouw van het DC in 1992 is veel aandacht besteed aan de brandveiligheid. Daar horen natuurlijk ook een paar spelregels bij. zoals de maxi male hoogte voor het opslaan van goede ren. In DC Zaandam zorgen de medewer kers ervoor dat die regels streng worden nageleefd. Een veilige werkomgeving is tenslotte heel belangrijk. De norm die wordt gehanteerd in Zaandam geldt voor alle DC's in Nederlanci maar ook voor DC s van Aholci-werkmaatschappnen in bijvoorbeeld Brazilië en Chili Koninklijke Ahold heeft de onderhande lingen over de voorgenomen verkoop van haar dochteronderneming Jamin Winkel bedrijf bv beëindigd. Van de potentiële ko per waarmee in maart jl. een intentie-ver- klaring was getekend kon naar de mening van Ahold onvoldoende zekerheid worden verkregen om de transactie af te ronden. Nu kiezen voor inkomen straks! 'Ik ben voor het eerst in Neder land', vertelt Tam. 'Dit is m'n vierde dag en tot nu toe bevalt de vakantie me erg goed. Am sterdam is een prachtige stad met he le aardige mensen. Wat me opvalt aan Nederland is dat jullie van die ra re producten verkopen. Dat vind ik best geinig. Ik wil mijn vrienden thuis graag verrassen en daarom heb ik een aantal van die producten ge Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken Die dingen zijn een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de 'backpack' van Tam Nguten (35) bij Albert Heijn Foodplaza aan de Nieuwezijds Voorburgwal in Amsterdam. echt verslavend. De andere spullen die ik net heb in geslagen zoals de kaas en de ciabat- ta-broodjes. eet ik kocht. Ik ben benieuwd wat ze daar straks ergens buiten, in het zonnetje, van vinden. Stroopwafels, daar ben ik op. Ik heb nog niet ontbeten en moet dol op. Die verkopen ze niet in Seattle, snel wat in m'n maag hebben. Wan- waar ik woon. Ik logeer in een hotel neer ik weer naar huis ga? Vandaag hier in de buurt en ben al een aantal over een week. Ik denk dat ik voor keren naar deze winkel gelopen om mijn vertrek ook maar even een ha- een pakje van deze wafels te kopen. ring ga proberen.' De Stichting Pensioenfonds Ahold zorgt ervoor datje pensioen goed is geregeld. Maar wat velen niet weten is dat het Pensioenfonds je ook steeds meer mogelijkheden biedt. Zo kun je via het Pensioenfonds ook lijfrentes en andere spaarvormen afsluiten. Door de invoering van de Algemene Nabestaandenwet (ANW) kan er ook in jouw situatie iets veranderd zijn. En hoe kun je je bijverzekeren tegen onverhoopte arbeidsongeschiktheid? Belangrijke zaken die als je ze nu goed regelt, zorgen voor je inkomen straks. Het Pensioenfonds heeft al deze zaken handig bij elkaar gezet in twee nieuwe brochures; voor mede werkers en hoger personeel. Nieuwe medewerkers, ouder dan 25, krijgen de brochure automatisch thuisgestuurd. In alle andere gevallen kun je de bro chure opvragen bij Cora Hakemulder, telefoon (075) 659 27 07.

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 8