Aftellen naar de €uro! Ahold Flitsen mei 2001 9 Even wennen Eurokit Dagoberts kluis Eurocollecte DAGEN Schrijf je team in. Inschrijfbon voor de GROTE Damloop van 16,1 kilometer Inschrijfbon voor de KLEINE Damloop van 7 kilometer De dag waarop de klant met euro's gaat betalen nadert. Vanaf 28 januari 2002 mag er alleen nog met euro's worden betaald. 'Dat duurt nog even', zal menigeen zeggen, maar voor de detailhandel is de finale aangebroken. Kassa's aanpassen, producten omprij- zen; het zijn maar een paar voorbeelden van aanpassingen die worden gedaan om de overgang van gulden naar euro soepel te la ten verlopen. Wat jij als Ahold-medewerker én als klant daarvan merkt, lees je in deze rubriek. Het aftellen is begonnen. Als één van de allereerste bedrijven in Nederland is Albert Heijn achter de schermen overgegaan naar de euro. Dat gebeurde in het Paasweek end. Bijna alle systemen werken dus nu uitsluitend met de euro. Voor jou als medewerker even wennen dus. De klant hoeft er nog niet aan te wennen, want die merkt er nog niets van. Die gaat natuurlijk op dinsdag 1 januari 2002 met euro's betalen. Vlak voor kerstmis 2001 ontvangt iedere Nederlander van zes jaar en ouder een 'kerstpakket' van minister Zalm van Financiën. Deze Eurokit - in de volksmond al de Zalmkit genoemd- bevat euro's. Tegen inleve ring van de waardebon, vermoedelijk bij bank of postkantoor, ontvang je een doosje met één exemplaar van iedere euromunt. Een cadeautje van de overheid met een waarde van f 8,55. Het best bewaakte gebouw van Nederland staat in Lelystad. De Rijks munt in Utrecht waar normaal gesproken ons muntgeld ligt opgeslagen heeft namelijk geen plaats voor de 3 miljard euromunten die vanaf janu ari 2002 in onze geldstroom belanden. Geretourneerde guldens zullen ook in Lelystad worden bewaard. Geen wonder dat het distributiecen trum beter bekend is als de Dagobert Duck Kluis. Heb je volgend jaar nog Europees geld in huis datje in de zomer niet hebt uitgegeven? Dan kun je het in januari 2002 kwijt in de bus van de Nationale Eurocollecte. De verwachting is dat er zo'n 30 miljoen wordt opgehaald dat aan het goede doel kan worden geschonken. Misschien meer, want ieder Nederlands huishouden schijnt voor V- gemiddeld 45 gulden aan vA wCM V iFF^m^^ buitenlands geld te bezitten. jiMl 'Mr Kruipt het hardlopersbloed waar het niet gaan kan? Doe dan mee aan de 17e Dam tot Damloop op zondag 23 september dit jaar. De Damloop is het grootste atletiekevenement in Nederland en de sfeer moet je een keertje geproefd hebben. Als Ahold-medewerker kun je je gratis inschrijven. Vind je de 'echte' Damloop van de Dam in Amsterdam, door de IJ-tunnel naar de Dam in Zaandam, een afstand van 16,1 kilometer, te veel van het goede? Geen nood, je kunt je ook inschrijven voor de kleine Damloop van 7 kilometer. Het handigst schrijf je je in als team op de bonnen hieronder. Let op: de lichtblauwe bon is voor de grote Damloop en de oranje voor de kleine. Zorg datje je team meteen zo volledig mo gelijk invult, want achteraf iemand toevoegen kan niet. Dan kan die persoon zich in dividueel opgeven. Inschrij ving staat alleen open voor medewerkers van Koninklijke Ahold. En schrijf je snel in, want er kunnen maximaal 2.500 Ahold-medewerkers worden ingeschreven. Stuur de bon(nen) voor 1 augustus in naar: Le Champion Postbus 143 1850 AC Heiloo Contactpersoon: Filiaaladres: Filiaalnummer: Postcode Woonplaats: Telefoonnummer overdag: Deelnemers Voorletter Achternaam 1 2 3 4 5 Personeelsnummer m/v Maat shirt: m/l/xl Contactpersoon: Filiaaladres: Filiaalnummer: Postcode Woonplaats: Telefoonnummer overdag: Deelnemers Voorletter Achternaam 1 2 3 4 5 Personeelsnummer m/v Maat shirt: m/l/xl Omcirkel je werkmaatschappij: Ahold - Albert Heijn - Ahold Pensioenfonds - Ahold Vastgoed - Gall&Gall - Etos - De Tuinen - anders (invullen) ,<èc- Omcirkel je werkmaatschappij: Ahold - Albert Heijn - Ahold Pensioenfonds - Ahold Vastgoed - Gall&Gall - Etos - De Tuinen - anders (invullen)

Personeelsbladen | 2001 | | pagina 9