i 'Zo'n prijs win je één keer in je Seven' 't>ie romantische sfeer van toen spreekt me enorm 7 Met stip: Harry in De Goffert Alle nrdwwtder, stwvp ueu dez£ F-lcts-er, n'euwegel1ntiebei'rs> 2 -Ahold Flitsen december 2000 ArA the wwiner us... Bep Zwart, Jamin 2? - In flitsen@corp.ahold.nl All VAN DF MAAND- FRFD HENDRIKS (ACHT JUBILARISSEN) De laatste pagina van Flitsen vul je zelf in. Met gekke voorvallen, bijzondere momenten, opvallende mensen en verhalen die je graag aan een ander vertelt. Mail of fax ons als je denkt je collega's iets origineels te kunnen melden. Elke maand maakt de redactie een selectie uit het aanbod en wordt de tipgever van het meest originele bericht beloond met een Ahold-cadeaubon van 50 gulden. Houd je ogen en je oren dus open, speur naar het nieuws en zodra je beet hebt: flitsen@corp.ahold.nl Fax: 075 670 1502 (t.a.v. Ahold Flitsen).Heb je foto's bij je verhaal? Ons adres is: Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. GERARD MAK VERZAMELT 'ALLES' OVER AHOLD: Na 42 dienstjaren bij Ahold, gaat eindcontroleur Goederen Gérard Mak (58) de komende zomer met pensioen. Dan kan hij nog meer tijd besteden aan zijn grote passie, het verzamelen van allerhande spullen van Ahold. De zolder van Gérard is volgepakt met speldjes, verpakkingen, advertenties en trommeltjes van de vroegere en huidige werkmaatschappijen van Ahold. 'Ik heb bijvoorbeeld een linnen zak van Java-rijst van voor de oorlog waar het logo van Albert Heijn is opgedrukt. Verder bezit ik advertenties en drankglazen van Simon de Wit, een kruidenier van Zaanse origine die indertijd door Ahold is overgenomen. Het pièce de résistance is een briefkaart met het poststempel van 7 januari 1896 die is geschreven door de oprichter Albert Heijn. Maar ik verzamel ook spullen van de relatief nieuwe werkmaatschappijen zoals Etos en Gall Et Gall.' Hoe ouder, hoe mooier 'Toen ik zestien jaar oud was, werkte ik als jong maatje in de bedieningswinkel van Albert Heijn', vertelt Gérard. 'Ik vond het fantastisch om suiker of bonbons af te wegen voor de klanten. Die romanti sche sfeer van toen spreekt me enorm aan. Hoe ouder de spullen worden, hoe mooier ze zijn. Nu is een macaroni-ver- pakking van de Albert Heijn niet zo in teressant, maar over twintig jaar zie je dat het een stapje is geweest in de ont wikkeling van verpakkingen.' exemplaar is, heb ik dat bedrag er wel voor over.' Aan zijn hobby besteedt Gérard flink wat tijd. 'Elke avond ga ik wel even naar mijn verzameling, maar inmiddels heb ik zoveel spullen dat ik niet eens alles goed heb kunnen bekijken. Wanneer ik binnenkort met pensioen ben, ga ik de Flitsen uit de jaren '50 weer eens doorlezen. Daar verheug ik me enorm op.' Om zijn verzameling te perfectioneren en uit te bereiden loopt Gérard diverse verzamelbeurzen en vlooienmarkten af. 'Ik koop spulletjes die ik nog niet heb of probeer bijvoorbeeld aan een mooier trommeltje te komen dan dat ik al heb. De prijs van de aangeboden verzamelobjecten varieert. Sommige blikjes zijn een tientje, maar er zijn er ook van f 80,-. Als het een heel mooi AH'er zingt in pauze NEC-Feijenoord Harry Straten (19), verkoper bij Albert Heijn op de St. Jacobslaan in Nijmegen, zong op zondag 19 november de voetbalsterren van de hemel. Maar liefst 13.000 supporters van NEC en Feijenoord luisterden in de pauze van de com- petitiestrijd tussen de verrassende subtopper en de Rotterdamse top-3 club onder andere naar 'Number one', een song van René Froger. Harry zong het tijdens de pauze van de wedstrijd op de middenstip van het Goffertstadion. Verkoopmanager Edwin Tepass was erbij. 'De sfeer in stadion was geweldig. Toen Harry's stem over het veld galmde, stond iedereen in het uitverkochte stadion op. Hij kan echt geweldig zingen.' Ook de bezoekers van de AH in Nijme gen hebben de dagen voor de kerst kunnen genieten van zijn stemgeluid. De verkoper van l'Avonture bracht het winkelend publiek met verschillende liederen in feeststemming. Volgens Edwin is Harry niet alleen fanatiek als het om zijn passie zingen gaat. 'Ook in zijn werk is hij gedreven. Staat altijd klaar voor het bedrijf en de klanten. We vonden het dan ook een goed idee hem te verrassen met dit artikel.' Medewerkers distributiecentra Albert Heijn winnen Harley Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar beneden Sees je een woord dat alles te maken heeft met onze business. Stuur dit woord op naar Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Karina Duineveld, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. Directeur van Gall Gall Drank die geproefd werd in Eindhoven Let'stogether Verzamelaar Flight, winnende cocktail Voorgerecht:a la Mariana Hier ging de president op bezoek Werkgebied van Tops Markets Hier werkt top 3 drogisterij-medewerkster Robert Thijssen uit BudeS. De oplossing was 'Deiïcata' Op 5 december jl. ontvingen drie medewerkers een cheque ter waarde van f 18.000,- voor een Harley Davidson Sportster. De motoren werden onder de medewerkers van verschilSende distributiecentra van Albert Heijn verloot als blijk van waardering voor hun fantastische inzet de afgelopen zomer. Uit maar liefst 15.171 lootjes trok de notaris de drie winnende lotnummers. Medewerkers die tijdens de zomer periode tenminste vier weken aan eengesloten 20 uur of meer werkten, kregen een lotnummer. Voor elke extra gewerkte week kregen ze nog een lot. De medewerkers ontvingen maximaal vijf lotnummers per persoon. De gelukkige winnaars van de splinter nieuwe motoren zijn Jan Bouwman, Mark Dalby en Roel Oving van de distributiecentra in Zwolle, Pijnacker en Tilburg. Roel Oving (21), Heao-student, werkt elke za terdag op de retourenafdeling in Tilburg. 'Toen ik begin november hoorde dat ik de Harley gewonnen had, stond ik met mijn mond vol tanden. Zo'n prijs win je natuurlijk maar één keer in je leven.'

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 12