Mogen wij éven in u 8 NIEUWS FLITSEN Luiertaart voor drieling Mail van de maand Donderdag 7 september 10.15 uur- Parlevinker, Middel harnis Puzzelwinnaar Tom den Hertog naar Bompre§o -Ahold Flitsen september 2000 Trouwen, 12,5 jaar bij de zaak en vader worden van een heuse drieling! Het ge beurde procesbewaker van het distribu tiecentrum in Pijnacker Wilfred Con- stancia allemaal in één jaar. Dat bleef niet onopgemerkt bij vrienden en colle ga's. Die verrasten Wilfried, zijn vrouw Esther en de kersverse Nina, Johan en Guy met een immense luiertaart van zo'n 500 opgerolde luiers, een cheque van duizend gulden en een berg ca deaus. 'We hadden de tranen in de ogen staan.' De duizend gulden was afkom stig van een bekende luierproducent en garandeert de jonge ouders een jaar lang gratis luiers. 'Je snapt hoe blij we daarmee zijn.' De taart zat verder vol met cadeaubonnen, babyvoeding, speel goed en andere zaken die de dolgelukki ge ouders de komende maanden hard nodig hebben. 'Ik wil alle DC'ers bedan ken voor dit initiatief. Het is weer een hoogtepunt dit jaar. Ongelooflijk? Ik snap er zelf ook maar weinig van. Laten we er maar van genieten!' Deze maand is de achterpagina voor een keer anders dan je gewend bent. De Dam tot Damloop heeft de puzzel, de agenda en jullie eigen e-mails even ver drongen van hun plaats. De cadeaubon van 50 gulden voor de leukste mail gaat naar Marcel van den Bereken uit AH 1529 Kampen voor zijn mail over het Harley Davidsongevoel van zijn super marktmanager. Samen met vijf andere verstan delijk gehandi capten woont Rodney in Mid- delharnis in een huis van de in stelling. 'Ik kom elke dag te voet naar mijn werk hier in de winkel. Ik vul de vakken en help bij het los sen van de vrachtwagens. Mijn boodschappen doe ik meestal in de Albert Heijn in het dorp. Maar ik koop hier af en toe ook wel wat.' In de winkel, een concept van Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige Mant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van Rodney van Waas (34) in de gloednieuwe zorgwinkel van het instituut voor verstandelijk gehandicapten Hemesseroort te Middelhamis. Deli XL, heeft niemand haast. Enke le bewoners zitten bij de kassa op de grond te wachten. Deze zorgwin kel is trouwens niet alleen voor de 240 bewoners van de instelling, maar ook voor andere klanten. Met name oudere mensen doen er graag op hun gemak boodschappen. 'Ik vind dit een hele mooie grote winkel.' zegt Rod ney. Hij loopt door de brede gangpaden langs de lage schappen. Hij wijst aan wat er te koop is. 'Pinda's, frisdrank, fruit, ansicht kaarten, kleine cadeautjes, onder goed, huishoudelijke apparaten en bloemen.' Rodney koopt vaak witte wijn, cola, snoep en natuurlijk bit terkoekjes. 'Die vind ik lékker, hou op!', roept hij enthousiast. Op de puzzel zijn veel goede oplossin gen binnen gekomen bij de redactie. B. Sieben uit Meerkant is als winnaar van de cadeaubon van 50 gulden uit de bus gekomen. Met ingang van 1 november verhuist Tom den Hertog van Azië naar Zuid- Amerika. De huidi ge president/CEO van Ahold's activi teiten in Zuid-Oost Azië en super marktketen Tops in Thailand krijgt diezelfde functie bij het Braziliaanse Bompre<;o. Kort gele den is Ahold volledig eigenaar geworden van de supermarkt- en hypermarlctketen in het noordoosten van Brazilië, rond steden als Recife en Salavdor. Tom den Hertog was eerder in zijn carrière direc teur van Grootverbruik Ahold, het huidi ge Deli XL.

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 8