Medewerkers staan model voor AH ,A!bert Heijn en Gall Gall in monumentaal pand Groningen Diclc Boer volgt Ronald van Solt op Iedereen die in Groningen woont of er wel eens is geweest kent de Korenbeurs. In dit monumentale pand aan de Vismarkt werd lange tijd graan verhandeld. Later werd het gehuurd door bedrijven als ABN Anno en Oibibio. Sinds 13 juli huizen er in de Korenbeurs filialen van Albert Heijn en Gall Gail. Supermarktmanager Carien Roede is er trots op. 'Hen uniek pand op een unieke locatie.' Lees verder op pagina 11. Deze maand In week 35 start de grote nieuwe wervingscampagne van Albert Heijn. De cam pagne moet met behulp van onder meer posters, folders, plafondhangers en een radiocommercial Albert Heijn neerzetten als een werkgever waarvoor het prettig werken is. Het bijzondere: alle 'modellen' op het campagnemateriaal zijn eigen medewerkers. 57e jaargang nummer 7 augustus 2000 10.000 piek voor Karianne, pagina 3 Interview: Henk Schuijt over pensioenen, VUT en sabbaticals, pagina 4 Around the world, pagina 5 Winkelwedstrijden bij AH en De Tuinen, pagina 9 Jamin en Ben&Jerry's steunen jeugdproject, pagina 9 OR Gall Gall op de koffie in winkels, pagina 10 Etos stuurt kleding en babyproducten naar Oost-Europa, pagina 11 flitsen@corp.ahold.nl, jouw pagina 12 NIEUWSBLAD VOOR MEDEWERKERS VAN KONINKLIJKE AHOLD NV Eén van hen is Brenda Huis man, vervangend super marktmanager bij AH 1013. 'In totaal zijn er ruim veertig medewerkers gefotografeerd en geïnterviewd voor deze campagne. Waarom ilc daar ook bij zat? Geen idee. Ilc werd gebeld of ik interesse had. Ik kon wat tijd vrijma ken en ilc wilde AH graag hel pen. Ik werk er tenslotte al negen jaar met veel plezier. Eerst op het hoofdkantoor, sinds vorig jaar in de winkel. Ilc wil door mee te werken aan de campagne laten zien dat AH veel mogelijlcheden te bieden heeft. (lees verder op pagina 3) Brenda Huisman, vervangend supermarktmanager AH 1013 bij de visagist, vlak voor de fotoshoot Albert Heijn krijgt nieuwe directievoorzitter Dick Boer is per 1 september de hoogste baas van Albert Heijn. Hij volgt Ronald van Solt op die drie jaar lang leiding gaf aan Ahold's vlaggeschip in Nederland. de verdere ontwikkeling van de we reldwijde corporate strategie. leer veranderingen Tom Heidman, directeur AH Sales Service, is benoemd tot directeur Buying Merchandising. Hij volgt Harry Bruijniks op, die binnen Ahoid vice president European Sourcing wordt. Tot opvolger van Tom Heid man is Ronald van Zetten benoemd. Van Zetten is een nieuwe naam bin nen de organisatie. Hij komt van Vendex KBB waar hij directeur In koop en Reclame was. Verder is Sjaak Kranendonk, nu di recteur van Jamin en Ter Huurne, aangesteld als directeur Personeel en Organisatie. Dat is een nieuwe functie in de directie van Albert Heijn. Alle benoemingen gaan in op 1 september. Ronald van Zetten versterkt AH vanaf 15 oktober. Binnenkort in Flitsen: een nadere kennismaking met Dick Boer. j De nieuwe directievoorzitter van Albert Heijn is een man met uitge- i breide retailervaring en een groot winkelhart. Hij was de laatste jaren president van Ahold Czech Republic, waar hij ondermeer zorgde voor de succesvolle komst en ontwikkeling van Ahold's hypermarkten en de mo- dernisering van de supermarkten al- I daar. Ronald van Solt is binnen Ahoid benoemd tot vice president Strategy Planning. Hij gaat de Raad van Bestuur ondersteunen bij

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 1