Arthur EL Hortey LL nprmur Alle antwoorden staan in deze Flitsen 2 Ahold Flitsen augustus 2000 Q vl AND THE WINNER IS... flitsen(G0corp.ahold.nl De laatste pagina van Flitsen vul je zelf in. Met gekke voorvallen, bijzondere momenten, opvallende mensen en verhalen die je graag aan een ander vertelt. Mail of fax ons ais je denkt je collega's iets origineels te kunnen melden. Elke maand maakt de redactie een selectie uit het aanbod en wordt de tipgever van het meest originele bericht beloond met een Ahold-cadeaubon van 50 gulden. Houd je ogen en je oren dus open, speur naar het nieuws en zodra je beet hebt: fIitsen@corp.ahold.nl Fax: (075) 670 15 02 (t.a.v. Ahold Flitsen). Heb je foto's bij je verhaal? Ons adres is: Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. □e winnaar van de Mail van de Maand is Marco van Dphijnen. Blijf ze sturen! Ed Stevens, verkoper 2, was het creatieve brein achter de Suske en Wiske- presentatie AH-filiaal 7737 staat momenteel in het teken van Suske Wiske. Overal in de winkel hangen posters van de striphelden, het personeel deelt kleurplaten van het tweetal uit en bij de ingang staat een grote vitrinekast met daarin bijzondere Suske Wiske-spullen. 'In verband met de Suske Wiske- acties bij Albert Heijn wilden we iets ludieks doen', vertelt supermarkt manager Jan Burgman. 'Het initiatief daarvoor kwam voor een groot deel bij mijn personeel vandaan en ik ben verbaasd hoe leuk ze onze winkel hebben weten in te richten. Hoe ons filiaal er nu uitziet is werkelijk uniek, dat zie je in geen enkele andere Albert Heijn. Een van onze klanten is lid van de Nederlandse Suske W/sff'e- fanclub. En via haar hebben we een groot aantal spullen uit het Suske Wiske-museum kunnen lenen. Die spullen staan tentoongesteld in een antieke vitrinekast aan het begin van de winkel. De kast hebben we tijdelijk van een antiekhandelaar geleend. De inrichting valt bij de klanten trouwens goed in de smaak. Onze Suske Wiske-producten Esther Paes en Joyce Becker, Etos franchise Be< Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar bene den lees je een woord dat alles te maken heeft met onze business. Stuur dit woord vóór 12 september 2000 op naar Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Lara Fiddelaar, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. Vader en 13-jarige zoon van deze familie werken allebei op AH-hoofdkantoor Winnares Ahold Retail Award Oosteuropees land waar Ahold komend najaar nieuwe winkels opent De tanden van deze graaf zijn te koop bij Jamin Jerry en Jamin steunen Zonnezorghoeve Hiervoor kun je sparen bij Gall Gall In deze stad staat de Korenbeurs Chileens wijnhuis De. urinnaar iron, de.puxjcel tran, iroruje, Maand, is Mur. J. tran, de, Wel Huyjensplantsoen, 36, 2985 XV Ridderkerk, Zij ontvangt een, cadeaubon, tran,ft SO,- De paden op.. Saskia Timmermans is MAS in AH 1572 in Gelder- malsen. Haar grote hobby is wandelen. Hoogtepunt in het jaar voor een beetje wandelaar is natuurlijk de Vierdaagse van Nijmegen. Saskia liep 'm dit jaar voor de vierde keer. 'Ik had in de winkel rondverteld dat ik opnieuw aan de Vierdaagse mee wilde doen', vertelt ze. 'En al snel hoorde ik van mijn collega Frank Wohl dat hij graag mee wilde lopen. Een aantal klanten werd toen ook enthousiast. Daarom hebben we een groepje gevormd en zijn we samen gaan lopen. Zo gauw onze supermarktmanager van het plan hoorde, heeft hij ons in een AH T-shirt gehesen en voor ieder van ons een overlevingspakket met bijvoorbeeld druivensuiker en drop samengesteld. Wat me trouwens opvalt is dat veel grote concerns zoals Philips en Vendex diverse verzorgingsposten langs de route hebben staan. Medewerkers van die concerns kunnen daar dan terecht om uitte rusten, wat te eten en te drinken en verzorgd te worden. Het zou leuk zijn wanneer Ahold ook een aantal van die posten zou plaatsen. De Vierdaagse staat enorm in de belangstelling. Betere reclame dan zo'n verzorgingspost kun je je volgens mij niet wensen!' Telkens wanneer er een Harley Davidson langs AH- filiaal 1529 in Kampen reed, hing supermarktmanager Arthur Andeweg opgewonden uit het raam. Op zijn bureau stond, naast een foto van zijn kinderen, een foto van een Harley. En in de pauzes deed hij niets liever dan praten over de Harley Davidson. 'Arthur is half juli overgeplaatst naar een AH-filiaal in Heerenveen', zegt MAS Marcel van den Bereken. 'We wilden hem een bijzonder afscheidscadeau geven. Arthur heeft het altijd over Harley's, maar ondanks dat hij wel een motorrijbewijs heeft, had hij nog nooit op zo'n ding gereden. We konden geen leuker cadeau verzinnen dan hem de hele dag op zijn favoriete motor te laten rijden. Dus hebben we er één gehuurd.' 'Ik was in de veronderstelling dat ik de hele dag zou moeten werken', vertelt Arthur. 'Rond half elf 's ochtends werd ik naar het magazijn geroepen. Toen ik daar kwam, zag ik die prachtige Harley Davidson Heritage Softail staan. Speciaal voor mij. Ik kon van schrik geen woord uitbrengen, heb me omgekleed, ben naar huis gegaan en samen met mijn vrouw hebben we de hele dag rondgetoerd. We hadden allebei een open helm op. Daardoor konden we ons enthousiasme goed aan elkaar kwijt. Wat er zo bijzonder is aan een Harley Davidson? Zijn geluid. Het was een genot om daar de hele dag naar te mogen luisteren!' DIJZC 'JÜ&- Da\

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 12