Mogen wij éven in u NIEUWS FLITSEN Commissaris Boonstra Etos op televisie Belang in Peapod Gall Gall 7071 Amsterdam-Buitenveldert - dinsdag 9 mei -16.10 uur Vers in één oogopslag Ahold Flitsen mei 2000 Cor Boonstra, voorzitter van de Raad van Bestuur van Philips, is benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen van Ahold. De Raad van Commissarissen houdt toezicht op het reilen en zeilen van de onderneming en adviseert de Raad van Bestuur. Cor Boonstra heeft, voor hij bij Philips aantrad, zijn sporen vooral ver diend in de food-branche o.m. bij produ centen Unilever en Sara Lee/DE. In de Etos-Store in Den Bosch zijn opna men gemaakt voor het nieuwe televisie programma "Beter in Balans", gemaakt in opdracht van Biohorma en uitgezonden op RTL-4. In iedere uitzending wordt aan dacht besteed aan homeopatische Dr. Vo gel-producten. Norbert Cappetti van Etos: "Wij zijn ook actiematig betrokken bij het programma, zo staan er vanaf aflevering 5 speciale displays in de winkels. In de af leveringen 5, 7 en 8 komen ook Etos-on- derwerpen aan bod. Een van onze Etos-me- dewerkers, Peggie van Kollenburg, is het vaste gezicht bij die onderwerpen. Er zal onder andere een metamorfose te zien zijn en de nieuwe Etos energiefilosofie en het 4 wereldenconcept worden uitgelegd. Ook komt er een onderwerp over het voor komen van blessures en alles over sport voeding.' De komende uitzendingen zijn op zaterdag 3 en 10 juni om 17.00 uur. Meer informatie over het programma kun je vinden op www.beterinbalans.nl Ahold heeft een meerderheidsbelang ge nomen in de vooraanstaande Amerikaanse internetkruidenier Peapod. Peapod heeft een enorme kennis en ervaring op het ge bied van e-tailing en thuisbezorging. Er zal flink worden samengewerkt tussen Peapod en de Amerikaanse Ahold-winkels. De laatste tijd is er grote vooruitgang ge boekt in de bevoorradingsprocessen, waar door de opslagruimtes in winkels kunnen worden benut om internetorders van Peapod af te handelen en ze bij de klanten thuis af te leveren. 'Ik werk dagelijks met de compu ter, surf veel over het internet en heb deze whisky via de Gall Gall-internet-veiling gekocht. Aan gezien ik in Vlaardingen werk en op weg naar huis langs dit filiaal kom, heb ik de fles hier klaar laten zetten. Hoe vaak ik in deze winkel kom? Gemiddeld twee keer in de maand, schat ik. De ene keer neem ik meer mee dan de andere keer. Het ligt er aan of ik wat interes- Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen wij éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van Hans van Zutphen (35) uit Amsterdam in Gall Gall 7071 in Amsterdam-Buitenveldert. sants via de veiling op de kop heb kunnen tikken. Ik vind die veiling trouwens een goed initiatief. Je kunt thuis op je gemak bekijken wat er zoal aangeboden wordt. Bovendien worden er soms whis ky's geveild waar via de normale winkels niet aan te komen is. Vaak betaal je dan een hele redelijke prijs. De whisky die ik net heb aangeschaft is The Balvenie Doublewood Malt Scotch van twaalf jaar oud. De naam 'Doublewood' betekent dat hij in twee verschil lende vaten is gerijpt. Daardoor heeft de whisky een hele karakte ristieke smaak. Ik weet nog niet precies wanneer de fles opengaat. Waarschijnlijk bij het eerstvolgen de goede gesprek met vrienden.' Vanaf week 22 is het kinderspel voor de ldant en de AH-medewerker om achter de houdbaarheid van een lekkere moot zalm filet te komen. De reden? De introductie van de versmeter. Met deze slimme en zeer dynamische sticker kun je nauwkeu rig en via kléurverandering zien hoe lang je vis nog houdbaar is. 'De versmeter, die uit Amerika afkomstig is, moet de consu ment nóg meer wijzen op het belang van het op de juiste temperatuur bewaren van visproducten,' zegt categorymanager Vis Erik Kieftenburg. 'Daarnaast zullen ook onze leveranciers en medewerkers in de winkels en de distributiecentra, zich meer bewust zijn van het lcoelproces van vers producten.' De sticker verloopt bij een temperatuur tot plus 4 graden celsius in zes dagen van geel naar zwart. Die laatste kleur geeft aan dat de vis niet meer voor consumptie geschikt is.

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 8