albert Bezoek je collega's in Praag wSBm WM Albert: nieuwe Tsjechische winkelformule Bev B drzi ceny pfï zemi 1 'Een andere wereld' 5 Droomreis naar Droomstad r Koosnaampjes Ahold Flitsen mei 2000 AROUND THE WORLD De Sesam-discounters en de Mana-supermarkten in Tsjechië zijn samengegaan. De nieuwe winkelformule die ontstaat is een goede mix tussen discount- en full- service supermarkt en heeft een naam die ons bekend in de oren klinkt: Albert. Bij een nieuwe formule hoort ook een nieuw huismerk. Een huismerk van hoge kwaliteit, concurrerend met de grote merken, maar dan wel bedui dend lager in prijs. Heel veel artikelen in de 140 Albert- winkels (meteen de grootste winkelketen in Tsjechië) zijn van Tsjechische makelij. De Tsjechische consument stelt daar prijs op. Het totale assortiment is ongeveer 7.000 artikelen groot. Waarom hebben de Tsjechi sche collega's gekozen voor de naam Albert? Milan Ruzicka, formuledirec teur: We waren op zoek naar een naam die bij de klant een prettig gevoel oproept. Een Sinds 1991 heeft Ahold winkels in Tsjechië: Hypernova, Prima en de nagelnieuwe Albert-formule. Ahold biedt jou nu de unieke kans om te kijken bij je collega's in onze Praagse winkels. Praag is een droomstad, betoverend met haar meer dan 100 torens. Al eeuwenlang is Praag de culturele parel in het hart van Europa. Behalve bezoeken aan onze winkels is er voldoende gelegenheid om de cultuur en de geschiedenis van Praag te ontdekken. Je zult zien dat deze stad een mengeling van verschillende volken, culturen en kunsten is. Praag is een stad om in weg te dromen, om jezelf te verliezen in de schoonheid en de pracht van Praga Mater Urbium; Praag, de moeder der steden. Je kunt zelf kiezen hoe je reist. Ahold biedt je de mogelijkheid met de bus te gaan of met het vliegtuig. Hieronder lees je hoe de reizen er uitzien. Voorf 999,- vliegje op DONDER DAG 19 oktober 2000 om 14:00 uur naar Praag, waar je midden in het centrum van de stad in het driesterrenhotel Harmony verblijft. Donderdagavond kun je dineren in het hotel. In het hotelarrangement is één diner inbegrepen. VRIJDAG ga je na het ontbijt naar twee van onze winkels in Praag. De middag kun je vrij besteden, 's Avonds eet je in het restaurant U Fleku, de oudste Praagse brouwerij met een prachtige tuin. ZATERDAG bezoek je de wereldbe roemde Praagse burcht Daarna krijg je een rondleiding in de St. Vituskathedraal, het oude Koninklij ke Paleis en de Strahovbibliotheek. De middag heb je vrij. 's Avonds dineer je met je groep in het restau rant U Pastyrky. Een eersteklas restaurant met live zigeunermuziek. Dit diner wordt je aangeboden door Ahold. ZONDAG na het ontbijt ga je naar het Konopiste-kasteel, met heel veel oude wapens en een schat aan beeldhouwwerken en schilderijen. In de middag vertrekje naar de luchthaven voor de vlucht terug naar Amsterdam. Je kunt ook met de bus. Voor slechts f 699,- reis je in 15 uur naar het centrum van Praag. Je vertrekt vroeg op WOENSDAG 4 OKTOBER en arriveert 's avonds in het drie sterrenhotel Opatov. DONDERDAGOCHTEND ga je naar een van onze winkels, 's Middags breng je een bezoek aan het Kono piste-kasteel (zie vliegreis). De rest van de dag kun je vrij besteden. VRIJDAG bezoekje een andere Ahold-winkel en heb je 's middags vrij. In de avond zul je, met je me dereizigers, dineren in het restau rant U Fleku (zie vliegreis). ZATERDAG eerst naar de prachtige Praagse Burcht, gevolgd door een rondleiding en een bezoek aan de St. Vitus Kathedraal, het oude Ko ninklijke Paleis en de Strahov-bibli- otheek. Hierna kun je op eigen houtje de stad in. 's Avonds wordt door Ahold aan de hele groep een diner aangeboden in het restaurant U Pastyrky, met live zigeunermuziek. ZONDAG eerst een stevig ontbijt en daarna weer met de bus terug naar Nederland. In de vliegreis van f 999,- per per soon is inbegrepen: - Retourticket Amsterdam-Praag per KLM - Verblijf van drie nachten op basis van een gedeelde tweepersoons kamer - 3 maal ontbijtbuffet - Transfer van de Praagse luchtha ven naar het hotel en vice versa - 2 maal bezoek aan Ahold-winkels - Excursie naar het Konopiste- kasteel met Nederlands sprekende gids - Excursie naar Praagse Burcht - 1 diner in het hotel, 3 gangen exclusief drinken - Diner in het restaurant U Pastyrky en het restaurant U Fleku Niet inbegrepen zijn: - Luchthavenbelasting: f 62,- pp - Drank tijdens maaltijd in het hotel - Verplichte reis- en annulerings kostenverzekering f 48,42 pp - Toeslag voor eenpersoonskamer f335,- In de busreis van f 699,- per per soon zijn inbegrepen: - Busreis naar Praag en terug. Je kunt opstappen in Amsterdam of Utrecht - Verblijf van vier nachten op basis van een gedeelde tweepersoons kamer Erik de Wit (29) heeft als management trainee bij Ahold zijn standplaats Zaandam verruild voor Bangkok. Daar is hij hard aan de slag om thuisbezorging voor de TOPS-super- marlcten van Ahold op te zetten. In de komende tijd zal hij het thuisfront laten weten hoe het hem bij TOPS in Bang kok vergaat. beetje het gevoel in goede handen te zijn. De klant moet zich iemand kunnen inden ken die Albert heet. Een goe de buur, eigenlijk. En natuur lijk heeft meegespeeld dat Albert de voornaam van de grondlegger van het bedrijf is en in bijna heel de wereld goed is uit te spreken.' - 4 maal ontbijtbuffet - 2 maal bezoek aan Ahold-winkels - Excursie naar Konopistekasteel met een Nederlandse gids - Excursie naar Praagse Burcht - 1 diner in het hotel, 3 gangen exclusief drinken - Diner in het restaurant U Pastyrky en het restaurant U Fleku Niet inbegrepen zijn: - Drank tijdens maaltijd in het hotel - Verplichte reis- en annulerings kostenverzekering f 39,93 pp - Toeslag voor eenpersoonskamer f 150,- Je kunt alleen inschrijven op de reis via onderstaande bon. Je reist in ei gen tijd, op eigen kosten en op ei gen risico. Per Ahold-medewerker mag je 1 reisgenoot uitnodigen voor de reis. Je paspoort dient tijdens de reis tenminste nog drie maanden geldig te zijn. De Ahold reis- en annule ringskostenverzekering is verplicht. Om gevraagd te worden hier te gaan werken is al een hele bele venis, om hier aan de slag te zijn is helemaal een avontuur. Niet alleen het klimaat is an ders, het hele leven is hier an ders. Aparte stad, Bangkok. Heel apart. Aan de ene kant heb je hier hele grote winkelcentra, waar je alle luxe producten die wij ook kennen kunt kopen en aan de andere kant zie je hier heel veel marktkraampjes op straat, waar tot laat in de avond mensen gezellig staan te eten. Eén van de eerste dingen die je natuurlijk doet, is kennismaken met je nieuwe collega's. Dat is toch een beetje een probleempje, want ik spreek (nog) geen Thais. De meeste Thaise collega's spre ken goed Engels, maar hun na men zijn over het algemeen heel lang en moeilijk uit te spreken. Oefenen dus. Zelf vinden ze dat waarschijnlijk ook, want bijna al lemaal hebben zie hier koos naampjes of een afkorting van hun naam. Nu ben ik bezig te onderzoeken hoe we hier voor de TOPS-super- markten thuisbezorging kunnen opzetten. Vooral logistiek een he le klus, want Bangkok is één gro te verkeersopstopping. Dat wordt dus bikkelen. Maar ook hier vra gen de klanten erom, dus aan de slag dan maar. Aanvragen worden op volgorde van binnenkomst behandeld. Voorletter(s):_ M/V Woonplaats:_ Telefoon overdag: Ahold-personeelsnummer:_ Vergezeld door (naam): Datu m Telefoon privé:_ Voorietter(s):_ _M/V Handtekening (voor minderjarigen is een handtekening vereist van de ouder/voogd) 0 Ik maak gebruik van de vliegreis naar Praag 0 Ik maak gebruik van de busreis naar Praag 0 Toeslag eenpersoonskamer (busreis f 150,-, vliegreis f 335,-) 1 Je ontvangt een bevestiging, tevens de factuur voor de aanbetaling van f 200,- plus de kosten voor de 1 reis- en annuleringskostenverzekering. Het restant van de reissom dient uiterlijk zes weken voor vertrek g voldaan te zijn. Deze bon samen met een kopie van je paspoort (nog minstens drie maanden gelding op datum reis) uiterlijk voor 14 juli in een gesloten en gefrankeerde envelop zenden aan: g Carlson Wagonlit Travel Business Events, Postbus 3832,1001 AP Amsterdam, tel: (020) 680 53 05; fax: (020) 623 53 19 hypervyltodne*

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 5