'In feite is het voor ons het hele jaar door Beste Winkelwedstrijd' Albert Heijn komt met luxe koelkasten Ahold Flitsen mei 2000 - Aftrap Albert Heijn BWW gelijk met EK Kamperen Albert Heijn Slimme decors en originele ideeën 'Op het moment dat ik dit schrijf, staan we vlak voor de verhuizing naar ons nieuwe hoofdkan toor in Beverwijk. Buiten is het zomers warm, half Nederland ligt aan het strand of is op va kantie, maar onze mensen zijn druk aan het in pakken. Misschien kan ik ze verrassen: wij gaan ook met z'n allen kamperen. Tenminste, daar lijkt het op. idee, we hopen stiekem wel op een klein succesje. 20.000 koelkasten 142 liter Winkelprijs 4S8.- Clubprijs 252.- De AH-Beste Winkelwedstrijd gaat dit jaar in week 23, tegelijk met de aftrap van het EK, van start. De wedstrijd staat in het teken van topsport en is met name op het be heer en de kwaliteit van de winkel gericht. De grootte van de winkel doet niet ter zake. Wel wordt er verder gekeken welke inspanningen winkels verrichten om hun omzet te vergroten. Winnaars van de voorgaande twee jaar waren het AH-filiaal in Sittard en de AH-franchise- vestiging in Den Dolder. Heb ben zij plannen om voor de derde achtereenvolgende keer met de hoofdprijzen aan de haal te gaan? 'Dat zou leuk zijn', zegt be drijfsleider Gerard Jansen uit Den Dolder. 'Maar of het ons gaat lukken, is natuurlijk de vraag. Het is trouwens niet zo dat we ter gelegenheid van de wedstrijd opeens extra ons best gaan doen. We spannen ons het hele jaar door in om het onze klanten zo goed mo gelijk naar de zin te maken en de winkel er perfect uit te laten zien. Wat dat betreft zal er de komende maanden wei nig veranderen. Ik zou het wel fantastisch vinden als we bij de laatste vier zouden ein digen. Dat feest in het Auto- tron in Rosmalen is een goe de beloning voor de inzet van onze medewerkers. Het is ons de afgelopen jaren goed be vallen.' Ook supermarktmanager Eze van Akkeren van AH filiaal 1351 in Sittard ziet de wed strijd niet als een reden om plotseling een stap harder te lopen. 'Top-dienstverlening en top-performance is voor ons altijd belangrijk. In feite is het voor ons het hele jaar door Beste Winkelwedstrijd!' Uitbreiding non-food assortiment. onder de koelkasten en was ter introductie twee weken lang met een korting van f 1200,- gulden te koop. Het is overigens niet de allereerste keer dat Albert Heijn zich bezighoudt met koelkasten. In 1962 konden klanten via het beroemde zegelboekje van de Premie-van-de-Maandclub een koelkast kopen voor ongeveer f 250-, onder de normale winkel prijs. De eerste dag van de actie gingen er bijna 5000 over de toonbank en binnen dertig dagen was de gehele partij van 20.000 stuks verkocht. Gall Gall winkelwedstrijd De beste winkelwedstrijd van Gall &Gall maakt van Maas tricht tot Groningen het beste in de medewerkers los. Flitsen kwam toevallig langs het Blaricumse filiaal 6570 van Harry van Schaik waar de thema's Chili en Argentinië op originele wijze gepresenteerd werden. 'Je moet altijd met je winkel be zig zijn, wedstrijd of geen wedstrijd', vindt Harry. Toevallig zag ik in een winkel om de hoek een antieke trekkar staan. Die heb ik gevuld met manden en producten die tijdens de meimaand in de spotlights staan. Ja, we hebben veel posi tieve reacties gekregen van klanten op de Zuidamerikaanse Op het gebied van non-food ge beurt er de laatste maanden van alles in de winkels van Albert Heijn. Na de scanner, de printer en de computer, beleefden we in week 18 het debuut van de Smeg-koelkast. Deze designklas- sieker geldt als de Rolls Royce De houw van het nieuwe pand, dat we delen met De Tuinen en Pragmacare, heeft wat ver traging opgelo pen. Het DC is af, de kantoor verdiepingen nog niet hele maal. Het pro bleem is dat we in één keer moeten verhuizen om dat het computersysteem, dat de distributie naar de winkels regelt, in één keer over moet gaan. Want wie er ook last heeft van de verhuizing, in de winkels mag niemand er iets van merken. De ruimtes die afzijn, zoals de kantoortuinen, of de kantoren van het DC, zullen we inventief moeten benutten. Lekker dicht op elkaar zitten, improvi seren, primitieve omstandigheden, we zullen zien waar we toe in staat zijn. Gelukkig is het bedrijfsrestaurant wel bruikbaar, anders hadden we ook nog iets voor het eten moe ten verzinnen. En net als op een echte camping organiseren we natuurlijk activiteiten om de mensen te vermaken. Als heel Etos is verhuisd volgt PragmaCare het eerste weekend van juni en De Tuinen komt een week later. Zij hebben nog hun eigen TT-systeem in hun kantoor staan, van daar dat zij de rommel aan zich voorbij laten gaan. Het lijkt me wel een belevenis om met z'n allen het laatste stukje van het bouwproces van dichtbij mee te maken. Zeker weten dat er over tien jaar mensen zijn die zeggen: was jij er toen ook bij, toen we hier half tussen de dozen aan het kamperen waren?' föhn van der Ent, directeur Etos Groep

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 3