16e Dam tot Dam loop! Oranje-gekte rondvraag Inschrijfformulier 16e Dam tot rJ Inschrijfformulier 'Kleine' Damloop (7 km 11 De kleine loop: 1 kilometer Skeelers Ahold Flitsen mei 2000 Op zaterdag 10 juni is de aftrap van het Europees Kampioen schap voetbal. Zijn Ahold-medewerkers voetballiefhebbers? Komt er een televisie in de kantine? Of vinden we alle oranjedrakte flauwekul? Voorletter Achternaam 1. 2. 3. 4. 5. Personeelsnummer Man/vrouw Maat shirt M/L/XL Deelname gratis (alleen voor medewerkers van Koninklijke Ahold en werkmaatschappijen) (INVULLEN IN BLOKLETTERS) Werkmaatschappij: Filiaalnummer: Vestigingsplaats: Intern postadres: Contactpersoon: Huisadres: Postcode en plaats: Tel. Werk: Tel. Privé: Ook dit jaar kunnen zelligste loopevenement wordt atief. Er wordt dan ook geen staat uit minimaal 1 en maxi- Ahold-lopers zich in schrijven voor de Dam tot Damloop. Voor de zes tiende keer kunnen de loop schoenen uit de kast voor de 16,1 kilometer tussen Amster dam en Zaandam. In totaal mogen 2.500 Ahold-runners meedoen aan wat wel het ge- genoemd. Dus wees er snel bij. Dit jaar is er voor het eerst ook een kleine Damloop over 7 ki lometer met start en finish in Zaandam. Dit is geen wed- strijdloop, maar puur recre- uitslagenlijst gemaakt. De klei ne loop is een ideale manier voor beginnende lopers om de unieke sfeer van de grote loop van dichtbij mee te maken. Wedden datje volgend jaar de 16,1 kilometer loopt? Inschrijving voor beide lopen kan per team. Elk team be maal 10 deelnemers. Wil je met 12 collega's lopen? Dan kun je het best twee formu lieren insturen voor 2 teams van 6 personen. Dit jaar is er geen wedstrijd voor skeelers. Maaike van Wijk, hoofd commu nicatie van De Tuinen in Zaan dam: 'Ik ben een groot voetballief hebber en verheug me op het komende EK. Het is niet zo dat ik voor bepaalde wedstrijden vrij neem, alles wat ik wil zien komt 's avonds op de te levisie. Eventueel kan ik bepaalde wedstrijden op vi deo opnemen. Hier op het hoofdkantoor leeft het EK nog niet echt, er wordt nog weinig over ge sproken. Ik verwacht ook niet dat alle wanden, meubels en compu ters uitbundig versierd gaan wor den, misschien komt er hier en daar een slingertje te hangen. Ook in onze winkels zullen we niet veel aandacht aan de voetbalwedstrij den besteden. Echte oranjehysterie past niet bij De Tuinen.' Dick Sas, verkoopmanager AH, filiaal 1225 in Schiedam: Toeval lig hebben we deze week een wed strijdschema in de kantine opge hangen. Op die manier kan ieder een zien wanneer welke wedstrijden worden gehouden. Vaak is het zo dat onze part-timers en vulploeg- medewerkers vlak voor een EK of WK een 'wedstrijd-pool' organise ren. Ik vetwacht dat ze dat dit jaar - '-.T ook wel zullen doen. Meestal doet iedereen daar aan mee, ook de mensen die eigenlijk geen verstand van voetbal hebben. Uiteraard hoeft dat ook niet. Die 'pools' zijn er vooral voor de gezelligheid.' Sebastiaan van den Ouweelen, medewerker filialenbureau/re- ceptie Gall Gall in Hoofddorp: 'Ik werk hier pas vier maanden, dus of er in voorgaande jaren 'pools' werden georganiseerd, weet ik niet. Het lijkt me wel leuk om er een te organiseren. Momenteel wordt er nog niet veel over het EK gepraat. Er werken voornamelijk vrouwen op deze afdeling, mis schien dat het daar iets mee te maken heeft. Mocht het zo zijn dat er straks wedstrijden onder werk tijd gespeeld worden, dan ga ik ze ker voorstellen om hier een televi sie neer te zetten.' Joke van het Schip, winkelma nager Etos 7208 in Amsterdam: 'Er werken hier alleen vrouwen, ne gen in totaal, en ik weet dat de meesten van ons van voetbal hou den. We kijken dan ook uit naar het EK. Momenteel hebben we de winkel en de kantine nog niet ver sierd, daar gaan we binnenkort mee beginnen. Ook komen er di verse oranje- en rood-wit-blauw- producten in de winkel te liggen. Ik denk dat we een heel gezellige tijd tegemoet gaan.' 8. 9. 10. Om als team in de uitslagenlijst opgenomen te worden, moetje minimaal met vijf lopers zijn. Loop je individueel of met z'n tweeën, dan kom je wel in de individuele uitslagenlijst. Stuur dit formulier vóór 1 augustus 2000 naar: Le Champion, Postbus 143,1850 AC Helloo Deelname is voor eigen risico. E-mailchampion@euronet.nl Telefoonnummer: 072-5338136 Deelname gratis (alleen voor medewerkers van Koninklijke Ahold en werkmaatschappijen) (INVULLEN IN BLOKLETTERS) Werkmaatschappij: Flü&alnuirrïitsr: Intern postadres: Contactpersoon: Huisadres: Tel. Werk: Voorletter Achternaam V&stSgJrigzplafiis; Postcode en plaats: Tel. Privé: Personeelsnummer Man/vrouw Maat shirt M/l/XL 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. De 'kleine' Damloop is louter recreatief en er zal daarom ook geen uitslagenlijst worden opgemaakt Stuur dit formulier vóór 1 augustus 2000 naar Le Champion, Postbus 143,1850 AC Heiloo Deelname is voor eigen risico. E-mailchampión@euronet,nl Telefoonnummer072-5338136

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 11