Mogen wij éven in u 8 NIEUWS FLITSEN www.gall.nl krijgt landelijke dekking Donderdag 13 april 10.45 uur De Tuinen 7638 Amstelveen Goud voor AH van Marco Deli XL 3x fullcolour Ahold Flitsen april 2000 Steeds meer mensen weten de weg naar de moderne internetsite www.gall.nl te vin den. Daar kun je een virtueel reisje langs de Franse wijnvelden maken, advies krij gen over je favoriete wijn of port én die ook direct bestellen. Om het stijgende aan tal bestellingen op tijd bij de klant af te le veren, beschikt Gall Gall sinds 17 april over een landelijke distributiedekking. Die dekking werd mogelijk door het aantal filialen dat verantwoordelijk is voor de uitlevering van 12 naar 28 uit te breiden. Ook is het nu mogelijk om dagelijks mee te bieden bij de virtuele veilingen op de website. Tot voor kort was dat slechts twee dagen per week mogelijk. Iedereen die on line is, kan tijdens de veilingen een bod uitbrengen op unieke producten die de wijn- en whiskey-inkopers van Gall Gall op de kop hebben weten te tikken. Met de uitbreiding is de grootste slijter van Nederland klaar voor de toekomst. Het is niet al te druk in De Tuinen als Nicolien er is. Daarom neemt ze de tijd om lekker rond te neuzen. "Vanochtend had ik de laatste toets op school van deze periode. Daarom vind ik dat ik mezelf mag verwennen door wat leuks te kopen. Uiteindelijk heb ik niet zo veel gekocht. Lekkere kruidenshampoo van Kneipp, die koop ik altijd hier. Lavendel en roze marijn. Ik ben gek op die frisse geu- Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van Nicolien van der Lelie (21) bij De Tuinen in Amstelveen. ren. Dat zoete, dat hoeft van mij niet zo. Ik brand thuis ook altijd geurkaarsjes, dus daar heb ik er ook een paar van gekocht. En wie rook, ook met lavendelgeur en een speciale houder van hout waar je de stokjes in kan steken. Het is voor het eerst dat ik dat koop, maar het lijkt me lekker. En het schijnt nog rust gevend te zijn ook. Dat is ook de reden dat ik graag bij De Tuinen kom. Er hangt altijd zo'n ontspannen sfeer. Nu je het zegt, misschien heeft het inderdaad ook wel wat te maken met mijn opleiding bloemschikken. Ik ben de hele dag met de natuur bezig en hier ben je ook omringd door allerlei geurende kruiden en natuurlijke producten.' Na afloop van zijn concert op 3 april in de Amsterdamse poptempel Paradiso verraste Marco Borsato de aanwezige afvaardiging van Albert Heijn door hen uit te nodigen in de catacomben. Fris gedoucht overhan digde hij category manager Klaas Louis Springer een gouden cd van zijn succesvol le album Luid Duidelijk. Elke cd waar van 40.000 exemplaren zijn verkocht wordt goud. Zowel de artiest als de verko pende organisatie krijgen in dat geval een gouden exemplaar. Bij Albert Heijn liggen cd's nooit langer dan twee weken in de schappen. In die veertien dagen gingen er maar liefst 62.000 over de toonbank. 'Mar co zei dat hij zelf tegen zijn platenmaat schappij had gezegd dat hij graag bij Al- bert Heijn in de schappen zou liggen. Zo is het contact gelegd', aldus Esther Koetsier, die voor AH verantwoordelijk was voor de cd-actie. De gouden cd heeft dan ook een mooi plekje gekregen in haar kamer. Een nieuwe naam, nieuwe huisstijl en een nieuwe manier van communiceren. Sinds 1 januari beschikt Deli XL, specialist in groot verbruik, over drie fullcolour magazines waarmee de verschillende doelgroepen op effectieve en gerichte manier van informa tie over markttrends, cursussen en andere actualiteiten uit de betreffende branche worden voorzien. Het blad Grootverbruik XL richt zich vooral op instellingen en de 'groothoreca'. Horeca XL richt zich op res taurants en het middensegment van de ho reca. Actie XL als laatste, let meer op de kleintjes zoals cafetaria's en staat vol leuke acties, nieuwtjes en tips. Karin de Waard is redacteur van Grootverbruik XL: 'We krij gen zeer veel positieve reacties.'

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 8