AH Kroost Zo Supermarkten sponsoren Henry Dunant pampert jonge gezinnen Ahold Flitsen maart 2000 Tot twee jaar Succes Bomfu*™86 Uit onderzoek, en uit gegevens die de bonuskaart verstrekt, is gebleken dat Albert Heijn vooral goed scoort bij één- en tweepersoonshuishoudens. Wanneer er kinderen komen, gaat de prijs een grotere rol spelen en raakt Albert Heijn die klantengroep vaak kwijt aan goedkopere concurrenten. Met AH Kroost Zo wil Albert Heijn de jonge gezinnen sterker aan zich binden. De supermarkten van Nederland, verenigd in het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) spon soren dit jaar zes vakantieweken op de Henry Dunant, het vakantieschip van het Nederlandse Rode Kruis. In totaal 384 mensen, die niet zelfstandig op vakantie kunnen, vanwege een handicap, een chronische ziekte of hun hoge leeftijd, kunnen daardoor wel een weekje weg. Het AH-programma Proef de dag 2000 heeft het gezin als primaire doelgroep. Andere onderdelen daarvan zijn de prijsverlagingen en de eigen merk frisdrank. Binnen Proef de dag 2000 richt AH Kroost Zo zich specifiek op gezinnen met jonge kinde ren. De afgelopen weken kregen zo'n 50.000 gezinnen met kinderen tot twee jaar een mailing in de bus van AH Kroost Zo. Ouders die zich aanmelden bij Albert Heijn krijgen tijdelijk 5% korting op alle soorten luiers. Als wel komstgeschenk krijgen zij een magazine met relevante informatie, plus een fotolijst je of vingertjes verf. Daarnaast ontvangen ze om de drie maanden een mailpack, met daarin diverse presentjes. Marjan Peer (Customer Groups Manager AH): 'Vanaf het moment dat de actie is gestart, krijgen we uitslui tend positieve reacties. Er zijn op dit moment rond de 13.000 aanmeldingen binnen, dat is een geweldige respons. Ik denk dat we het program ma nu al een succes mogen noemen.' Ouders kunnen zich aanmel den door een aanmeldings formulier, samen met een ge boortekaartje (of een kopie daarvan) op te sturen naar Albert Heijn, t.a.v. AH Kroost Zo, antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam. Op 13 maart vertrok het schip voor de eerste gespon sorde vakantieweek. Naast de sponsoring organiseren de su permarktorganisaties ook an dere activiteiten op de Heniy Dunant. Er zullen super marktmedewerkers meeva ren als vrijwilliger en de CBL- leden stellen producten beschikbaar voor de gasten op de boot. Op 14 maart ver welkomde Ronald van Solt, directie-voorzitter van Albert Heijn en vice-voorzitter van het CBL, de eerste vakantie gangers aan boord. Jac queline Snoeker, category manager Wijn, was uitgeno digd om iets over wijnen uit de Nieuwe Wereld te vertel len. Die wijnen, uit landen als Zuid-Afrika, Chili en Nieuw Zeeland, zijn bij oude re mensen vaak onbekend. Ui teraard gingen er ook wat flessen open en werd er ge proefd. Behalve de zes vakantiewe ken schonk het CBL ook twee vakantiebusjes. De complete sponsoractie is een vervolg op de landelijke ledenwerfactie die het CBL eerder organiseer de in het kader van '50 jaar zelfbediening in Nederland'. Het CBL heeft gekozen voor het Rode Kruis omdat vrijwil ligers van die organisatie net als de supermarkt altijd in de buurt te vinden zijn. Met de sponsoring is een bedrag van 1 miljoen gulden gemoeid. Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden Door's initiale- Gall Gall standaard in het assortiment fles van 35 cl. van f22,99 voor f 19,99, de hele maand april. Port is een versterkte wijn: tijdens de gisting voegt men wijnalcohol toe. Hierdoor stopt de gisting en blijft er veel natuurlijke suiker van de druiven in de wijn achter. Daarom smaakt port zoet en heeft het een hoog alcoholgehalte. Port-wijnen met de naam van de quinta (het wijnhuis), zoals de Quinta do Bomfim, zijn uniek. De quintabenaming mag alleen worden gebruikt als de wijn uitsluitend van de eigen wijngaarden van het wijngoed afkomstig is. Deze Quinta de Bomfïn 1986 heeft op de 'International Wine Challenge 1999' de Port-trophy gewonnen. Kortom, niet te versmaden. Directie-voorzitter Ronald van Solt hiefhet glas op geslaagde vakantieweken met de gasten van de Henry Dunant Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden geurkaarsjes eitjeit merk) De Tuinen Sinds week 8 f 1,98 (3 voor f 5,- en 7 voor f 10,-) De geuren en kleuren van de kaarsjes zijn door De Tuinen zelf, in samenwerking met de fabrikant, ontwikkeld. De verkoop is een groot succes. In de week van verschijnen gingen er ruim 50.000 kaarsjes over de toonbank. Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden AH Biolojitcke- duf* AH sinds week 7 f 1,69 (75 gram) Gemaakt van biologisch geteelde aardappelen, die ongeschild worden verwerkt. Dat houdt de broodnodige vitamines vast. Verder zijn deze chips verrijkt met zeezout en gebakken in plantaardige olie. AH Biologische Chips draagt dan ook een EKO-keurmerk.

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 9