8 NIEUWS FLITSEN Ontbijten met Suske en Wiske Proef het zuiden Nieuwe outfit Dinsdag 29 februari 12.00 uur AH/NS Convenience Store Den Bosch Ahold Flitsen maart 2000 Op ruim 200 ontbijtproducten van het AH-merk uit de segmenten zuivel, zoet beleg, brood, vleeswaren en kaas zitten vanaf week 13 gratis spaar zegeltjes voor korting op porseleinen ontbijtserviezen. Er is een Suske Wiske ontbijtservies of, voor de volwassenen, moderne ontbijtser viezen in de kleuren geel en blauw. Met tien zegeltjes krijgen klanten fl. 5,- kor ting op een bord, beker, kom, glas of placemat. De serviezen zijn exclusief voor AH ontwikkeld. Behalve dat klanten op deze manier sparen voor een fraai ont bijtservies, wordt extra aandacht geves tigd op de vele ontbijtproducten van het AH-merk. 'Juist voor gezinnen met kinde ren zijn die producten interessant,' zegt category manager Jos van Huizen. 'En dat ontbijt-assortiment wilden we flink on der de aandacht brengen.' De actie loopt tot en met week 35. Op vijftig plaatsen door het hele land or ganiseert Gall Gall in week 20 en 21 wijnproeverijen. De aandacht zal deze keer vooral gaan naar wijnen uit Zuid- Europa. Vanaf week 13 zijn er toegangs kaarten voor de proeverijen te koop bij de winkels van Gall Gall en via de web site www.gall.nl. De kaarten kosten fl. 10,00 per stuk, wijnkaarthouders beta len slechts fl. 7,50. Om goed voorbereid aan de proeverij te beginnen, ontvangt de klant tegelijk het proefnotiüeboekje. Daarin wordt alvast het een en ander uit gelegd over de Zuid-Europese wijnen. Vorig jaar al werd de nieuwe bedrijfsout- fït van De Tuinen gepresenteerd. Vanaf week 9 wordt het personeel daadwerke lijk in een nieuw jasje gehesen. Annelies van Sambeek (Den Bosch 7644) over de nieuwe bedrijfskleding: 'Mooi hoor. En bovendien heel handig dat het logo van De Tuinen ook achterop is afgebeeld. Daardoor zijn we voor klanten altijd her kenbaar, ook als we toevallig met de rug naar ze toe staan.' 'Ik ben op weg naar school in Arnhem. Omdat ik graag wat wil eten voordat m'n colleges beginnen, ben ik hier nog even naar binnen gestapt. Dat ik hier op dinsdag ben is een uitzon dering, meestal kom ik alleen in het weekend in Den Bosch. Mijn ouders wonen in Maastricht, ik heb een kamer in Arnhem. Daar volg ik de drama-opleiding. Iedere zater dag ga ik naar Maastricht en op weg daarheen loop ik geregeld deze winkel in. Wat ik dan koop? Brood, Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van Jolanda Jonkers (21) in Den Bosch. appels. Soms beleg en wat te drin ken voor onderweg. Vandaag heb ik een six-pack Gol den Delicious, een Zaanse snijder, een kop koffie en een vleeswaren- schotel. Ik heb geen zin om 's och tends brood te smeren en dat in een broodtrommel mee te zeulen. In plaats daarvan haal ik liever wat op het station. En omdat ik toch op mijn aansluiting moet wachten, ge bruik ik die tijd om gauw wat kleine bood schappen te doen. Ik ben in derdaad blij met deze winkel. Wat mij betreft mogen jullie vandaag nog een dergelijk filiaal openen op het station van Maastricht. Dat lijkt me wel handig. Dan kan ik, voor ik bij mijn ouders overnacht, snel wat lekkers voor ze meenemen. Maar nu moet ik echt weg. Straks mis ik m'n trein en kom ik te laat op school. Dat moet ik niet hebben.'

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 8