Nail Hail Alle antwoorden staan in deze Flitsen 12 Ahold Flitsen februari 2000 flitsen@corp.ahold.nl De laatste pagina van Ritsen vul je zelf in. Met gekke voorvallen, bijzondere momenten, opvallende mensen en verhalen die je graag aan een ander vertelt. Mail of fax ons als je denkt je collega's iets origineels te kunnen melden. Elke maand maakt de redactie een selectie uit het aanbod en wordt de tipgever van het meest originele bericht beloond met een Ahold-cadeaubon van 50 gulden. Houd je ogen en je oren dus open, speur naar het nieuws en zodra je beet hebt: flitsen@corp.ahold.nl Fax: 075 670 1502 (t.a.v. Ahold Flitsen). Heb je foto's bij je verhaal? Ons adres is: Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De winnaar van de MAIL VAN DE MAAND is de heer Biesheuveli AH 125?! Den Haag- Blijf ze sturen!! Brigitte Mol met dochter Danique (I) en vriendin Lilian Cuiten met dochter Celine. Foto's: Bart van Hattem We ontvingen een mailtje van Etos. Yvonne de Bock, medewerkster van de winkel in Soest, heeft de nagelwedstrijd gewonnen, die cos meticamerk Heröme uitschreef tijdens het personeelsfeest, vorig jaar november. Yvonne stuurde fo to's in van haar ongelakte na gels vóór een behandeling met nagelverharder en nadat ze het product twee weken had gebruikt. De jury vond het re sultaat bij haar nagels veruit het mooist. Op 24 maart ver trekt ze met haar man voor 9 dagen naar de Dominicaanse Republiek. 'Ik ga heel veel doen daar', zegt ze. 'M'n doch tertje van zestien maanden gaat namelijk niet mee, dus die ga ik heel erg missen.' Is ze vaak met haar nagels be zig? 'Helemaal niet uitzonder lijk veel. Maar ja, je werkt in een drogisterij, dus besteed je er wel aandacht aan.' Lilian Cuiten en Brigitte Mol zijn dikke vriendinnen. Zo dik, dat ze bijna alles samen doen. Ze kregen bijna samen verkering (wel met andere mannen). En laten die mannen nou ook nog eens samen goed kunnen opschieten. Dus deden ze samen allerlei leuke dingen. Tot het tijd was om samen te gaan wonen. Bijna samen. Naast elkaar om precies te zijn. En toen... kinderen! Dus werden ze bijna samen zwanger. Lilian een maand eerder dan Brigitte, De een kwam te iaat, de ander te vroeg en dus bevielen ze bijna samen, met maar tien dagen verschil. En wat kregen ze samen? Een dochter. Alles tezamen een grappig, toevallig verhaal, ingestuurd door collega Brenda. Beantwoord de vragen in de daarvoor bestemde hokjes. Van boven naar beneden lees je een woord dat alles te maken heeft met onze business. Stuur dat woord op naar Ahold Flitsen, HK A 334, Postbus 3000, 1500 HA Zaandam, t.a.v. Lara Fiddelaar, o.v.v. puzzel. Mailen kan ook. Gelukkig hebben we weer een eigen pagina terug! Ik vind het een goed idee dat er op de achterpagina van Flitsen weer plaats is voor leuke, bijzondere voorvallen. Bedankt namens alle medewerkers van AH 1506. Verkoopmanager Carl Dahmen. HWlVfR IS Oe win naar van de puzzel van vorije tnaand is: Jan Pieter Glelen uit Aïïen delft. Hij ont vang een cadeaubon van 50 jolden. De op d' Swarte Walvis, Ahold-restaurant mnnnn Engelse benaming voor 'uitbesteden' d' assemblage, koken met componenten Hardlopers bij Jamin Nieuwe Spaanse keten bij Ahold Schrijver van Boekenweekgeschenk Welke Hogeschool heeft een retailopleiding? Uit welk land komen Dier uit winnende AH-advertentie de nieuwe kazen bij AH? Wordt gedronken bij bereiken van hoogste punt

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 12