zwanger?" b MA A VAN 9 H Capelle a/d IJssel beste van Europa AH Cai Voortplanting Door het dak (\hold Flitsen januari 2000 Albert Heijn verkoopt dit jaar van week 5 tot en met week 13 geen verse schol. Daarmee neemt het bedrijf stelling in de jaarlijks terugkerende discussie of je als visverkoper in het vroege voorjaar Noordzee schoi moet verkopen. De plat vis is in die periode zwanger. In de buikholte nestelt zich een enorme hoeveelheid kuit (eitjes). Er zijn twee redenen voor de duidelijke stellingname. Ten eerste loopt de kwaliteit van zogenaamde 'kuitzieke' schol fors terug. De vorming van kuit vreet energie en het vlees van de schol wordt dun en glazig. Na het fileren blijft maar een klein deel van de vis voor consumptie over. Een tweede belangrijke reden voor Albert Heijn om schol te weren is dat de voortplanting van de schol wordt beperkt. Door het vissen op zwangere schol wordt het steeds moei lijker de visstand in de Noordzee op peil te houden. Het is de eerste keer dat Noordzee schol in Nederland om deze redenen uit de han del wordt gehouden. Verschil lende schakels uit de keten hebben positief gereageerd op de actie van Albert Heijn. Product Multi energie Waar te koop De Tuinen Wanneer te koop Nu in de winkel Prijs 60 stuks voor fl 18,95 en 120 stuks voor fl 32,95 Bijzonderheden Het eigen merk voedingssupplementen van De Tuinen is vernieuwd. Het resultaat: veel nieuwe produkten en een eigentijdse verpakking. Één van de nieuwe produkten is De Tuinen Multi Energie. Multi Energie geeft je de dagelijkse noodzakelijke vitamines, mineralen en sporenelementen voor het behoud van een optimale gezondheid. Bovendien bevat het bijenpollen en ginseng voor dat extra stootje energie. WorldChampions', de wereldwijde promotie met spectacu laire aanbiedingen is vorig jaar een groot succes gewor den. Werkmaatschappijen van Ahold over de hele wereld konden door een unieke samenwerking met zo'n twintig grote leveranciers tegelijkertijd met dezelfde acties komen. De bedoeling was wel dat de werkmaatschappijen zelf ver dere invulling gaven aan de presentatie. De Rangsit branch telt onge veer 145 medewerkers die zich vol overgave hebben ingezet voor de actie. Het ju ryrapport prijst de winkelpre sentatie van de wereldkam pioen. De massale presentatie werd ondersteund door ge bruik te maken van lokaal goed herkenbare en gewaar deerde symbolen en kleuren. Een apetrotse supermarktma nager vindt dé prijs van het De Europese titel wordt ge deeld door het Spaanse Hiper Atlantida, onderdeel van Cobreros, en AH 1411 Capelle a/d IJssel dat wereldwijd de tweede plaats bezet. In Zuid Holland werd de prijs, $7500,- al in december ontvangen. Tijdens de actieweken leken de displays dwars door het plafond van de winkel de lucht in te gaan. "We hadden Product AH-Kindertoetje Waar te koop Albert Heijn Wanneer te koop Nu in de winkel Prijs f 1,39 Bijzonderheden Met het kindertoetje steunt Albert Heijn het Wereld Natuur Fonds. In ieder toetje zit een speelgoedbeestje verborgen inclusief een leaflet met informatie over het dier. Kinderen kunnen sparen voor een hele serie van wilde dieren, zoals de pandabeer. Albert Heijn wil hiermee helpen nieuwe leden te werven voor de WNF-Rangersclub, de jeugdafdeling van het WNF. Het kindertoetje zit in een 100 ml verpakking en is er in de smaken yoghurt-kwark-aardbei en yoghurt-kwark-banaan. Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden Beer Valentijn Jamin Van 2 tot en met 14 februari: voor Valentijn Van f 14,99 voor f 12,99. Bovendien met de speciale coupon van de ansichtkaarten die op straat worden uitgedeeld nog eens 3 piek eraf. Dus: f9,99. Een gezellige, zittende pluche beer van 20 cm met een cellofaanzakje om z'n nek met rode schuimharten. Om de actie te stimuleren was er een wedstrijd aan ver bonden. De winkel die zich het best had ingezet voor het slagen van de actie kon zich de 'Ahold WorldChampions store' noemen. Die eer was voor de Rangsit branch, on derdeel van TOPS Thailand. Alle medewerkers van deze winkel hebben een persoon lijk winnaars-certificaat ge kregen. Ook kreeg de winkel een speciale plaquette. AH 1411 in Capelle aan de IJssel werd, samen met de Hiper Atlantida winkel uit Spanje, uitgeroepen tot winnaar van het Europese continent. jaar een grote eer. Hoewel Thailand een klein land is, kun je er veel verschillende goede dingen ervaren. 'Ze wachten op uw bezoek,' aldus Sivapol Naopradit. Tom den Hertog is directeur van TOPS Thailand en minstens net zo gelukkig met de prijs. 'Als Thai zich ergens voor inzet ten, gaan ze er ook helemaal voor. Toch hebben de resulta ten van de actie ons positief verrast. Als we het nog eens doen, zullen we ons nog en thousiaster inzetten dan de eerste keer.' Op 15 januari is de prijs onder grote belang stelling overhandigd. gekozen voor het subthema "The sky is not the limit", vandaar,' zegt verkoper Martijn Heilker, één van de creatieve geesten van het filiaal. 'Toen we de beste van Nederland werden, hoopten we stiekem wel op de Europe se hoofdprijs. Jammer dat we niet de beste van de wereld zijn geworden, maar de grootste waardering komt toch van onze eigen klanten. Die hebben veel complimen ten gegeven en ook in de omzet was het succes van de actie goed te zien,' aldus Martijn. De prijs is in de personeelspot gestort.

Personeelsbladen | 2000 | | pagina 11