Gull Gull vernieuwt zich Sittard en Den Dolder winnen weer! Eerste AH-stationswinkel Deze maand 56e jaargang nummer ïo november 1999 Proeven: Kennis maken met Koken Stomen, pag.3 Interview: Chris van den Broek neemt afscheid, maar gaat niet weg, pag.4 Around the world: Disco's thuisservice. Prima's hypers, pag.5 Opmerkelijk: AH-Bovenkarspel in Antilliaanse handen, pag.9 Kunst: Wijn met Willink-etiketten, pag.9 Koffie: Een bevlogen betoog, pag. 11 Scriptieprijs: 10.000 piek te verdienen, pag. 11 The malting of... marsepein, pag. 12 In Amsterdam kwamen op 2 november de filiaalmanagers van Gall Gall bijeen. De dag stond in het teken van vernieuwing. De winkels van de slijterijketen krijgen een nieuwe uitstraling, maar ook nieuwe technische snufjes, zoals winkelautomatisering en e-commerce, werden geïntroduceerd. Paradepaardje van de middag was de nieuwe website van Gall Gall: www.gall.nl. De filiaalmanagersdag wordt elk jaar georganiseerd om in een informele sfeer de onder linge contacten aan te halen. Maar vooral om de managers op de hoogte te stellen van belangrijke ontwikkelingen binnen de organisatie. Alge meen directeur van Gall Gall Jeroen Smits opende de dag met een terugblik op het afgelopen jaar. Redelijk tevre den stelde hij vast dat het be drijf ten opzichte van de con currentie redelijk goed ge presteerd heeft. 'Maar het kan altijd beter. Om marktlei der te blijven moeten we kan sen grijpen en blijven ver nieuwen.' Die vernieuwing krijgt het komende jaar op verschillende manieren ge stalte. Ten eerste is deze maand de website van Gall Gall geopend. Op een groot scherm en met behulp van computers konden de Zie verder op pagina 3 Creativiteit doorslaggevend bij AH-Beste Winkelwedstrijd Never change a winning team moeten ze in Sittard en Den Dolder gedacht heb ben. Op zaterdag 30 oktober in een afgeladen Autotron te Rosmalen werden zij voor de tweede achtereenvolgende maal 'beste AH-winkel'en 'beste AH-franchiser' van het land. Duizenden medewerkers vierden een spetterend feest met T-Spoon, de Poco Loco Gang en VJ Gijs Staverman. 'We hebben alles op alles ge als de winnende franchise zet om het kunstje van afge vestiging een beloning van lopen jaar te herhalen. Het is 30.000 gulden. Directeur Al- gelukt! Fantastisch,' zegt ver- bert Heijn winkelbedrijf Tom koopmanager Suzanne Qui- Heidman roemde vooral het rijnen. Het Sittardse fïlliaal creatieve Sittardse winkel- blonk op bijna alle beoorde- beeld. Is dat het geheim van lingspunten uit en kreeg net Zie verder op pagina 3 Albert Heijn en de Nederlandse Spoorwegen hebben maandag 15 november de eerste 'gemakswin kel' geopend op het station in 's-Hertogenbosch. In maart opent de tweede zijn deuren op het sta tion in Breda. Volgend najaar moeten er tien van zulke winkels staan. Stationfoodstores, een dochteronderneming van NS Stations, verzorgt de exploitatie van de winkels waarvoor Albert Heijn de formule, de naam en de waren levert. Formule manager Ernst Consenheim legt het verschil tussen de stationswinkel en een supermarkt uit: 'In de stationswinkel kan je terecht voor zaken die je de komende zestien uur nodig kunt hebben. Dus niet voorde wekelijkse boodschappen waarvoor je naar de super markt gaat.' Op het station dus niet drie soorten shampoo, maar wel toiletpapier. Als de formule met de eerste tien winkels succesvol blijkt, wordt bekeken of het zinvol is verder uit te breiden. 'We den ken er zelfs over dit soort winkels in ziekenhuizen, universitei ten, bejaardentehuizen of op evenementen te beginnen,' aldus Ernst Consenheim. SPRINT, DECEM BER, DA'S KNALLEN MET Z'N ALLEN, PAG. 6/7 IllllBiillB PSSSSno—!® DE EIND- NIEUWSBLAD VOOR MEDEWERKERS VAN KONINKLIJKE AHOLD NV

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 1