Retail jaarprijs gaat naar Etos Etos ontvangt 25.000 klanten Personeelsfeest Beloning voor nieuw winkelconcept Juryrapport O O Etos ontving de retail jaarprijs voor de beste winkelinrichting op 12 oktober. Een dag later ging in Hengelo een vernieuwde winkel open. Gebouwd volgens het Etos Store concept waarin snel shoppen en gezellig winkelen centraal staan. ShowBizCity in Aalsmeer staat op vrijdag 19, zaterdag 20 en zon dag 21 november geheel in het teken van het Etos Metamorfose festival. Het totaal vernieuwde glitter en glamour-paleis opent dan overdag en op vrijdagavond zijn deuren voor klanten van Etos. De zaterdagavond is exclusief gereser veerd voor Etos-medewerkers. Met het festival wil Etos zichzelf aan haar klanten presenteren en op grootse wijze aandacht schenken aan zowel uiterlijke als innerlijke schoonheid. tiva/ 'Voorop staat dat iedere be zoeker een verandering kan ondergaan,' zegt commer cieel manager Pieter van Die pen. 'Daarom zijn er veel spe cialisten aanwezig die haar, handen, nagels of gezicht van de bezoekers onder handen zullen nemen. Maar er wor den ook verschillende works hops georganiseerd, waar men aan mee kan doen. Of het nou gaat over gezond heid, lichaamsverzorging, cosmetica of geuren, je kunt je op de hoogte stellen van de nieuwste ontwikkelingen. Maar ook de geestelijke con ditie wordt niet vergeten. Wie wil kan de stress van zich aflaten glijden met yoga of aromatherapie De locatie staat bovendien ga rant voor het nodige enter tainment. 'Er zijn mode shows, live muziek en meer verrassingen waar ik nu nog niets over kan vertellen,' al dus Van Diepen. In totaal zijn er 25.000 toe gangskaarten beschikbaar die voor f 10,- te koop zijn bij alle 400 Etos-winkels. 'Gezien de eerste verkoopresultaten gaan we die allemaal verko pen. Wie dit evenement niet wil missen moet opschieten.' Op zaterdagavond gaan de deuren van ShowBizCity al leen open voor de 3.000 Etos- medewerkers. Het is dan tijd voor de Etos Sterrenparty. Tot 23.00 uur kunnen zij deelne men aan de verschillende ac tiviteiten. 'Daarna gaan we tot diep in de nacht een feest je bouwen,' belooft Van Die pen. Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden Ahold Flitsen oktober 1999 Kort na het slaan van de eerste paal voor de bouw van het nieuwe kantoor- en distributiecomplex beleefde Etos al weer een mijlpaal in haar bestaan. In de categorie Groot Winkelbedrijven ontving de drogisterij op 12 oktober de retail jaarprijs voor de beste winkelinrichting van het land. 'Een prachtige bekroning voor een mooi concept én de inzet van onze medewerkers," reageert directeur John van der Ent. De nieuwe winkelin richting is een direct gevolg van het concept van de Etos Store. Daarin staat de combi natie snel shoppen en gezel lig winkelen centraal. 'We on derscheiden vier werelden: aarde, water, vuur en lucht. Ieder met een eigen kleur en uitstraling. Hierin beleven klanten op overzichtelijke manier van alles op het ge bied van gezondheid, verzor ging, cadeaus en schoonheid.' Zo is er de mogelijkheid om de allerkleinsten te verscho nen, een kopje koffie te drin ken of productdemonstraties bij te wonen. Het juryrapport van de Euro- card/Mastercard retail jaar prijs benadrukte vooral de heldere indeling, het brede assortiment, de kleurrijke in deling en de vriendelijke ma teriaalkeuze. In de categorie "beste winkelformule" ein digde Etos als tweede van de 300 deelnemers. Bison-tournedos Albert Heijn Nu in de winkel Ongeveer f 12,00 per 150 gram Bison-vlees is afkomstig van fokkerijen in Amerika en Canada en kenmerkt zich door zijn malse en zeer eigen smaak. Het zachte vlees bevat opvallend weinig cholesterol en vet en is eenvoudig te bereiden. O Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden Hotslof De Tuinen Nu in de winkel f39,95 De Hotslof is een soort Hittepetit in sok-uitvoering, om je koude voeten warm te houden. De Hotslof is gevuld met granen en kruiden die net zo'n wonderbaarlijke werking hebben als de kersenpitten van de Hittepetit. Even in de oven of magnetron en de Hotslof geeft urenlang warmte aan je voeten. 14 dagen lang zorgde World Champions over de hele wereld voor recordomzetten en enthousiasme. Op vaderlandse bodem verkocht Albert Heijn (foto 1) in één week tijd bijna net zoveel Huggies-luiers ais normaal in drie jaar. Maar ook de electronische tandenborstel van Braun en de hamburgers waren niet aan te slepen. Ook bij Disco in Argentinië, Tops in Amerika (foto 3) en TOPS in Thailand (foto 2) zorgde World Champions voor topdrukte. Met recht een wereldactie.

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 9