'Mogen wij éven in u Megacontract Grootverbruik AH praat met Aegon Dinsdag 5 oktober 12.30 uur AH 1500Almere Gall Gall Winkelbeeld GS Zaandam naar Engelsen N I E U W S F L I T S E N Prikkelend boek Ahold Flitsen oktober 1999 Grootverbruik Ahold (GVA) en cateraar Van Hecke hebben een contract getekend waar in is afgesproken dat GVA driejaar lang de 1.300 lokaties van Van Hecke gaat voorzien van droge en verse kruidenierswaren. Het contract heeft een waarde van ruim een half miljard gulden. Van Hecke is wereld wijd de grootste afnemer van GVA. ••••«•••••••••••••e* Albert Heijn praat met verzekeraar Aegon (bekend van o.a. Spaarbeleg) over samen werking op het gebied van financiële dienstverlening. Om wat voor producten het precies gaat, is nog niet bekend. Wel verwachten beide partijen er nog dit jaar uit te zijn. Albert Heijn is al eerder op on derzoek uit geweest naar het aanbieden van bank- en verzekeringsproducten. Rond de zomer van 2000 zal het eerste product in de AH-winkels worden aangeboden. 'Twee dagen per week pas ik op mijn kleinzoon Dennis. Het hoog tepunt van de dag is dan het bood schappen doen bij Albert Heijn. De ze week is het helemaal feest met de spectaculaire 2 halen, 1 betalen actie. Gaat die de hele wereld over? Oh, vandaar die naam World Champions. Nou, met die actie heb ik vandaag mooi 16 rollen Edet toi letpapier voor de prijs van 8 ge kocht. En voor mijn eigen wereld- Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tikken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen we éven in uw tas ldjken?' er nu al één uit Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van Yvonne het zakje te pak- de Ridder bij de kassa van Albert Heijn in Almere. ken_ De bietjes zijn voor oma en kampioen Dennis heb ik twee fles sen Liptonice voor de prijs van een. Ik ben trouwens op de fiets. De boodschappen voor het weekend doen we met de auto. Bovendien heb ik hem achterop. Daarom hou ik het nu even bij wat kleine bood schappen. Een pak speculaas, straks voor bij de thee. En appels, die gaan er bij hem altijd in. Hij heeft zijn moeder. Die komt hem van avond weer ophalen en eet dan ge lijk een hapje mee. Een halfje bruin en een lekker plakje kaas, ja, daar ben ik zelf gek op. Ach, ik vergeet helemaal het runderhart voor de hond. Kijk, de baas mag best bood schappen doen, maar dan moet ze wel met wat lekkers thuiskomen.' Onder de naam Winkelbeeld startte Gall Gall in week 37 met de voorloper van een eigen Beste Winkel Wedstrijd. In het pro ject, dat tot eind november duurt, zal ge werkt worden aan drie hoofdthema's. Die hebben allemaal te maken met het winkel beeld. 'De eerste weken ligt het accent op orde en netheid,' zegt Bouke van der Meij van Gall Gall. 'Daarna gaan we ons rich ten op de formule. De laatste weken draait alles om de uitvoering van acties. Volgend jaar willen we er een officiële wedstrijd van maken. Er vanuit gaande dat dit een succes wordt.' Na vleeswarenbedrijven Meester en Nistria, wordt nu ook de Centrale Slagerij Zaandam verkocht. Dat is Ahold in princi pe overeengekomen met het Engelse be drijf Hilton Food Group Ltd, dat hoog waardig rund- en lamsvlees produceert. Het bedrijf, waar zo'n 1.500 mensen wer ken, levert ondermeer aan McDonald's en Carrefours en is bij Albert Heijn bekend als leverancier van Greenfields. De CS Zaandam gaat verder als Hilton Meats Zaandam BV. De ongeveer 350 medewer kers houden hun werk. AH gaat met Hilton Meats Zaandam een partnership voor vijfjaar aan voor de levering van alle rundvleesproducten van de supermark ten. Over de verkoop van de Centrale Slagerij Groenlo worden op dit moment nog gesprekken gevoerd. maar' item Albert Heijn komt met een verrassend boek. 'Prikkels' is een eenmalige uitgave, met een knipoog naar de slogan 'Proef de dag!'. Behalve om te lezen is het boek ook om te voelen, te horen, te ruiken en te zien. De nieuwste technieken zijn ge bruikt om 'Prikkels' zijn unieke vorm te geven. Een goed voorbeeld is de radio in het omslag waarop elke vrijdag van 16.00 tot 16.15 uur een speciale uitzending te beluisteren valt. 'Prikkels' is dus geen gewoon boek over eten en drinken, een collectors dat alle zintuigen prikkelt. 'Prikkels' is te koop bij AH voor f 19,95.

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 8