Colofon Jubilea Jubilea - Ahold Flitsen oktober 1999 In memoriam Christian van Hooijdonk NIEUWS FLITSEN AH'er wint vijf gouden medailles Eten op schijf Verkoopopleiding Jamin Franchisers lopen voor KWF Mevrouw J.N.Versluys, verkoopster Albert Heijn 1066, Hilversum. April 1999. Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer J.J. Bakker, magazijnmedewerker DC Tilburg. September 1999. Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer F.C. Steeman, medewerker Albert Heijn 1251, Beverwijk. September 1999. Viering heeft reeds plaatsgevonden. Mevrouw Kooy-Pluer, coördinator Inkoopadministratie. 7 oktober 1999. Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer C. van Marion, verkoopmanager Albert Heijn 1087, Rotterdam. Oktober 1999. Viering heeft reeds plaatsgevonden. Mevrouw A.E. de Vente, caissière II Albert Heijn 1057, Hilversum. Oktober 1999 Viering heeft reeds plaatsgevonden. De heer M. Feuus, filiaalmanager Gall Gall 6539, Bergen op Zoom. 1 november 1999. Plaats en wijze van viering worden later be kendgemaakt. De heer LA. Havelaar, medewerker bedrijfsbureau GVA Viering op donderdag 4 november 1999, vanaf 16.00 uur in het RVC, Algerastraat 22, Schiedam. De heer H.G. v.d. Heijden, assistent bedrijfsleider Ter Huume, Venlo. 4 november 1999. Plaats en wijze van viering worden later bekendgemaakt. Mevrouw J.M. Vink-Berkhout, list management assistente. 4 november 1999. Plaats en wijze van viering worden later bekendgemaakt. Mevrouw T.P.M. Gubbeis-Boots, verkoopster Albert Heijn 1267, Venray. Viering zal plaats vinden op dinsdag 9 november 1999 van 19.00 - 21.00 uur in de kantine van het filiaal, Henseniusplein 7, Venray. De heer J.P.W.M. van Heeswijk, coach DC Til burg. 11 november 1999. Viering in besloten kring. De heer AJ. Rensink, medewerker G.P., Mees ter. 11 november 1999. Viering in besloten kring. 56e Jaargang, nr. 9 Oktober 1999 Oplage 70.000 Postbus 3000 Kamer HK A 334 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075 - 6595713 Fax 075- 6701502 Redactie: Ingrid van Kuilenburg (hoofdredactie), Gijs Coffeng (eindredactie, LRM) Lara Fiddelaar (coördinatie), René Wagenaar Redactionele bijdragen: Linea Recta Media, Els Witte Fotografie: Johan Weemhoff (tenzij anders vermeld) Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: Lithohouse Druk: Roto Smeets Weert Adreswijzigingen van personeels leden worden automatisch via de personeels- of salarisadministratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. De heer H.C. van Loenen. medewerker Huis houdelijke Dienst, Meester. Viering op maan dag 15 november 1999 vanaf 15.30 uur in het bedrijfsrestaurant, Jan Meesterweg 2, Wijhe. Mevrouw H A.M. Ajja-Hellegers, verkoopster II Albert Heijn 1218, Nijmegen. Viering op vrij dag 19 november 1999 vanaf 20.00 uur in het filiaal, Zwanenveld 90-83, Nijmegen. Mevrouw R.R.M. Brasse-van de Muuren, ver koopster II Albert Heijn 1046, Hoensbroek. Viering op donderdag 25 november 1999 van 20.00 - 21.00 uur in het filiaal, Markt 16, Hoensbroek. De heer H.L.M. Gommer, medewerker Beveiligingsdienst DC Tilburg. Viering op donderdag 25 november 1999 van 15.30 - 17.30 uur in vergaderzaal 4 op het distributie centrum. Pegasusweg 1. Tilburg. De heer J.C.C.M. Pefters. medewerker Ont vangst DC Tilburg. 25 november 1999. Viering in besloten kring. Mevrouw G.M. Post-Drenthen, caissière II Albert Heijn 1515, Assen. 25 november 1999. Viering in besloten lering. Mevrouw R. v.d. Berg, coördinator ISA, Marve- lo. Viering zal plaatsvinden op vrijdag 12 no vember 1999 vanaf 14.30 uur in het perso- neelsrestaurant van Marvelo, Hoofdtocht 3, Zaandam. De heer D. van Dijk, projectleider Supply Chain Development Albert Heijn. Viering op woensdag 17 november 1999 vanaf 16.00 uur in de filmzaal in het hoofdkantoor van Albert Heijn, Provincialeweg 11, Zaandam. De heer H.G.J.W. van Esch, medewerker Tran sito Grootverbruik Ahold. Viering op vrijdag 26 november 1999 van 16.00 - 18.00 uur in het expositie- en voorlichtingscentrum, Fran- keneng 18, Ede. In gedachte, 23 september 1999 Nico, Nooit zullen we begrijpen waarom je dit hebt gedaan. Nooit zullen we weten waarom je zomaar van ons bent heengegaan. Een man met beide benen stevig in het leven. Een man die nog zoveel vriendschap en warmte kon geven. We dachten dat wij er altijd voor jouw problemen konden zijn en daarom, verdomme, doet dit juist zo'n pijn. We hopen datje, waar je ook bent, rust en troost zult vinden. Wij zullen de strijd met onze radeloosheid aan moeten binden. We zullen je missen. Vrienden en collega's Albert Heijn 1151, Leidschendam Ons bereikte het droeve bericht dat op 18 september 1999 plotseling is overleden Marga Ullah-De Goede Management-assistent Albert Heijn, Geert Groteplein, Alkmaar Meer dan 22 jaar was zij werkzaam bij diverse onder delen van de Albert Heijn-organisatie. Wij kennen Marga als een zeer gewaardeerde medewerkster. Haar inzet en betrokkenheid en ook haar warme belangstelling voor alle medewerkers zullen wij niet snel vergeten. Wij wensen de familieleden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers Albert Heijn Geert Groteplein 7 Alkmaar Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze fijne collega Wij wensen zijn familie veel sterkte in de komende moeilijke dagen. Medewerkers Albert Heijn 'De Burcht', Breda Geheel onverwacht ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze medewerker en collega Arie van Helderen in de leeftijd van 41 jaar. Arie was sinds 5 mei 1980 in dienst van ons distributie centrum waar hij diverse functies vervulde. Wij heb ben hem leren kennen en waarderen als zeer betrok ken bij onze organisatie. Groot is de verslagenheid onder diegenen die hem van nabij hebben meege maakt. Wij wensen zijn vrouw heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Medewerkers Albert Heijn DC Tilburg 'Always look at the bright sight of life' Het doet ons veel verdriet u te moeten mededelen dat op 24 september is overleden onze allerliefste collega Lidwien de Heus-Lauret Wij wensen haar naasten veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Piet Koole en collega's Albert Heijn Amstelplein Uithoorn Met verslagenheid ont vingen wij het bericht dat door een noodlottig ongeval is omgekomen Vincent Jasperse Vincent was ruim zeven jaar als parttime mede werker in ons filiaal werkzaam. Wij zullen deze prettige collega dan ook erg mis sen. Wij wensen ouders en familieleden sterkte in deze droeve dagen. Collega's Albert Heijn Gildeweg 6, Vlissingen Gepensioneerden en oud-medewerkers De heer D. Abbink (73) Marvelo Zaandam, 26 augustus 1999 Mevrouw A.E. Weijman (42) Albert Heijn Utrecht, 2 september 1999 De heer J. de Jager (84) Albert Heijn Zaandam, 9 september 1999 Mevrouw M.C.E.M. Ulla-de Goede (54) Albert Heijn Beverwijk, 18 september 1999 Mevrouw H.T. Lataster-Bosch (71) Albert Heijn Kerkrade, 21 september 1999 De heer L. Groenenboom (64) Albro Bakkerijen Wervershoof, 22 september 1999 De heer A.J. van Rooyen (85) Albert Heijn Gouda, 30 september 1999 De heer RA.H. de Pee (45) Albert Heijn Nijmegen, 3 oktober 1999 Tine Veenstra uit het Enkhuizer AH-fïliaal 1120 trad af gelopen zomer in de voetsporen van de illustere atleet Carl Lewis. Het 16-jarige atletiektalent presteerde het tij dens de op Sint Maarten gehouden Koninkrijk Spelen, om maar liefst vijf gouden medailles te halen. Zij was de beste bij het speerwerpen, het kogelstoten en de ver schillende loopnummers. 'Hopelijk kan ik het trainen blijven combineren met mijn werk bij Albert Heijn. Dat bleek het afgelopen jaar een prima combinatie te zijn', aldus het goudhaantje. Voor het vierde opeenvolgende jaar zijn alle recepten uit de laatste jaargang van 'AllerHande' uitgebracht op CD- Rom. Met dit digitale kookboek kun je recepten opzoe ken, menu-combinaties maken en bijhouden watje hebt gekookt. Nieuw op de CD-Rom zijn dit jaar video's met kookinstructies en menu-suggesties voor bijvoorbeeld kerstmis of een verjaardag. Ook is er de mogelijkheid om zelf menukaarten te maken. Verder zijn voor het eerst de recepten uit de AllerHande Oud Nieuw Special opgenomen. De CD-Rom is geschikt voor PC's en Macintosh. Hij is vanaf 8 november te koop bij de grotere Albert Heijn-winkels voor f 39,- en is te bestellen via de bon in AllerHande nr 10. Met deze bon zijn ook de jaargangen '98 en '97 nog te bestellen. Nieuwe verkoopmedewerkers bij Jamin doorlopen voor taan in hun eerste halfjaar een pittig introductiepro gramma. Onder begeleiding van de filiaalmanager krij gen ze met behulp van een introductiemap opdrachten over onderwerpen als hygiëne, productkennis en klant- benadering. Pas wanneer deze na een halfjaar goed zijn afgerond, krijgt de medewerker als hij verder goed func tioneert een arbeidscontract voor onbepaalde tijd aange boden. Inge Kippers van P&O licht toe: 'We willen de ver koopmedewerkers vanaf het begin bekendmaken met de ins en outs van Jamin. Medewerkers die al in dienst zijn hoeven de opleiding niet te doen, maar voor hen komt er in iedere winkel ter inzage één exemplaar van de map te liggen.' Medewerkers van meer dan 140 Albert Heijn franchise- winkels hebben meegedaan aan een sponsorloop ten ba te van het Koningin Wilhelmina Fonds (KWF), dat zich inzet voor kankerbestrijding. Op vijf plaatsen in het land klonk op maandag 18 oktober het startschot voor de estafette die in twee weken langs alle deelnemende filialen voerde. Elk deelnemend filiaal moest de afstand overbruggen naar het volgende filiaal op de route, waar na het estafettestokje werd overgedragen. De laatste lo pers eindigden op 30 oktober in Rosmalen. Het idee voor de sponsorloop werd geboren tijdens een cursus voor het hoger kader. Gerard Jansen van AH 8501 in Den Dol- der, is zo'n cursist. 'Onderdeel van de cursus is het orga niseren van een aansprekend project waar veel mensen wat aan hebben. Aangezien het KWF vijftig jaar bestaat, leek ons dit een mooi doel. Het was geen wedstrijd, toch was er een winnaar: het KWF. Met elkaar hebben we zo'n f35.000,- bijeen gelopen voor de kankerbestrijding.'

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 2