Beste Tuinen-winltel naar Barcelona Gall Gall decor voor introductie Murphy's IB B 1 1 1 BI S3 BI SS BI 0 I 1 I 3 II 1 1 1 BI SI 11 BI 13 II 0 BI B 1 0 1 1 Noorder Dierenpark in Emmen ontvangt gepensioneerde Ahold'ers El Iers speciaalbier nu bij slijterij en supermarkt Ahold Flitsen september 1999 - Gepensioneerde Ahold'ers ontmoetten elkaar op 30 en 31 augustus en 1 en 2 september in het Noorder Dierenpark in Emmen tijdens de 'Gepensioneerden- dagen'. Op elk van de vier dagen kwamen zo'n 1.200 oud-Ahold'ers uit alle hoeken van het land samen op deze tweejaarlijkse reünie. Na een gezamenlijke lunch werd het redelijke nazomerweer benut om slenterend, babbelend en bijpratend langs de savanne te lopen, de vlindertuin te betreden, de apen, beren en andere die ren te bekijken, of om op een terras met oude beken den herinneringen op te halen. De dag werd afgesloten met een diner in De Bonte Wever in Slagharen, waarna bussen de gepensioneerden weer naar huis brachten. Op de foto v.l.n.r: de heer en mevrouw Merkx en het echtpaar Schapendonk. Ze kennen elkaar nog uit de tijd dat beide mannen werkten in het DC Tilburg. "We zijn altijd van de partij. Al die dieren zijn best leuk, maar we zijn hier om ex-collega's te zien.' V.l.n.r. Maaike van Wijk (HK), Janny Busman, Monique van Kampen en Annemarie van Grieken. Niet aan wezig: Lian Aaldijk en Marije Groen Deze zomer hield De Tuinen een beste winkelwedstrijd met als the ma 'Zon, Zee, Strand'. Tien weken lang keek een deskundige jury naar de kwaliteit in de winkels, naar de creativiteit en de eigen in breng. Daarnaast werd een aantal winkeldemonstratie-wedstrijden georganiseerd, leder filiaal kreeg een wegwerpcamera toegestuurd waarmee de kunstzinnige uitspat tingen konden worden vastgelegd. Winnaar werd het Rijswijkse filiaal 7641. Toen onze directeur op vrijdagmiddag in de winkel ver scheen, viel het kwartje pas echt. We hebben gewonnen', zegt filiaalmanager Monique van Kam pen. 'Vooral onze creativiteit heeft indruk gemaakt. Onze winkel zag er gedurende de wedstrijd dan ook zeer zonnig uit.' Als beloning vliegt het Rijswijkse team in november voor een lang weekend naar Barcelona. Het manage mentteam van het hoofdkantoor zal tijdens de afwezigheid het filiaal draaiende houden. De introductie is het recht streekse gevolg van het succes van Murphy's in de Neder landse horeca, waar Ierse pubs steeds populairder worden. De ook aanwezige cultureel at taché van de Ierse ambassade, mevrouw Dymphna Headon, zei in een korte toespraak dat 'in de afgelopen twee jaar we reldwijd zo'n vijfduizend Ierse pubs zijn geopend.' Het eerste Ierse 'red beer' dat in heel Nederland verkrijg baar is, heeft een roodgouden kleur, een fijne, bittere smaak en is gebrouwen uit zuiver na tuurlijke ingrediënten. Tij dens de introductie, die de af gelopen maand werd onder steund door een tv-commer- cial, kreeg de consument een gratis Iers 'pint' glas bij elk two-pack. 'Het vloog de winkel uit', meldt Henry Beekman, enkele weken na de introduc tie. 'We hebben al drie keer bijbesteld en het is weer op.' De Murphy's brouwerij in Cork bestaat sinds 1856 en werd in 1983 volledig eigen dom van Heineken Internatio naal Beheer B.V. Na Heineken en Amstel is Murphy's wereld wijd het derde concernmerk. Het bier is in 65 landen ver krijgbaar. Met een ferme handdruk en een wagen volgeladen gaven brouwmeester Tom Collins (r) en Gall Gall'er Henry Beekman het startschot voor de verkoop van Murphy's Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden Star Wars Spinpop Jamin Nu in de winkel :f 11,99 30 september gaat hij in première en nu al wordt Star Wars Episode 1 de filmhit van het jaar genoemd. De hoofdrolspelers uit de film, Luke en Leia's, zijn levensecht nagemaakt in de Spinpop, die is uitgerust met een batterijtje. Dat zorgt ervoor dat de figuren kunnen bewegen. Bovendien draait de lolly, die als extraatje bovenop zit, daardoor rond. Verder zijn o.a. te koop: de Sabre Stick, het laserwapen van één van de hoofdrol spelers gevuld met bubble gum, en Monster Mouth, een mond met daarin een lolly in de vorm van een tong. Voetzoeker De Tuinen Nu in de winkel Fl. 3,95 of drie voor fl. 10,- Het kleine broertje van de Badbruisbal: de Voetzoeker. Een met de hand gemaakt natuurproduct, dat oplost zodra het in contact komt met water. Het bevat kamille en etherische oliën die de voethuid verzachten en de doorbloeding stimuleren en menthol dat zorgt voor verkoeling. Verwen je voeten met een voetbad na een dag zware arbeid. Door een winkelwagentje two-packs Murphy's Irish Red Beer aan te bieden aan verkoper Henry Beekman van Gall Gall 6513 in Amersfoort, lanceerde brouwmeester Tom Collins vorige maand op symbolische wijze zélf dit Ierse speciaalbier voor de Nederlandse supermarkten en slijterijen. •riELREpyg I És»".:'' SHUMEÏ ^HARDÓNNAY Vier nieuwe landenwijnen: Shumen, Ribera del Guadiana, Albert Heijn vanaf 1 oktober (wijnmaand) van f6,95 tot f7,95 De witte Shumen komt uit Bulgarije en past per fect bij lichte salades en borrelhapjes. De Spaanse Ribera del Guidiana is gemaakt van de witte Pardina-druif en komt prima tot zijn recht bij vis en schaal- en schelpdieren. Uit Zuid-Affika komt de witte Chardonnay, een wijnland dat geen introductie meer behoeft. Last but not least, de Utiel - Requena. Deze Spaanse rode wijn is onmisbaar bij gekruide vleesgerechten en oude kaas. De vier wijnen zijn verkrijgbaar in literflessen. se Chardonnay en Utiel-Requena. 7*

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 9