éösssfc, Wisest? Nieuwe verpalddngjvoor Perla 6 Tertogen- isdag 7 sep- ternber het decor voor de Albert Heijal^permarktmauagersdag. Supermarktmanagers en fran chisenemers en htm partners ontmoetten er oude bekenden, maalden kennis met nieuwe producten en proefden er de dag van morgen. Voor het eerst waren ook category managers uitgenodigd, om het belang van een goede samenwerking tus sen hoofdkantoor en winkels te onderstrepen. Hun inbreng werd duidelijk door een scala aan nieuwe producten die binnenkort in de winkels ver schijnen. Het was dus proeven en ruiken ge blazen. 'Durf elkaar eerlijk aan te spreken op gemaakte beloftes, zo eb ze allema creeer je vertrouwen Edwin Doornen, J41 1550 uit Roosei daal. 'De goedkooj ste en de duurst vond ik het lei kerst. De kwaliteit Daar gaat het ui eindelijk om b Albert Heijn, nii om de trends en respect. Tom Heidman, directeur Albert Heijn Winkelbedrijf: 'In ons complexe en snel veranderende bedrijf hebben men sen behoefte aan helderheid en duidelijkheid. Richtlijnen waardoor iedereen precies weet waar-men aan toe isWe zullen in de toekomst weer meer van zulke kaders aanrei ken. Maar ook geldt vanaf nu: afspraak is afspraak. Durf elkaar eerlijk aan te spreken op gemaakte beloftes, zo .creëer je vertrpuwemen respect,' aldus een bevlogen Tom Heidman, die afsloot met de bekendmaking van een actie pakket voor de komende belangrijke maanden. De ver wachtingen daarvan zijn hooggespannen. Frank Vastbin der de nieuwe SM van "„«acmen.Msp Arende dag van daag.' Na het eerste vrolijke weer zien was de middag gereser veerd voor een aantal promi nente sprekers. Ronald van Solt, directievoorzitter Albert Heijn Winkelbedrijf, bedankte tegen een achtergrond van de vijf zintuigen alle aanwezigen voor hun komst en inspan ningen van het afgelopen jaar. 'Maar', zei hij, de echte AH-maanden gaan nu beginnen.' En hij deed een be- roep op iedereen om er nog een schepje bovenop te doen. Organisatiepsycholo gen Rob Fijlstra en Harry Wullings spra ken over ondernemen met ge voel. Succes maakt gemak zuchtig, zeiden ze. Om in het werk of privé succesvol te zijn en te blijven, moetje accepte ren dat de dingen nu eenmaal altijd veranderen. Vraagje daarbij af wat je zelf kunt doen om kansen te benutten en geef nooit de schuld aan anderen, was de boodschap van het duo. Bezoekers troffen ook een fraaie stand van Perla. De oude vertrouwde Per- nieuw jasje gestoken. Heldere, herkenbare kleuren en een mo derne vormgeving kenmer- gen die makkelijk te vinden zullen zijn in het schap. De smaak is hetzelfde ge- met enkele nieu we smaken uitge breid, waaronder koffie uit Guate- er zakjes aromakoffie in het assortiment opgeno men, voldoende voor één pot. Op de verpak- matie te vinden, zo als voor welke zetme- thode de koffie geschikt! en een smaakomschrij- I la-koffie is na tien jaar in een ken de 41 nieuwe verpakkin- bleven, wel is het assortiment mala, Java en Kenia. Ook zijn king is heldere productinfor- ving, vergelijkbaar met een

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 6