Tops in Thailand had voorrondes gehouden. De beste 5 lopers waren uitverkoren. Voor de meesten was het de eer ste keer in een vliegtuig en voor allen was het de eerste keer in Nederland. Johan Zuthof: Ter Huurne: 'Niet slecht hè, haddei OP ROLLETJES. 4000 skeelers verschenen aan de start van de Dam tot Damloop. Dat was een dikke ver dubbeling t.o.v. vorig jaar. In de IJ-tunnel botsten een grote groep op elkaar. Er waren zestig gewonden. 'We wensen de Ahold-mensen die bij de valpartij gewond zijn geraakt een spoedig herstel', zegt Erik Muller, namens Albert Heijn verantwoordelijk voor het aandeel van Ahold in de loop. Deze skeelers ontsprongen de dans. Ze hadden hun gezichten als hooligans blauw geschilderd en het AH-logo op hun wangen getekend. Arnie Burleson, Marvelo: 'Ik heb aller lei capriolen uit moeten halen onder weg. Man, wat was het druk. 1.06 is nog best aardig, gezien de omstandig heden.' Ahold Flitsen september 1999 Het was een heerlijke nazomerse zondag. Drommen s zich verzameld op de Prins Hendrikkade in Amsterdam. Ahold had er voor het eerst een eigen vak, dat overwegend blauw was gekleurd. 'Morgen hollen we weer voor u' was de slogan dit jaar. Maar op 19-9-1999 holden 1.750 Ahold-medewerkers vooral tegen zichzelf, de klok en elkaar. Flitsen sprong op de motor en volgde het parcours. STERK WERK! Cor Sterk, directeur AH Support, vuurde de Ahold'ers weg. Hij liet vervolgens zijn pistool vallen en mengde zich tussen de lopers. De directie had een eigen team met opvallende zachtgele shirtjes met de tekst 'Proef de Dam'. Ook AH-directeur Ronald van Solt (boven) liep mee. Mario Gyvrakovics, Angelique Merks en Marleen Boeyen, Etos hoofdkantoon 'De eerste keer dat we meedoen.' Angelique na de finish: 'Volgend jaar weer? Ik moet er nu even niet aan denken.' cminrjaHK Stefan van 't Hof, AH hoofdkantoor: 'Het was erg warm. En dat wachten was killing. Er was nergens drinken te krijgen.' Henry Struik, AH Bladel: 'We zijn hier met een team van 24 mensen. We hebben samen opgetrokken, tot de warming up aan toe. Maar straks is het ieder voor zich. Ja, toegegeven, ze werken niet allemaal bij Albert Heijn. Sommi gen kennen elkaar van de atletiekvereniging. Mijn snelste tijd ever was 53 minuten. Ik hoop 'm onder het uur te lopen.' (We zagen Heniy vlak na de IJ-tunnel al tussen de lopers uit de voor hem gestarte groep.) WACHTEN VOOR DE START. Dick Pennings: AH Oegstgeest: 'Ik ben er maar bij gaan liggen. Gisteren een feestje gehad, maar toch van de partij.' De Zuid-Amerikanen hadden een directieteam afgevaardigd. Disco directeur Gustava Papini, directeur Logistiek en Distributie (L&D) Omar Papini, secretaresse Elvira Vallmitjana en Gert ter Harmsel, directeur L&D Ahold Support. De definitieve uitslag was bij het ter perse gaan nog met bekend. Met dank aan motomjders Rochus Weemhoff en Luc Mulder van rijschool Van Hees.

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 12