Gall Gall laat landelijk proeven lülüüJlü [71151 IIS 1 'Teamwork is het grote woord' n IB B B B B B Q Greenfields terug bij Albert Heijn \M m B B All-klanten de boer op Ahold Flitsen augustus 1999 9 Biefstuk-bon 'U' 3 Biefstuk-bon Oude kerk 710400 888048 gevallen zullen wijnmakers zelf acte de presence geven. Als de bezoekers een wijn hebben geproefd die ze wil len kopen, kunnen ze een be stellijst invullen. 'Dan zorgen wij dat de bestelling in de winkel voor ze klaarstaat,' be sluit Ton. Eerste ronde Beste Winkel Wedstrijd afgesloten Onder de naam 'De Uitdaging' is in week 23 Albert Heijn's Beste Winkel Wedstrijd 1999 van start gegaan. De eerste ronde, waarin de jury's op twee momenten de winkels beoordeelden op onderdelen als presentatie, hy giëne en klantvriendelijkheid, eindigde in week 26. Flit sen peilde de stemming van een wedstrijd die ook dit jaar meer dan serieus genomen wordt. 'Voorlopig ben ik dik tevre den,' zegt Sander Borsten, su permarktmanager van AH 1380 in Nuenen, koploper na de eerste ronde in het cluster Eindhoven. 'Vorig jaar heb ben we lang tweede gestaan, nu wil iedereen hogerop, naar het eindfeest dus. Je moetje hele team enthousias meren, de fulltimers én de grote club parttimers. Die zijn gelukkig erg kritisch op elkaar. Het komt regelmatig voor dat parttimers na school even langs de winkel komen Met deze bon krijg je. op vertoon van je Bonuskaart een éénmalige korting, aan de B kassa van Albert Heijn 25 korting op kogelbiefstukken van AH Greenfields 8 710400 888031 om te kijken hoe hun afde ling erbij staat.' Caissière Lin da (18) leverde met haar colle ga's een belangrijke bijdrage aan de aanldeding van de bloemenafdeling en de inrich ting van de keuken die in de winkel staat: 'We hebben mooi twee bonusprijzen in de wacht gesleept, fijn voor de personeelspot.' 'Wij gaan voor het eindfeest in Rosmalen, daar willen we onze bedrijfsleider op het po dium zien staan,' zegt waar nemend supermarktmanager Van Diepen van AH 1280 in Delfzijl. 'Want we willen be wijzen datje als klein filiaal veel kunt bereiken. Team work is het grote woord, de wedstrijd leeft enorm onder de medewerkers.' In augustus zullen de jury's, waarin dan ook klanten zullen zijn verte genwoordigd, weer op pad gaan. Dan zal naast 'de kwali teit die moet en hoort', ook 'de kwaliteit die kan' worden beoordeeld. Eigen initiatieven van de winkels gaan dan mee tellen. Op 30 oktober worden op het slotfeest de winnaars van 'De Uitdaging' gehuldigd. Product Weduwe Visser Korenwijn Waar te koop Gall 8i Gall Wanneer te koop Nu in de winkel Prijs f 24,99 voor 70 cl Bijzonderheden De Korenwijn is de nieuwste variant van het grootste eigen merk van Gall Gall. Weduwe Visser heeft bovendien een nieuw gezicht gekre gen, met een stevige en eigentijdse uitstraling. Behalve de Korenwijn zijn van Weduwe Visser ook verkrijgbaar de Zachte borrel, Oude genever. Graanjenever, Vieux, Advocaat en Jonge jenever. Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheden r i Voor het eerst in haar geschiedenis organiseert Gall Gall voor haar klanten landelijke wijnproeverijen. Onder het motto 'Wijnproeven is (g)een kunst' worden van 12 tot en met 25 september 50 proeverijen gehouden, allemaal op bijzondere locaties. Voor f 10,- (wijnkaarthouders betalen f7,50) maken deelne mers kennis met zo'n 30 wij nen uit, wat men noemt, de Nieuwe Wereld. Dat zijn lan den als Zuid-Afrika, Australië, Nieuw Zeeland, Argentinië, de Verenigde Staten en Chili. Waarom deze actie? Ton de Lange, filiaalmanager van Gall Gall 7004 in Amster dam: 'De meeste liefhebbers kennen de Franse en Italiaan se wijnen wel, maar ook uit deze landen komen veel top wijnen, dat verdient gewoon meer aandacht. Bovendien vragen liefhebbers van een goed glas wijn zich vast wel eens af: hoe zit dat met kleur, smaak en afdronk. Tijdens de proeverij leren de deelnemers wat ze zien, wat ze ruiken en wat ze proeven.' De proeverijen staan onder leiding van ervaren Gall Gall'ers. Hoewel het een lan delijke actie is, wordt alles op lokaal niveau georganiseerd. 'Met een groep filialen, in ons geval acht, zoek je een locatie voor de proeverij. Wij hebben een mooie oude kerk uitge zocht. Op één avond kunnen daar zo'n 250, 300 mensen komen proeven, ik denk dat we wel twee avonden nodig hebben om alle belangstellen den te kunnen ontvangen. De verkoop begint te lopen maar mensen plannen zoiets pas vlak van tevoren.' In enkele Sinds deze zomer is bij Albert Heijn het kwaliteitsrundvlees van Greenfields weer verkrijgbaar. Het Ierse rundvlees heeft zijn aangename smaak te danken aan de tradi tionele wijze waarop de leren hun ossen grootbrengen. De dieren lopen zoveel moge lijk buiten, waar ze zich tegoed doen aan het malse gras en geurige kruiden, zoals tijm. Pas als de groene, steile heuvels te glad worden door de regen, mogen ze even de stal ruiken. Dit gezonde leven proef je in Oogst centraal bij bezoek aan boeren en tuinders Klanten en medewerkers van Albert Heijn bezoeken de zer dagen één van de honderd boeren en tuinders die hun producten leveren aan Albert Heijn. Met de open da gen wil Albert Heijn laten zien op welke wijze en hoe ver antwoord de producten worden geproduceerd. Het gaat om zowel AGF-producenten als producenten van zuivel en bloemen. Naar verwachting krijgen de leveranciers zo'n 50.000 mensen over het erf. Alle boeren werken volgens het Aarde Waarde princi pe, sommigen telen geheel biologisch. De boer zelf zal de bezoekers een rondlei ding van een uur geven over zijn percelen. Klanten kun nen alles vragen over de teelt, de oogst en bijvoor beeld de gebruikte bestrij dingsmiddelen. Augustus is bovendien de oogstmaand, dus is er volop bedrijvig heid. Wat vandaag geoogst wordt, ligt morgen in de winkel. Volgende maand in Flitsen een verslag. de biefstukken van Greenfields. Speciaal vanwege de herintroductie biedt Albert Heijn medewerkers van Ahold de mogelijk heid om de biefstukken van Greenfields voordelig te proeven. Met onderstaande bonnen krijg je 25 korting op biefstuk of kogelbiefstuk van Greenfields. Met deze bon krijg je, op vertoon van je Bonuskaart een éénmalige korting, aan de kassa van Albert Heijn 25 korting op biefstukken van AH Greenfields Alleen verkrijgbaar bij Albert Heijn. De bonnen zijn geldig tot en met zondag 5 september. Niet in combi- L natie met een andere aanbieding op deze artikelen." "In AH Biologisch Pindakaas Naturel In de 600 winkels van Albert Heijn, in het broodbelegvak Vanaf week 32 f 3,79 voor een pot van 350 gram De gebruikte pinda's worden op biologische wijze geteeld in China. SKAL, een Nederlandse organisatie controleert de productie van de plantage tot het moment dat de pindakaas verzegeld de fabriek ver laat. Daarbij wordt o.a. gelet op hygiëne en de juiste verwerking van de EKO grondstoffen. Naast de pinda's zijn dat rietsuiker, zeezout en plantaardige oliën en vetten. Deze vetten kunnen, in tegenstelling tot chemisch gefabriceerde geharde vetten, soms een bescheiden laagje olie op de pindakaas doen ontstaan.

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 9