com.r iQo r 3 piujp_ü nyjl yji fellkyjiüi1 De Tuinen op spectaculaire Libelle Zomerweek ilkyi'du r VUÜÏ Nieuwe spaarthema's naast bestek Ga erheen en haal een gratis bruisbal 9 Tot 31-1-2000 Bezoek de Libelle Zomer week en haal een gratis bruisbal t.w.v. f. 4,95. De Libelle Zomerweek wordt ge houden van dinsdag 1 juni tot en met zondag 6 juni. Het festijn is geopend van 10.00 uur tot 18.00 uur. De entree is f. 22,50. Het Muiderzand is te bereiken met de auto (A 6 bij Aimere), met bussen en vanaf elk NS-station in Neder land (uitstappen Station Libelle Zomerweek). Ahold-medewerkers kunnen met deze bon bij de Voel Je goed- tent van De Tuinen een bruisbal ophalen. Bruisballen zijn nieuw In het assortiment en een wel daad tijdens het baden. Ahold Flitsen mei 1999 Het AH-spaarprogramma wordt dit voorjaar uitgebreid met twee nieuwe thema's. Vanaf week twintig kan er naast bestek ook gespaard worden voor een serie hoogwaardige pannen van het Zwitserse topmerk SIGG en de keuken artikelen van het merk RÖSLE. Met de toevoeging van de nieuwe thema's wordt de keuze voor het nog steeds groei ende aantal spaarders groter en kan er nu ook voor meer dere artikelen tegelijk worden gespaard. 'Het huidige spaarprogram ma (bestek) waarmee wij on ze vaste klanten willen belo nen, wordt vanaf week twintig nóg spectaculairder,' meldt category manager Hen ri Tillemans. Bij Albert Heijn zijn inmiddels bijna 3,5 mil joen mensen in het bezit van een Bonuskaart waarmee punten kunnen worden ge spaard. 'En dat doen meer en meer mensen. Je kunt zelfs Pannen van SIGG en keuken artikelen van RÖSLE zijn de nieuwe merken waarvoor AH klanten kunnen sparen stellen dat onze loyaliteits programma's in de afgelopen zes jaar een instituut zijn ge worden.' Na het succes van kristal, porselein, damast en het nog lopende bestek-pro gramma, is nu het moment aangebroken om de spaarders meer keuze te gaan bieden. 'Naast bestek zijn er nog tal van andere handige product groepen die in onze belang stelling staan. Wij willen steeds meer mensen laten ge nieten van verschillende kwa liteitsartikelen tegen bijbe taling van een bescheiden bedrag. We blijven overigens wel in de keuken met onze nieuwe thema's. De hoog waardige food-producten uit onze winkels verdienen een zorgvuldige behandeling en bewerldng. Daar horen dus topmerken als SIGG en RÖSLE bij.' Zowel de pannen als de keu kenartikelen zijn vervaardigd uit roestvrij staal. 'Wie écht wil koken droomt van een professionele pannenset van SIGG. Prachtig vormgegeven, sterk en geschikt voor alle warmtebronnen,' zegt Tille mans. De zeven-delige set is trouwens speciaal voor het AH spaarprogramma ontwor pen. Ook de achttien keuken artikelen van RÖSLE zijn niet alleen handig, maar ook ijzer- sterk en een lust voor het oog. De nieuwe spaarprogam- ma's lopen net zoals de bestek-actie tot 31-1-2000. Tl Product Spekmedailles met tekst Hoera/ Geslaagd/ Proficiat Waar te koop :Jamin Wanneer te koop eind mei/begin juni (afhankelijk van het bekend worden van de examenuitslagen) Prijs 3,99 Bijzonderheid De spekmedaille maakt deel uit van het Jamin eindexamenassortiment dat verder bestaat uit een afstudeerbeer, een tweetal ludieke drinkbekers met de teksten "Je hebt het gehaald" en "Geslaagd!" en een opblaasglobe met een koker gevuld met kauwgomballen. Product Bruisballen Waar te koop De Tuinen Wanneer te koop vanaf week 18 Prijs 4,95, 3 voor 12,50 Bijzonderheid De bruisbal is een badproduct, gemaakt van natuurlijke ingrediënten, waaronder soda en citroenzuur. In het water begint de bruisbal spontaan te bruisen en lost na 10 minuten helemaal op. Er zijn acht verschillende geuren en kleuren verkrijgbaar. De bruisballen worden in Nederland met de hand gemaakt. In de winkel worden ze live gedemonstreerd. Product Zeepbrood Waar te koop De Tuinen Wanneer te koop vanaf week 27 Prijs 7,95 Bijzonderheid In de winkel kan de klant zelf zijn stukje zeep van het zeepbrood snijden en op een verrassende manier laten inpakken. Kant en klaar ingepakte sneetjes zeep zijn ook verlcrijgbaar. Het zeepbrood bevat glycerine voor de vochtregulering van de huid. Het komt uit Engeland en is verkrijgbaar in negen verschillende vormen met elk hun eigen geur. Het weekblad Libelle organiseert dit jaar voor de derde maal de Libelle Zomerweek. Aan het Muiderzand bij Aimere verrijst van 1 juni tot en met 6 juni een openlucht dorp waar de inhoud van het populaire damesblad werkelijkheid wordt. De Tuinen is één van de negentien bedrijven die een plek in het dorp hebben bemachtigd. Product Waar te koop Wanneer te koop Prijs Bijzonderheid BBQ_-lijn Albert Heijn, in aparte displays vanaf week 17 onder en net boven de 10,00 Barbecuen past mooi in het kader van Proef de Dag! Nieuw in het assortiment, dat bestaat uit briketten, aanmaakblok jes, houtskool en barbecuehulpen als tangen, handschoenen en worstklemmen, is de Wok-topper: een wok die geschikt is voor op de barbecue. Alle hulpjes zijn voorzien van een anti-aanbaklaag en houten handgrepen. Kwalitatief is het BBQ.-assortiment sterk verbeterd, terwijl het prijsniveau gelijk is aan vorig jaar. De Libelle Zomerweek is een happening, waar vorig jaar - en toen regende het - 65.000 mensen op afkwamen, voor namelijk vrouwen. Dit jaar worden 80.000 mensen ver wacht. Speciaal voor het eve nement is een NS-station aan gelegd. Maaike van Wijk van De Tuinen: 'Er zijn woonme- tamorfoses, make up demo's, Wilma Culinair, van de gelief de kookrubriek, kookt en te kenaarjan Kruis van Jan, Jans en de kinderen, zingt. Het is echt een dagje uit. Een soort chique Huishoudbeurs, waar het om beleven gaat en niet om het verzamelen van zoveel mogelijk monstertjes.' De Tuinen heeft de 'Voel je goed'- tent op het strand staan, waarin de nieuwe winkelfor mule is nagebouwd. Maar dat is niet alles. 'We hebben ook een relaxhoek, waar we Hitte- pitten demonstreren, waar mensen op een bed het Boekie boekweitkussen kunnen uit proberen. We geven adviezen over aromatherapie, massa ges, een voetbehandeling en we schenken er thee.' Tachtig medewerkers van De Tuinen helpen op de beurs, waar de gemiddelde besteding vorig jaar f. 80,- per bezoeker was. Van Wijk: 'We staan regelma tig op de shoppingpagina's in Libelle en op de Zomerweek zijn we de enige beauty drogisterij-keten.' Andere be drijven op de beurs zijn o.a. V&D, Miss Etam en Hennes Mauritz.

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 9