'Mogen wij éven in u 8 NIEUWS FLITSEN Etos 7225 Haarlem - donderdag 4 maart -14.50 uur Dorpswinkel draait beter dan ooit www.ah.nl: druk! www.ahold.nl: vernieuwd! Justitie op bezoek Ahold Flitsen maart 199c In de stromende regen is Amy naar de Grote Hout straat 36 geko men. 'Ik vind het een feest om mezelf op te tutten en daarvoor ben je bij Etos aan het goeie adres. Sinds een week heb ik een nieuwe 'look'. Inderdaad, ook de rode gloed in m'n blonde haren komt hier vandaan. Morgenavond ga ik lekker swingen en dan moet m'n haar in model blijven. Vandaar de stevige haarspray. Voor ik ga stappen maak ik met deze lipliner Maandelijks stappen we één van Ahold's winkels binnen. We tik ken een willekeurige klant op de schouder, stellen ons voor en vragen: 'Mogen wij éven in uw tas kijken?' Deze keer werpen we een blik in de boodschappentas van Amy van Gemert (17) uit Alkmaar bij de kassa van Etos 7225 in Haarlem. een zwart randje om m'n lippen, om ze extra te accentueren. Verder heb ik een nieuwe lippenstift ge kocht, dat doe ik bijna elke week. Vandaag heb ik gekozen voor diep rood, de volgende keer kan dat zomaar weer bruin zijn.' Ook met de zojuist gekochte cream-mascara denkt Amy in het Haarlemse uit gaansleven flink op te vallen 'Ik had die mascara afgelopen week al gezien. De keuze is hier enorm. Ik kom hier daarom vaak samen met een vriendin, dan helpen we elkaar bij het kiezen.' Als de bodem van Amy's tas in zicht is, vertelt de Alkmaarse dat ze zichzelf vandaag een cadeautje heeft gegeven. 'De parfum van Gabriela Sabatini vind ik heerlijk ruiken. Ik dacht: niet twijfelen, zo af en toe mag je jezelf lekker ver wennen!' In 1962 riep Mies Bouwman tijdens de 24-uurs actie 'Open Het Dorp' Nederland op zich van zijn gulste kant te laten zien. In Arnhem verrees Het Dorp, waar mensen met lichamelijke beperkingen de mogelijkheid kregen om zelfstandig te wonen. Diverse bedrijven runden er een supermarkt, maar van winst was geen sprake. Vier jaar geleden nam Het Dorp de exploitatie zelf ter hand. Groot verbruik Ahold leverde de stellingen en kassameubels voor een nieuw winkel concept, gaf advies bij de verbouwing en de samenstelling van het assortiment. Een Arnhemse supermarktmanager van AH werd vrijgemaakt om kennis over te dragen en medewerkers liepen stage bij AH. Het resultaat is een goed draaiende winkel met stijgende omzetten. Zoals Flitsen eerder meldde: de AH-web- site is vernieuwd. En met succes. De site wordt vaker dan ooit bezocht. Er moest zelfs een grotere server aan te pas ko men om alle bezoekers probleemloos te laten navigeren. Per dag bekijken zo'n 1.000 a 1.500 bezoekers de site, drie keer zoveel als voorheen. Meer dan 100 men sen per week geven via de webmaster een reactie. Ook 'Vrienden van de Goede Wijn' doet het goed. Ongeveer 1.000 nieuwe leden bestellen digitaal. De AH- Thuisservice kreeg maar liefst 700 nieu we aanmeldingen binnen via internet. Ook sollicitanten weten de weg naar AH via internet te vinden. Zo'n 200 kandi daten meldden zich aan. Vanaf 12 april kun je nog beter terecht op de website van Ahold. Vanaf die da tum leun je op elke pagina direct door klikken naar een volgende. Inhoudelijk is de site ook veranderd: je vindt infor matie over management trainee-pro gramma's, contactpagina's voor aan deelhouders, koersinformatie van de New York Stock Exchange en een inter nationale pagina met informatie over alle werkmaatschappijen van Ahold. Ook bestaat nu de mogelijkheid om direct, via email, te reageren op de web site. En échte Ahold-volgers kunnen zich vanaf 12 april abonneren op pers berichten. Op 26 februari jl. was de top van het Ministerie van Justitie op bezoek bij Ahold en AH. RvB-lid Jan Andreae sprak over het leiden van een grote organisatie als Ahold en maakte daarbij de vergelij king met het Ministerie van Justitie, het grootste ministerie in Den Haag. AH-directeur Tom Heidman had het over criminaliteit en veiligheid in de winkel. Hij overhandigde secretaris-generaal Borghouts het eerste exemplaar van een document over dit onderwerp. AH stelt de uitgave ter beschikking aan haar clus termanagers. Het is bedoeld als leidraad bij contacten die AH onderhoudt met de lokale politie en belangenverenigingen. 'Bij het creëren van optimale veiligheid in en om winkels en bestrijding van cri minaliteit staat samenwerking met poli tie en justitie ook op lokaal niveau cen traal.'

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 8