DE ERVARINGEN VAN HK'ERS IN HET LH TAAT. Maandag 21 december pinsdH U december Woensdag 1$ december Ponderdag 2* december Tessa den Hartog (rechts) AHOLD FLITSEN JANUARI Een bijzondere Nieuw Bloed. Niet alleen omdat het de allerlaatste is, maar ook omdat het om meer dere Ahold'ers tegelijk gaat. In het kader van "Let's work together" gin gen in de week voor Kerst ruim 300 medewerkers van het hoofdkantoor aan de slag in verschillende filialen. Vier daarvan voelden wij aan de tand over hun ervaringen al daar. Tessa den Hartog van de afde ling Kwaliteit in filiaal 1025, Baarn 'Ik weet ongeveer wat me te wachten staat, want vroeger heb ik hier ook ge werkt. Ik ga op m'n oude plek helpen, bij de kaasafdeling. Snijden en voorverpakken zijn de belangrijkste taken. Omdat ik al ervaring heb, hoeven mijn nieuwe collega's me niet veel uit te leggen. Handig, want met de kerstdrukte hebben ze al genoeg om handen. Ik vind het een uitdaging om de schouders er de komende dagen onder te zetten.' Category manager Cosmetica Anne van der Wal in filiaal 1522, Weert 'Het is een zeer goed initiatief om iedere kan toormedewerker een paar dagen per jaar in de winkel te zetten. Wat ik hier namelijk geleerd heb is datje het levende resultaat van je werk op het hoofdkantoor in de winkel ziet. En alles draait om de klant. Het leukste vind ik om klanten te woord te staan, ze naai- een schap te helpen en advies te geven. Het is heel anders dan mijn dagelijkse werk.' General assistant Ahold Euro pean Trading Germaine Pop pen in filiaal 1586, Krom menie 'Dertien jaar geleden heb ik hier als caissière gewerkt. Omdat de actie en levendigheid in de winkel, me wel aanspre ken heb ik me aangemeld voor Let's Work Together. De winkel is pas heropend zodat veel klan ten komen vragen waar een bepaald product nu staat. Het is hartstikke druk en soms moetje vier mensen tegelijk de weg wijzen. Maar het lijkt wel of de klanten vrolijker zijn dan normaal. Ik zou het wel ieder jaar willen doen, ja. Weetje trouwens dat in Groot Brittanië alle kantoormensen van een supermarktketen rond de Kerst in de winkels gaan helpen?' zo hoog mogelijke omzet te halen. Ik ben vandaag vooral bezig met het inpakken van de boodschappen voor klan ten. Zo nu en dan grijp ik de gelegenheid aan om een praatje te maken met de klant. Ik vraag ze dan hoe ze het vinden in de winkel, en of ze alle artikelen heb ben gevonden die ze nodig hadden voor het kerstdiner. Heel anders dan mijn dage lijkse werk; daar heb ik niet direct te maken met winkels. Volgend jaar doe ik het abso luut weer. Ik werd zojuist trouwens verrast met een lekkere fles wijn, van mijn tijdelijke collega's. Een mooie blijk van waardering!' Paul Spanjaard, hoofd infor matievoorziening Albert Heijn in filiaal 1504, Uithoorn 'Wat me meteen opviel was de betrokkenheid van veel jonge medewerkers in de winkel. Er wordt met enorm veel enthou siasme en deskundigheid aan de doelstelling gewerkt om een

Personeelsbladen | 1999 | | pagina 18