AVONDJE IAANÏHEAÏER VOOR FLITSEN-LEIERS Dichters hangen werk aan winkelwagentjes Colofon Sla kan verwelken, appels vergaan, maar onze eetlust blijft eeuwig bestaan AHOLD FLITSEN DECEMBER 1998 Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Personeelsnummer: (Aankruisen welke voorstelling je wilt bezoeken) O Vrijdag 26 januari 1999, aanvang 20:15 uur Jongerendans: 'Via'. Zeven dansers met verschillende dans- achtergrond. Het resultaat is een energieke voorstelling met 'ver hiphopte' klassieke muziek verbonden met de hedendaagse danscultuur. D Zaterdag 6 februari 1999, aanvang 20.15 uur Muziektheater: 'En nu wij' met Willem Nijholt en Gerrie van der Klei. Zang, dans en voordracht, begeleid door een vermanorkest. D Zondag 7 februari 1999. aanvang 15:30 uur. Klassieke muziek: 'De virtuoze viool' door het Camerata Antonio Lucio strijkorkest met Emmy Verhey. Het jonge strijk orkest speelt o.a. werken Vivaldi, Mendelssohn, Rossini, Wieniawsky en Ysaye. O Woensdag 17 februari 1999, aanvang 20:15 uur Caberet: The Flying Karamazov Brothers. Vier jonglerende muzikanten, die inmiddels Amerika hebben veroverd en nu voor het eerst Nederland aandoen. O Dinsdag 23 februari 1999, aanvang 20:15 uur Wereldmuziek: Wiadaiko Ichiro. Japanse percussie met specta culaire ritmes en indrukwekkend spel op de grote drum. Donderdag 25 maart 1999, aanvang 20:15 Toneel: "Figuranten' door Amon Grunberg. Een theaterbewer king van het tweede boek van Amon Grunberg. d Woensdag 21 april 1999, aanvang 20:15 Dans: Tibetan Institute of Performing Arts (TIPA). Mysterieuze dansen en fascinerende muziek uit Tibet. O Donderdag 29 april 1999, aanvang 20:15 One man show van Paul van Vliet "Waar waren we gebleven' met boeiende verhalen, persoonlijke liedjes en een nieuw type tje, de licht alcoholische jonkheer Charles van Tetteroo. O Vrijdag 21 mei 1999, aanvang 20:15 uur Popmuziek: To Others, To One', Mathilde Santing and The Whole Band. Een bijzondere avond met een eigenzinnige, bui tengewone zangeres op de rand van pop, soul en jazz. Meer informatie over de voorstellingen is niet beschikbaar bij Ahold. Er is ook geen correspondentie mogelijk over de loting. Wie ingeloot wordt, krijgt vanzelf voor 19 januari bericht. Druk: Roto Smeets Weert Adreswijzigingen van personeelsleden worden automatisch via de personeels- of salaris administratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. Stuur je bon (duidelijk ingevuld) rechtstreeks naar: Koninklijke Ahold, afd. Communicatie, KA 245 Postbus 3050 1500 HB Zaandam onder vermelding van 'Zaantheater' Het adres van het Zaantheater: Nicolaasstraat 3,1506 BB Zaandam Redactie: Ingrid van Kuilenburg (hoofdredactie), Gijs Coffeng (eindredactie, LRM) Lara Fiddelaar (coördinatie), René Wagenaar Redactionele bijdragen: Unea Recta Media, Els Witte, Monique Lindeboom Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: LithoHouse Op 11 december opende Ko ningin Beatrix officieel het nieuwe Zaantheater in Zaan dam, deels gebouwd in, hoe kan het anders, de rivier de Zaan. Ahold is sponsor van het theater en de grote zaal van het moderne gebouw heet dan ook 'Koninklijke Ahold-zaal'. Een prachtige zaal, met maar liefst 900 stoelen. Ahold heeft voor haar medewerkers een zeer beperkt aantal kaartjes voor voorstellingen in die Konink lijke Ahold-zaal, Gratis, natuurlijk. Dus heb je zin in cabaret, dans, muziek of toneel? Reageer dan voor 10 januari 1999 door de onder staande bon in te vullen en op te sturen naar het specia le adres op de bon. Uit de in zendingen worden de kaart jes verloot. Iedere Ahold- medewerker kan 2 kaartjes voor maximaal 1 voorstel ling aanvragen. De reis naar Zaandam is voor eigen reke ning. opening van de nieuwe winkel namens de makers een gesig neerd verzamelbundeltje met alle gedichten uitgereikt kreeg. Wat er na de gedichten in de winkels komt te hangen of rij den is nog onduidelijk. 'De in spiratie is hier nog lang niet op gedroogd. Zolang we niet met het Stedelijk Museum verwis seld worden juich ik ieder ini tiatief toe,' besluit de super marktmanager. toen ze gevraagd werden om voor de winkelwagentjes in het nieuwe filiaal een aantal korte gedichten te schrijven.' Sinds 14 oktober hangen zo'n dertig dichters, waaronder ook een aantal kinderen, met hun mooi ste pennevruchten in de AH- wagentjes. De thema's van de gedichten hebben allemaal met de supermarkt te maken, maar zijn toch heel verschillend. Dat zijn trouwens ook de reac ties van de klanten. 'Niets is persoonlijker dan kunst, dus die reacties zijn heel logisch. Maar bijna iedereen vindt het een hartstikke origineel initia tief," zegt Duivelshoff, die bij de Het KNSM-eiland in het Oostelijk havengebied van Amsterdam, ligt in een buurt die bruist van de kunstzinnige activiteiten. Schilders, dichters, dansers en schrijvers zijn dagelijks te vinden in de gloednieuwe Albert Heijn aan de Oostelijke handelskade. 55e Jaargang, nr. 12 December 1998 Oplage 70.000 Postbus 3000 Kamer HK A 334 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075-6595713 Fax 075-6701502 "Met zoveel creatief talent in de buurt moest het mogelijk zijn onze nieuwe winkel op originele wijze aan te kleden,' zegt super marktmanager Ben Duivels hoff. We hadden voor de ver huizing in ons oude onderko men regelmatig schilderijen van 'lokale' schilders hangen. Die waren razend enthousiast

Personeelsbladen | 1998 | | pagina 12