Bianca Nederlands kampioen ÉTOS-sterreii schitteren op (rlantour Party! Colofon Vrienden voor het leven na Amerikareis Winst in finale standaard4e klasse amateurs MISS CLAMOUR Overdag werkt ze op de afdeling Houdbaar van AH-1256 in Nuenen, 's avonds traint ze fanatiek in Eindhoven. Stijldansen is de grote passie van Bianca de Vocht (17). Op 26 april werd ze samen met haar danspartner Bart Nederlands Kampioen standaard, 4e klasse amateurs. Kampioenen Bianca en Bart poseren in AH-1256 in Nuenen. 'Dansen zit me in het bloed, ik begon er op mijn negende samen met een paar vriendin nen al mee', vertelt de kersver se kampioene. 'Heel lang heb ik zowel 'latin' als standaard 55e Jaargang, nr. 6 Juni 1998 Oplage 70.000 Postbus 3000 Kamer HK A 334 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075-6595713 Fax 075-6701502 Redactie: Ingrid van Kuilenburg (hoofdredactie) Gijs Coffeng Lara Fiddelaar (coördinatie) René Wagenaar Els Witte (eindredactie) Redactionele bijdragen: Monique Lindeboom Linea Recta Media Linda van Pelt Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: LithoHouse Druk: Roto Smeets Weert Adreswijzigingen van personeels leden worden automatisch via de personeels- of salarisadministratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. Wie op dinsdag 9 juni toevallig langs het Jaiselings Royal Palace in het Brabantse Wernhout reed, moet hebben gedacht dat daar de Oscar-uitreiking gaande was. Het was echter ETOS dat er zijn eigen Glamour Party hield. Een cadeautje voor de medewerkers, als dank voor hun inzet en het uitstekende resultaat over '97. De rode loper werd voor de in galakleding arriverende ETOS-sterren uitgerold en de directie wachtte het gezel schap persoonlijk op. 'We wa ren een avond lang ster', ver telt Esther van der Kuil van filiaal 7348 in Rotterdam. 'Ik kreeg al kippevel toen we de bus uitkwamen en door de VIP-ingang naar binnen wer den geloodst. Onder luid ge juich, ja. Het leek wel een filmpremière. Binnen was het ook helemaal top.' De zalen van het sprookjeskasteel wa ren ingericht rondom thema's als Amerika, Oos tenrijk en house. Hairstylers en visagisten maakten de aanwezige dames nog mooier dan ze al waren. 'Een ETOS- feest is een echt vrou- wenfeest. Zo veel flitsende avondjurken heb ik bij el kaar nog nooit gezien,' zegt Liesbeth Vallen, ETOS-verkoopster van filiaal 7362 in Utrecht. Sugar Lee Hopper zorgde er al zingend voor dat de sfeer er snel in zat. Hoogtepunt van de avond was de Miss Glamour verkiezing. Het werd een zware taak voor de jury om uit hon derden ETOS-diva's één schoonheidsprinses te kiezen. Anja Remmelink (21) van fili aal 7236 uit Meppel, werd uit eindelijk gekroond tot Miss Glamour 1998. 'Fantastisch en verrassend!', aldus de Meppelse schone. 'Ik schrok wel even toen ze mijn naam noemden. Ik heb speciaal voor het feest een avondjurk met open rug la ten maken. Binnenkort ik op kosten van ETOS vier dagen naar Parijs!' gedanst, maar toen Bart en ik van de regionale wedstrijden overstapten naar de landelijke competitie, hebben we voor standaard gekozen. Je moet je specialiseren wil je het goed doen.' En dus concentreerde het danspaar zich op de Engelse wals, de tango, de quick step en de slow fox. Drie tot vier avon den per week zijn ze te vinden in een dansschool in Eindhoven om alle pasjes te perfectione ren. Tijdens de landelijke finale op 26 april leverde het ze het hoogst haalbare tot nu toe op. 'Nederlands kampioen zijn is niet niks', zegt Bianca. 'Maar we willen verder komen. We ho pen dit jaar nog te promoveren naar de derde klasse. Dat ge beurt op basis van het aantal punten dat je in wedstrijden haalt én het aantal finaleplaat- sen dat je scoort. Nog één finaleplaats en we dansen in de derde klasse. Misschien dat we ooit de hoofdklasse halen, dat zou geweldig zijn.' De AH-ers van filiaal 1256 zijn maar wat trots op hun danskampioene. I Speciaal voor hen hesen Bianca I en Bart zich in hun fraaie dans- tenue en namen de veroverde beker mee naar de supermarkt, waarna de voetjes van de (win-j keDvloer gingen! AH'er Arie Souza ontmoet Andrea Bocelli. Ca je met je collega's naar Amerika om daar de winkels van Ahold te bekijken, ontmoet je er de wereldberoemde zanger Andrea Bocelli! j Het overkwam de in Brazilië geboren AH'er 'Arie' Souza van filiaal 1403 in Alkmaar. Sterker nog: die twee werden dikke maatjes en vieren dit jaar samen oud en nieuw! 'We waren tijdens onze reis eind maart al in de supermark ten van Edwards, Stop Shop en Giant geweest', vertelt Arie. 'Ook stond New York op de agenda. Daar gingen we 's avonds naar Asti's, een be kend restaurant waar beroem de gasten komen dineren. We waren nog maar net binnen toen ze in onze groep begonnen te fluisteren: kijk, daar heb je Andrea Bocelli. Nederlanders durven niet op zo iemand af te stappen. Ik ben anders, heel open. En ik spreek een woordje Italiaans!' De temperamentvol le AH'er stapte op de zanger af en schoof bij hem aan tafel. Bocelli vroeg hem de oren van! het hoofd. Wie zijn jullie, waar! komen jullie vandaan en waar-I om zijn jullie hier? Hij vond de AH'ers aan die andere tafel eer. érg gezellig gezelschap, ver trouwde hij Arie toe. Er werd gegeten, gedronken, gezongen en gedanst. Arie had de avond van zijn leven en wisselde telefoonnummers uit met Bo- .celli. 'Ondanks het feit dat een wereldster is, blijft Andrea een heel gewoon mens', aldus Arie. 'Met oud en nieuw ga ik weer naar New York. We het ben afgesproken dat we dan sa men uit eten gaan.' AHOLD FLITSENJUNI 199!!

Personeelsbladen | 1998 | | pagina 12