i k>l naar de tap! AH's beste Winkels naar Euro Disney Schrijf je in voor de m Colofon 12 HWte Ue Dam AHOLD FLITSEN MEI 19 ALEXANDER SMIT NATIONAAL JUNIOREN KAM PIOEN SNOWBOARDEN 55e Jaargang, nr. 5 Mei 1998 Oplage 70.000 Postbus 3000 Kamer HKA334 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075-6595713 Fax 075-6701502 Redactie: Ingrid van Kuilenburg (hoofdredactie) Gijs Coffeng Lara Fiddelaar (coördinatie) René Wagenaar Els Witte (eindredactie) Redactionele bijdragen: Monique Lindeboom Linea Recta Media Linda van Pelt Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: LithoHouse Druk: Roto Smeets Weert Adreswijzigingen van personeels leden worden automatisch via de personeels- of salarisadministratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. Gewoon skiën vond hij op zijn tiende al saai. Dus verkocht hij zijn ski's en raakte in de ban van het snowboar- den. Sindsdien gaat het met de carriè re van Alexander Smit (17) net zo hard als de duizelingwekkende vaart waarmee de parttimer van het Alk- maarse AH-filiaai 1076 de pistes af daalt. Afgelopen maand werd het na tuurtalent In de Franse sneeuw van Les Deux Alpes met overmacht Neder lands juniorenkampioen slalom. Voor de dik tweehonderd winnaars van AH's beste win kelwedstrijd werd het verdiende weekendje Euro Disney een onvergetelijk superfeest. Tussen de levensgrote Disney-figuren en de sensationele attracties beleefden de AH-ers uit Bussum en Leek spannende en vooral gezellige momenten. 'Ongelooflijk, de lol die wij hebben gehad.' Wilma Nooy van filiaal 1404 uit Bussum: 'We hadden er veel over gehoord maar dat het zo'n belevenis zou worden...' In de gigantische achtbanen Space Mountain en Thunder Moun tain was het gegil van de AH'ers tot in de omtrek te horen. Maar ook de parade met alle bekende Disney-sterren wist de harten van veel AH'ers te veroveren. 'Ik ben weer helemaal ver liefd op Winnie de Poeh', vertelt Wilma. Ook Wilco de Vries van franchise- winkel 8589 uit Leek, kijkt met glimmende pretogen terug op Terwijl de meeste skifanaten de wintersport alweer vergeten waren, ging Alexander eind april nog op een weekje trainen in de Alpen. 'Om hoge ogen te gooien, moet ik me nu al goed voorbereiden op het nieuwe seizoen. Met alleen trainen op de borstelbaan maak ik interna tionaal geen enkele kans. Da's de pech die wij Nederlanders hebben. Er is genoeg talent, maar bergen sneeuw om op te trainen zullen we hier nooit krij gen.' Snowboarden op het hoogste niveau is een dure kwestie. Een paar uur in de week werken bij AH levert Alexander telkens weer wat ex tra trainingsuurtjes in de Alpen op. 'Het grootste deel van het jaar train ik natuurlijk toch op de borstelbaan in Huizen. Het klinkt raar, maar ik ben op bor stels beter dan in de sneeuw. Je hebt er een totaal andere tech niek bij nodig, dus is het de eerste dagen in de sneeuw al tijd weer even wennen. Uitein delijk gaat er niets boven echte sneeuw. Daar droom ik de hele zomer van.' Als we Alexander vragen waarom hij zo op he: snowboarden kickt, raakt hi niet uitgepraat, 'je staat op je board, voor je ligt een perfecte piste met een dun laagje poe dersneeuw. Je zegt 'go' en hop, daar ga je. In je eigen ritme, 'carvend en glidend' over dal witte tapijt, 't Is net alsof je zweeft!' de pretparktrip. 'De avond in het hotel was net zo gaaf. Ik heb nog spierpijn van het swin gen. De discjockey wist precies wat wij wilden: feesten!' En gefeest werd er tot de volgende ochtend. Hoe later het werd, hoe dichter beide winkels naar elkaar toegroeiden. Wilco miste 's ochtends fj*' het ontbijt. 'Je snapt wel hoe gezellig wij het hadden. We zijn hier ook al druk bezig om dit jaar weer Op zondag 20 september vindt voor de veertiende keer de DAM TOT DAM LOOP plaats. Vorig jaar liepen maar liefst 2.800 Ahold'ers de 16,1 kilometer van Amsterdam naar Zaandam. Dit jaar hebben we plaats voor 3.000 Ahold- deelnemers. Schrijf je dus snel in. Wie het eerst komt, het eerst maalt. Inschrijfformulier Dam tot Damloop 20 september 1998 Alléén voor personeel van Ahold (INVULLEN IN BLOKLETTERS S.V.P.) Werkmaatschappij:j Filiaalnummer: Vestigingsplaats:I Intern postadres:f DEELNEMER Naam: Straat en huisnummer: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: man vrouw* Doorhalen wat niet van toepassing is _Personeelsnummer: Maat shirt: M L XL ..v-rf eerste te worden. Want gHfcéén ding is zeker, Euro In Disney, daar willen we vaker heen.' AANVULLENDE BESTELLINGEN (NIET VERPLICHT) Fotocertificaat: Formaat 20 x 30 cm. met actiefoto van de deelnemer. Op het certificaat staat het e evenement, de naam van de deelnemer en de gelopen tijd. Kosten: f 19,- per certificaat. f Treinkaartje: Retourticket vanaf ieder station in Nederland naar Amsterdam CS of Zaandam CS, geldig op 20 september 1998. Aantal a f 22,- f Totaalbedrag extra bestellingen f Ik machtig de organisatie eenmalig en onherroepelijk het totaalbedrag van onderstaande rekening af te schrijven. Giro/banknummer:I Naam rekeninghouder: Woonplaats rekeninghouder: Handtekening rekeninghouder: Datum: - VOORWAARDEN Deelnemers gaan akkoord met eventueel gebruik van hun beeltenis in druk, op foto, film, video e.d. voor promotionele doeleinden van de Dam tot Damloop zonder daarvoor vergoeding te claimen. Deelnemen aan de 14e Dam tot Damloop is op eigen risico en voor eigen verantwoordelijkheid. Gelden voor extra bestellingen worden niet gerestitueerd. De organi- satie accepteert geen verantwoording wanneer het evenement door overmacht afgelast of verschoven zou moeten worden. Dit formulier via de huispost tot uiterlijk 30 juli sturen naar: HK A 306, T.a.v. Organisatie Dam tot Damloop Kijk voor meer informatie op de internetsite: www.diza.nl/damtotdam Euro Disney, daar willen we vaker heen.'

Personeelsbladen | 1998 | | pagina 12