Nieuwe start poor Air Miles Actief op veel fronten 'Etos-wersldgeurenaktie' herhaald Wegens groot succes: DATA GRAM DORADO-AANBIEDING Uitstekend werk verricht BIJBETALING CADEAUS Earth Day bij Ahold: JAARVERSLAG 1997 Fl'tsen Landelijk april igg8 he best things in life are free' luidt de slogan op de Air liles Catalogus 1998, een geschenkengids met een zeer svarieerd assortiment. De vliegreizen en de gezinsuitstapjes jn gebleven, maar sinds half april kunnen Air Miles-spaar- ers ook een keuze maken uit ruim 900 artikelen, van staaf- lixer tot stereotoren. De klant kan Air Miles sparen bij AH, all Call en ETOS. ïen grote bijdrage aan het ereiken van dat doel komt an onze bijna 220.000 mede werkers, voor wie', zegt de ivB, 'we onze waardering willen uitspreken. Zij hebben et afgelopen jaar uitstekend werk verricht.' Ook bedankte e RvB Peter van Dun, die orig jaar terugtrad als lid an de Raad van Bestuur. De laad verwelkomde Jan An- reae in zijn midden. )e basis voor ons succes', egt de RvB, ligt in de aan- acht voor de klant, oog voor waliteit, het leveren van )ege voegde waarde, onze ledewerkers en in het nako- ïen van onze belofte om een uccesvolle, toekomstgerichte ndememing te zijn. In 1998', erwacht de RvB, 'zullen in 11e regio's de omzetten ver- er toenemen. Naar verwach- ng zal de winst per aandeel i 1998 belangrijk hoger zijn an in 1997.' Gezien het grote succes vorig jaar van de actie 'Vliegen met 50% korting naar vijftig wereldsteden' bij aankoop van een ETOS-wereldgeur, gaan ETOS en British Airways vanaf week 16 opnieuw met elkaar in zee. Categoryma- nager Maureen Beer: 'ETOS herhaalt voor het eerst een gezamenlijke actie. En dat is niet voor niets.' De actie valt welbewust in de periode van moeder- en vaderdag. Een uitgekiend assortiment we- reldgeuren en een goede prijsstel ling vormen opnieuw de ETOS- inbreng in de 'joint promotion'. 'Als het aan ons ligt', zegt Mau reen Beer, 'gaan de klanten bin nenkort na de aankoop van een wereldgeur massaal de wereld in.' Iedereen die in de periode van 13 april tot en met 9 mei 1998 een ETOS-geur koopt, krijgt een vliegbon. De actie krijgt, net als vorig jaar, veel aandacht in de winkels. Boven dien wordt dit jaar huis-aan-huis een geurenspecial - met informa tie over de actie - verspreid in de weken voor moederdag. De ETOS-vliegbon geeft recht op 50% korting op een vliegtic ket van British Airways. Het boeken van vluchten is mogelijk van 14 april t/m 30 juni 1998. Per vliegbon kunnen maximaal twee personen reizen. Reizen is mogelijk tussen 1 september 1998 en 31 maart 1999, met uitzondering van de kerstperio de. Per bestemming gelden spe cifieke data en tarieven. In Amerika bijvoor beeld, doet de klant mee in projecten die vaak de lokale ge- 'z meenschap betreffen. Earth Day kom je er 22 APR trouwens ook op een andere manier tegen, zoals in het werken aan milieuvriende lijk energiegebruik, productie en presentatie. Zie pagina 5. Alhoewel je in Nederland in de winkels niets merkt van Earth Day, zitten we ook hier op mi lieugebied niet stil. Op pagina 6 en 7 kun je bijvoorbeeld zien fl T 11 en lezen h°e we over- |j codeproducten in de »l winkel eerst in aan- Ek Y tal beperken en ver volgens (laten) ver- 1L 1 998 wei"ken tot hoog waardig veevoeder. Op pagina 3 lees je bovendien over het milieurapport van Da vid Rosenberg van Ahold, waar in een aantal Ahold-wijde uit gangspunten staan voor al onze winkels, DC's en productiebe drijven over de hele wereld. Earth Day? Da's actie bij Ahold op veel fronten. In meinummer Flitsen: Vakantieplannen? In mei staat er in Flitsen een aanbieding van Gran Dorado voor de maanden juli en augustus. Gran Dorado heeft bungalowparken in Duitsland en op diverse locaties in Nederland. Het meinummer van Flitsen ligt 23 mei bij jou op de mat. 55e jaargang april 1998 jaren is alleen leuk als je ook et waar je het allemaal voor iet. Sinds half april is het Air iles sparen nieuw leven inge- )eze maand verscheen iet jaarverslag 1997 van Lhold. De boodschap van le Raad van Bestuur RvB): 'Het is ons doel >m de 21e eeuw in te ;aan als een detailhan- lelsonderneming van wereldklasse, met miljoe- len klanten, verspreid ver vier continenten.' blazen met een drastische uit breiding van het aanbiedingen pakket. Een dagje naar de Efte- ling of Madurodam was in het oude Air Milesspaarprogramma een populaire bestemming, waar nog wel 'tegenaan te spa ren' was. Daarentegen waren vliegreizen naar verre bestem mingen voor de meeste spaar ders nauwelijks bereikbaar. Om de spaarders nog beter van dienst te zijn, kunnen de mees te geschenken zowel verkregen worden tegen inlevering van louter Air Miles, of tegen een verminderd aantal Air Miles met bijbetaling. Een bewuste keuze, om klanten die echt voor een specifiek artikel sparen, de Chantal Heinrichs en Malcolm van Heyningen van AH -1262, Zaandam hangen het Air Miles-promotiemateriaal op in de winkel kans te geven dit op kortere termijn in hun bezit te krijgen. Deze regel geldt vanaf nu ook voor de vliegreizen. Alle geschenken zijn direct af te halen bij één van de tien Air Miles Shops, verspreid over Ne derland. Bestellen kan ook via Internet (www.airmiles.nl) of de sprekende computer van Air Miles. Op 18 mei start Albert Heijn een bestek-spaaractie. Van 18 mei tot 11 juli kunnen hiervoor ook Air Miles gebruikt worden. Na die datum kan voor het AH-be- stek alleen nog maar gespaard worden met AH-Bonuspunten. 22 april: Earth Day. In sommige delen van de wereld vierden de winkels van Ahold deze 'dag van de aarde' samen met de klant, in andere delen gebeurt er vooral veel achter de schermen. Zin om met je collega's eens een dag het ruime sop te kie zen? Kijk op de wikkel! NIEUWSBLAD VOOR MEDEWERKERS VAN KONINKLUKE AHOLD NV Hoe staat Ahold ervoor in het nieuwe jaar? Wat is de visie van ons bedrijf? Kijk in het hart van deze Flitsen. Daar vind je een uitneembare poster met de be langrijkste punten van het Ahold- jaarver slag 1997. V.i.n.r. José joosten, Claudia Nijenhuis en Mirjam Huisman

Personeelsbladen | 1998 | | pagina 1