Flitsende fotosessie in Renkumse AH Gall Gall romance ontaardt in huwelijk! Colofon Weesper AH-dames klasse ai Fotomodel en sterfotograaf starten in supermarkt Wij trouwen Simone en Bas van AH-1291 op weg naar de top AHOLD FLITSEN APRIL 199 Weesper dames en Bussummer heren winnaars van AH-voetbaltoernooi Zaterdag 4 april werd er in de sporthal van Mui den gedribbeld en gescoord alsof de levens van de acht overgebleven AH-teams uit de regio Randmeren en 't Gooi er vanaf hingen. Inzet van de sportieve strijd was de glimmende wissel bokaal van het AH-zaalvoetbaltoernooi. Met een pijnlijke knie als tastbaar bewijs van de zwa re finale loopt organisator Bennie Schuddeboom de maandag na het toernooi rond in filiaal 1083 in Weesp. 'Die knie zal ik nog wel even voelen, maar de pijn van onze tweede plaats duurt waarschijnlijk langer.' Twee voorronden en een zwaar bevochten finale wa ren nodig om uit tien heren en zes damesteams twee waardige winnaars over te houden. 'De voorronden wa ren net zo sportief als de fi nales', vertelt Bennie. Na een spannende eindstrijd mochten de sterspelers van AH-filiaal 1098 uit Bussum de wisselbeker bij de heren in ontvangst nemen. Het da mesteam van het organise rende filiaal 1083 deed even later wat hun mannelijke collega's niet was gelukt. Met een 2-0 zege kaapten de Weesper vrouwen de hoofd prijs voor de neus van hun collega's uit Kerkelanden weg. 'Onze dames waren een klasse apart', aldus Bennie. Een jaar lang zal de wissel beker staan te glimmen in de supermarkt in Weesp. Daarna klinkt wederom het fluitje van de scheidsrechter en kan de indoor voetbal wedstrijd tussen de AH-filia- len weer in alle hevigheid losbarsten. 55e Jaargang, nr. 4 April 1998 Oplage 70.000 Postbus 3000 Kamer HK A 306 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075 - 6595713 Fax 075-6701502 Redactie: Ingrid van Kuilenburg (hoofdredactie) Gijs Coffeng Lara Fiddelaar (coördinatie) René Wagenaar Els Witte Redactionele bijdragen: Monique Lindeboom Linea Recta Media Linda van Pelt Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: LithoHouse Druk: Roto Smeets Weert Adreswijzigingen van personeels leden worden automatisch via de personeels- of salarisadministratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. Monique en Brian's romance begon tussen de flessen; en dat willen ze weten ook De romance begon onschuldig tussen de kratten frisdrank in het DC in Zoelerwoude. Monique van de Wetering, me dewerkster Bedrijfsbureau en Brian Anderson, medewerker Ontvangst, hielden elkaar van af de eerste dag scherp in het oog. Iets moois tussen de beide Gall Gall collega 's kon niet uitblijven. Vrijdag 20 maart gaven ze in het stadhuis van Katicijk elkaar hun ja-woord, onder grote belangstelling van familie, vrienden en collega's. 'Ik zat hier zelf amper een week op mijn heftruck toen ik haar zag binnenkomen voor een solli citatiegesprek. Ik was gelijk verkocht', zegt Brian (28) als we hem vragen hoe hij reageerde toen Monique voor het eerst haar gezicht in het DC in Zoe- terwoude liet zien. 'Er was een vacature voor een telefoniste. Als het aan mij had gelegen was het helemaal niet tot een sollicitatiegesprek gekomen, ze kon van mij zó beginnen. Maar ik moest dus afwachten. Geluk kig zag ik haar op een maandag ineens achter de balie zitten!' Mexico Hoewel Brian ook direct bij Mo nique in de smaak viel, liet zij zich niet direct het hof maken. Goede wijn moet rijpen, wisten beide Gall Gall-ers, dus na men Monique en Brian rustig de tijd. 'We hadden al wel eens wat staan kletsen, maar het ijs brak pas echt toen Brian me voor een avondje mee uit vroeg", vertelt de stralende bruid. Daarna lieten de twee er geen gras over groeien en bloeide de liefde op. Drie jaar later klonk dan tweemaal het ja-woord en knalden de kurken van de champagneflessen. Voor de wit tebroodsweken verdween het kersverse Gall Gall-echtpaar naar de Mexicaanse zon. Zij staat op de brood- en kaasafdeling van AH 1291 in Renkum en droomt van een carrière als fotomodel in Milaan of Parijs. Hij lost dagelijks de leveringen in het magazijn van hetzelfde filiaal en wil doorbreken als sterfotograaf. Simone Meulenbroek (19) en Bas Frentz (21) willen maar een ding: naar de top. Flitsen gaf ze een zetje in de rug en organiseerde een echte fotosessie. Plaats van handeling: de AH-supermarkt. Wie dinsdag 31 maart het Renkumse AH-filiaal be zocht, waande zich even in de wereld van de glitter en de glamour. Visagisten en licht-as- sistenten waren druk in de weer om AH's topmodel Simone voor te bereiden op haar fotosessie met Renkum's enige sterfoto graaf Bas. MIJN GEHEIM Ik heb al vaker voor Bas model gestaan, maar dit is veel span nender!', vertelt de schone Ren kumse, terwijl ze straalt onder de spotlights. 'Ze is een natuur talent dat zo kan uitgroeien tot een echt topmodel', zegt Bas over zijn AH-collega. *Nu hangt ze nog bescheiden in de vitrine van mijn fotostudio, maar ze stond niet voor niets al eens op de cover van het tijdschrift 'Mijn Geheim'.' VOOR DE LENS Om hun dromen werkelijkheid te laten worden zijn Simone en Bas soms wel zeventig uur per week in touw. 'Ik begin om ze ven uur 's ochtends in het ma gazijn', zegt Bas. Als ik 's mid dags klaar ben, ligt er in mijn studio vaak een hoop werk te wachten.' Rond zessen is Simo ne klaar met haar werk en spoedt ook zij zich richting stu dio 'We maken veel lol. Zelfs al worden we nooit beroemd, leuk is dit zeker.'

Personeelsbladen | 1998 | | pagina 16