Colofon Toekomstmuziek AHOLD FLITSEN FEBRUARI 199 55e Jaargang, nr. 2 Februari 1998 Oplage 65.000 Postbus 3000 Kamer HK A 306 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075-6599111 Redactie tel.nr. 075 - 6595713 Fax 075-6701502 Redactie: Erik Muller (hoofdredactie) Gijs Coffeng Lara Fiddelaar (coördinatie) René Wagenaar Els Witte Redactionele bijdragen: Monique Lindeboom Linea Recta Media Linda van Pelt Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) men. Daarom hebben we ook voor deze titel gekozen. Kleine Bever is een eeuwenoud indianenverhaal.' De zingende slager heeft het de ko mende weken razend druk met de promotie van zijn album. 'Radiosta tions. interviews en fotosessies, het is wel gedaan met mijn vrije tijd. Maar mij zul je niet horen zeuren.' De groeiende bekendheid van 'Ste fan Mondial' is ook zijn collega's niet ontgaan. 'Ik krijg leuke reacties en houd ook onze directeur op de hoogte Overdag tussen de rollades en 's avonds het applaus van het pu bliek. Ik zou het beide voor geen goud willen missen.' Van de koelte in de Centrale Slagerij naar de hitte van de spotlights op het podium. Voor AH'er Wim Woeltjes is het al jaren vaste prik. De Grollenaar met de gouden stem bracht 23 januari onder zijn ar tiestennaam Stefan Mondial zijn eerste cd uit! Het Nederlandstalige album met de titel 'Kleine Bever' is voor Wim de beloning voor het ja renlang meedoen aan talentenjachten en Soundmixshows. Lithografie: LithoHouse Druk: Roto Smeets Weert op een eigen vertolking van 'Ik wil vannacht' wist ik dat ik op de goede weg was. Maar dit is nog veel mooi er.' Wim kreeg speciaal voor de cd een artiestennaam. "Mondial' is een prachtige vondst die overal ter we reld duidelijk is En Stefan vind ik zelf gewoon mooi', vertelt Wim. Op 'Kleine Bever' staan twaalf Neder landstalige nummers. 'We widen met iets nieuws en opvallends ko- Met zijn imitaties van Richenel is Wim hel land wel tien keer rond ge weest. Van talentenjacht tot Henny Huisman's Playbackshow. Totdat een platenmaatschappij de AH-er verleden jaar ontdekte en hem een fantastisch voorstel deed: een eigen cd maken samen met het achter- grondkoor van Jody Piper! 'Nadat ik verleden jaar van Marianne Weber een positieve reactie had gekregen Adreswijzigingen van personeels leden worden automatisch via de personeels- of salarisadministratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. V.l.n.r.: joop Brosens, Ruud van der Ley, Carla Laurier, Miriam van der Kort, jolanda Koenekoop, Arnold Kramer en Wilma Dessing

Personeelsbladen | 1998 | | pagina 12