René Suvaal vangt grootste vis ooft AH-filiaal in Turkije ontdekt! DE BORSATO'S ZIJN GEK OP ETOS Colofon 12 ETOS-FAN WEEGSCHAAL AH OLD FLITSEN JANUARI 19S EN ETOS OF DE BORSATO'S! Superster Marco Borsato doet wekelijks boodschappen bij het Alkmaarse ETOS-filiaal 7252. De zanger, die er al kwam toen Nederland nog nooit van hem gehoord had, maakt er een praatje met 'de meiden' en deelt af en toe dropjes uit aan klanten. Ook de rest van Marco's familie stapt regelmatig binnen bij het fili aal in de Langestraat; zus Sylvana, broer Armando en niet te vergeten moeder Mary. Mary Borsato (m) met Pauline de Vries (r) en Kitty Finch (I) van ETOS 7252 in Alkmaar. Unieke band met de Borsato's' 'We hebben hier al jaren een unieke band met Marco en zijn familie', zegt le verkoopster Pauline de Vries. 'Als hij hier op een koopavond alleen of met Leontine komt, is het altijd 55e Jaargang, nr. 1 Januari 1998 Oplage 65.000 Postbus 3000 Kamer HK A 306 1500 HA Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075 - 6595713 Fax 075-6701502 Redactie: Erik Muller (hoofdredactie) Gijs Coffeng Lara Fiddelaar (coördinatie) René Wagenaar Els Witte Redactionele bijdragen: Monique Lindeboom Linea Recta Media Linda van Pelt Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: LithoHouse Druk: Roto Smeets Weert Adreswijzigingen van personeels leden worden automatisch via de personeels- of salarisadministratie verwerkt. Andere ontvangers kunnen adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk doorgeven aan de redactie, met toezending van het oude adresstrookje. feest. Hij neemt alle tijd voor een praatje. En toen ik in sep tember ging trouwen hadden mijn collega's Marco gevraagd iets voor mij op papier te zet ten. Zonder te aarzelen schreef hij een lief verhaaltje voor me. Da's nou precies zoals de hele familie is: leuk en vooral lekker normaal.' Zo graag als ze bij ETOS de Borsato's zien komen, zo graag komt de familie bij Pauline en haar collega's over de vloer. De grootste ETOS-fan van alle maal is moeder Mary, die in Alkmaar ook bekend is van haar bruidssalon 'De Witte Markies'. 'Deze ETOS is een heerlijk ruime winkel', zegt ze. 'En als je om een bepaald pro duct vraagt, loopt er altijd ie mand met je mee naar het schap. Heerlijk!' Ook het perso neel kan bij moeder Borsato niet meer stuk. Toen Mary's dochter Sylvana afgelopen zo mer nét was bevallen van haar dochtertje Romy, was het ETOS dat als eerste met een mutsje en sokjes kwam. Geen wonder dat Mary geen moment twijfel de toen de meiden van ETOS met haar op de foto wilden! Samen met drie visvrienden was hij die zaterdag de Maas in de Brabantse Biesbosch op gegaan. 'Ik was dus aan het snoeken', zegt hij, 'met een relatief licht hengeltje trou wens, waar normaal de jeugd van 12 tot 15 jaar mee vist. Plotseling trekt-ie helemaal krom. Een flinke jongen, dacht ik nog. Wist ik veel dat de grootste zoetwatervis ooit gevangen aan mijn hengeltje hing.' Overigens is het verbo den te vissen op meervallen. 'Maar ja', lacht René, 'Ook al vis je honderd jaar, het blijft moeilijk onderwater kijken.' Om de enorme vangst niet als 'visserslatijn' de boeken in te laten gaan, maakten de vis- Vijfendertig jaar moest hij erop wachten, maar toen had hij ook goed beet. Aan de hengel van René Suvaal (42) hing onlangs een 'hele zware jongen'. Het kostte de medewerker van DC Zaandam samen met z'n visvrienden een uur om een meerval van 1,84 meter lengte en meer dan 100 pond op de wal te krijgen. De vangst bete kende een nationaal en misschien zelfs een we reldrecord. sers gebruik van de modernste communicatiemiddelen. Met de mobiele telefoon werd razend snel een notaris opgetrommeld die de recordvangst moest be vestigen. Ook de zelf meege nomen video stond bijna drie uur lang op scherp. 'We had den één probleem', zegt René. 'De weegschaal was nooit be rekend op zo'n joekel. Dus heb ik 200 kilometer naar Koog aan de Zaan terug moe ten rijden om een goede weeg schaal te halen. Bij terug komst was het alsof ik de Elf stedentocht had gewonnen, een heel mediacircus had zich rond de meerval verzameld.' Naast de aandacht ter plekke heeft René de weken daarna bijna ieder dagblad en zelfs de TV gehaald. De recordhou der blijft overigens vissen, al zal elke vis die hij voortaan bovenhaalt kleiner zijn dan de meerval. Dat is zo goed als zeker. it triiiut AH kom je overal tegen Op vakantie in Turkije zijn en iedere morgen gewoon je brood bij Albert Heijn halen? Voor voormalig AH-supermarktmanager Ferri' Groosmuller en zijn vrouw Ankie was het twee weken lang de gi woonste zaak van de wereld. In Alanya, aan de Turkse zuidkusl hoefden zij er de straat maar voor over te steken. DC-medewerker René Suvaal met zijn 'zware jongen' e hebben op onze va kanties veel gezien, maar dit slaat alles.' Ferrie (61) uit Leusden moet er nog steeds om lachen. We kwa men laat in de avond aan, het was al donker. Bij aankomst in ons appartement kregen we de tip om de volgende dag brood te kopen aan de overkant van de straat. We doen 's ochtends de gordijnen open en kijken uit op een klein supermarktje met op de gevel de naam Albert Heijn. Alleen het officiële logo ont brak. Wij ernaar toe natuurlijk. Jammer genoeg was het engels van de Turkse eigenaar niet i te best. We zijn er dus niet ach ter gekomen waarom hij zijl winkel zo genoemd heeft. W( weten we dat hij nooit bij Ai gewerkt heeft. Sterker nog: h was nog nooit in Nederland g( weest. We waren natuurlij hartstikke blij met het winke tje, het brood was er heerlijk e kostte maar 30 cent. Ook dei Albert Heijn was trouwei open tot 20.00 uur. Jammer di ons Air Miles-pasje niet wen geaccepteerd en dat we er gee zegels konden sparen', grai Ferrie.

Personeelsbladen | 1998 | | pagina 14