Ergoslicer Een elektrische kaassnijmachine-die de bestaande hand bediende kaashakker vervangt. Ontwikkeld door AH-Winkel techniek. Emballage Vei werkingsinstallatie van Relourencentrum in het DC Zaandam De EVI herkent kratten, sorteert ze en zet ze óp pallets. Jaarlijks moet de EVI 250.000 lege kratten van AH verwerken. Euronova )ochierbedrijf yan Ahold in Tsjechië. Gevestigd in Brno op 6 mei 1991. Heeft inmiddels ruim 100 winkels, meer dan .3000 medewerkers en in 1995-een omzet Van 250 miljoen gulden. Euroshopper aag geprijsde producten bij AH. die bij verschil lende AMS-partriers worden verkocht (1995). Door grootschalige productie en verkoop kunnen de producten voor discountprijzen wor den aangeboden. I1 acing |et aantai facings geeft aan hoeveel stuks van een artikel er naast elkaar gepresenteerd worden in het schap. va r' Filiaal Artikel Gegevens, computerbestand waar het hele assor timent van ec-n filiaal in zit. Via dit bestand worden o.a. de verkopen bijgehouden. ERA Filiaal Bestel Assistent, computersysteem dat aan de hand van o.a. kassa-aanslagen bestelt. I1 CDO Fj|jaa] Co Ui Drager Order. De zondagse benaming voor de ladingdrager (palier, rolcontainer etc.). teira Nova hk lien portugese hvpermarkten 8000 m2). In 1992 werden er drie overgenomen door de joint venture Ahold/'*" 'Jerónimo Martins. Eeira Nova betekent 'Nieuwe Markt'. Filiaal Hulpverlener bij Albert Heijn. Medewerkers die ver antwoordelijk zijn voor hulpverlening en onti uiming van gebouwen. Ze moeten snel en effectief kunnen optreden vanaf het moment dal een ongeval of calamiteit zich voordoet tot het moment dal hulpverle ning kan worden overgenomen door professionele hulpverleners. First In First Out (wat het eerst binnenkomt het eerst verko pen). iïrïa i:iiiaa| Database. Alle gegevens van 'het adres van de super- - marktmanager tot het aantal metrages per assortimenlsgroep en hét aantal raampos ter-s dat een filiaal ontvangt, staan hierin.

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 9