2). Aarde en Waarde steem waarbij Albert Heijn meet, m weet en registreert wat er gebeurt bij de productie van Hollandse aard appelen, groenten en fruit op het gebied van bestrijdingsmiddelen en gebruik van meststoffen. Formule uit de jaren '80, waarbij drie retailers - Albert Heijn, Blokker en C&A samen - in één complex huisden. In totaal zijn er tien van deze complexera gebouwd (o.a. Amsterdamse Poort en Hoofddorp). Afwijking Bij Ontvangst. Wordt ingevuld als een levering afwijkt van wat er op palcbon staat. Avonds de kassa's afsluiten. Geld uit de geldlade van de caissière nemen en depone- Iren in de afroombox, een kluisje dat gedurende de dag niet meer toe gankelijk is. Plek in het magazijn van een AH-winkel waar alle goederen worden verzameld en worden geregistreerd in het afschrijfboek. •dappelen, Groente, Fruit. Albert Heijn, 's lands grootste kruidenier. Inmiddels bestaande uit ruim 660 supermarkten. De kleinste staat in de Weissenbruchstraat in Den Haag (98 m-), de grootste staat in Maastricht, Brusselse Poort Op 27 augustus 1973 werd Albert Heijn, Ahold. Er werd gekozen voor een holding-structuur, een overkoepeling waaronder Albert Heijn viel, maar ook andere bedrijven die op dat moment bij het bedrijf hoorden (o.a. Etos, Simon, Alberto, Miro). Ahold heeft nu wereldwijd ruim 2800 supermarkten en speciaalzaken, meer dan 190.000 medewerkers en in 1996 een omzet van bijna 36 miljard gul den. AH maakt elke week een video-journaal voor dagmorgen wordt de band gezamenlijk bekeken. alle filialen. Op De journaals gaan vooral in op acties en beleidszaken. AH Vaste Klanten Fonds. Sparen voor units, waarvan de koers voor 50% is gekoppeld aan de koers van het Ahold-aandeel. Dat dat lucratief is, blijkt uit de resultaten over de afgelopen vijfjaar t/m februari '97: bijna 15% groei in de unitkoers per jaar. Albert Heijn Winkelautomatisering. ipaarsysteem ingevoerd in 1994 door o.a. Albert Heijn, KLM en Shell. Bij elke 25 gulden boodschappen krijgt de klant één Air

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 3