Rotterdamse supermarkt in de wijk Kralingen. Een dat in 1995 werd overgenomen door Albert Heijn om cle positie in Rotterdam te versterken. Wekelijks actieprogramma van Albert Heijn. Begon in 1993 als Top 5, maar is door groot succes gegroeid tot 10 producten, die voor hele lage prijzen worden aangeboden. Op 27 maart 1991 was Tops Markets de vierde supermarktketen in de VS die Ahold overnam (na BI-LO, Finast en Giant). Tops heeft 57 'friendly' supermarkten, 91 Wilson Farms 'conve nience stores' en tien discountdrogisterijen onder de naam Vix. Sinds 1996 ook de naam van Ahold-supermarkten in Azië. ^gDe bijnaam van het AH-hoofdkantoor (tot medio '96) tidplein in Zaandam. De doorgeefkluis van filiaal naar geldauto. Ritten van het LDC naar de RDC's. Speciale toonbankdisplay bij De Tuinen voor J lucten. mdheidsdrogisterijen. Begin juli 1991 nam Ahold zeven winkels in de regio Den Haag over. Inmiddels zijn er zo'n dertig Tuinen in Nederland en vijf franchise-Tuinen in België. Een handig, demontabel en verplaatsbaar demonstra te De Tuinen. Transito-ritten uiner n de weekberichten van De Nieuw (1996) supersnel betalingssysteem. Een vinding n ETOS waarmee pinnen nog maar zes tot tien seconden duurt. Het tussentijds tellen van de kassa. Uiterste houdbaarheidsdatum. Aanduiding voor de consu ment. Daarna afschrijven en weggooien! Een bestelling in het O LDC die klaarstaat bij de caroussel en onderweg gaat via de transportbanden naar het sorteerstation.

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 20