m Speciaalzaken Ahold. Divisie waarin Ahold de werkmaat schappijen ETOS, Gall Gall, De Tuinen, Jamin, Pragmacare en Ter Huurne heeft ondergebracht. Artikelen naar voren brengen in de stelling. Het^J iap lijkt hierdoor vol en zorgt voor een verkoopkrachtige uitstraling. Soort douches boven de verse groenten in veel Amerikaanse supermarkten. Elke vijf minuten worden de groenten automatisch nat gehouden. Stop Sho In maart 1996 werd de overname aangekondigd van Stop 8c Shop, een Amerikaanse supermarktketen met maar liefst 270 winkels. Bij Stop Shop werken 36.000 mensen. Wordt om pallets getrokken om schade door vallen i. De folie wordt herverwerkt. f 200,- wisselgeld in zakjes aan elkaar. Tijdens het bestellen aan de kassa ook wel 'bakje' genoemd. Superbaby In 1994 gestarte spaaractie bij Etos. Zegels sparen, opplakken en je krijgt een cheque voor korting op kinderkleding bij C8cA. Supermarkt De eerste supermarkt werd geopend op 25 mei 1955 aan de Nieuwe Binnenweg in Rotterdam, drie jaar na de eerste ZB. n Teleshopping Boodschappen doen 'vanuit je luie stoel'. Per tele foon, fax of computer kunnen boodschappen worden besteld, die ver volgens klaarstaan in de supermarkt of thuis worden afgeleverd. Twee supermarkten en enkele kleinere winkels en tuincentra op de grens met Duitsland. Het assortiment is sterk gericht op klanten uit Duitsland, die net over de grens goedkoper hun bood- appen komen doen. Tenminste houdbaar tot. Op en na deze datum, die o.a. staat op sproducten mogen artikelen niet meer worden verkocht. Tijdens deze cursus leren medewerkers van bijvoorbeeld distributiecentra hoe ze kunnen tillen met minimale belasting van hun lichaam. Machine in AH-filiaal waar klanten hun lege flessen inleveren.

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 19