productomschrijving en een artikelnummer worden ingevuld. Winkelmedcwerkers checken aan de hand van de bon de levering. Ko osnaampje voor het filiaal van BI-LO aan Pélham Road, Greenville, South-Carolina, een prachtige winkel waar het don dert boven de groente en waar elk verkocht pak melk wordt begroet met koeiengeloei. 2 Eigen merk koffie van Albert Heijn, gebrand bij 9 Marvelo. Perla is Italiaans voor 'Parel'. Het eerste pak onder die naam verscheen in 1977. Periodieke opgave van uren van een filiaal. Product Group Manager. Commerciële man of vrouw die ver antwoordelijk is voor productgroep (en) bij Etos en Jamin. Elders ook productgroepmanager genoemd, bij AH de - category manager. Portugese supermarktketen. De naam betekent 'zoete druppel'. Sinds 1992 is Pingo Doce voor 51% van Ahold. De andere 49% is in handen vaifO Jerónimo Martins Retail. Er zijn ongeveer 100 zoete druppels. Proefwinkel. Hier worden nieuwe winkelconcepten uitgeprobeerd. Het met behulp van een PIN-code betalen van aankopen. Performance Indicator Product Ontwikkeling eester). Geeft aan welk deel van de omzet gegenereerd wordt door nieuwe pro ducten. Het is daarmee een maatstaf voor het succes van productver nieuwing. Voluit: prijspistool, ook wel prijstang of prijsrevolver. Bord waarop acties aangekondigd worden, te bevestigen aan het winkelplafond. Plet loodje dat achteraan een vrachtwagen werd gedaan ter verzegeling. Tegenwoordig gebeurt dit elektronisch, maar de term is nog steeds in zwang. De vier-cijferige code die een artikel krijgt in de Project Opdracht Formulier. De afdeling commercie bijfs^H Meester geeft een opdrachtomschrijving voor productvernieuwing via een POF. ggg*2g||Begin 1995 zette Ahold voet op Poolse bodem samen met de Duitse retailer Allkauf. In mei van dat jaar maakte Ahold de overname

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 16