W R De grootste slijter van Nederland (400 winkels). In 1989 bij Ahold gekomen. Een bedrijf met een geschiedenis die terug gaat tot 1884. Giant Food StoE'es Tweede VS-keten die Ahold koopt op 13 november 1981. Giant huist in de staten Pennsylvania, Maryland, West-Virginia en Virginia. Jroepsondernemingsraad. Overkoepelende C?'QR. Ahold heeft er twee. Eén waarin vertegenwoordigers zitten van alle onderne mingsraden bij AH, één die samengesteld is uit vertegenwoordigers van alle OR'en van de speciaalzaken. Uit de GOR'en worden leden voor de dj^COR gekozen. /lees- en vis-assortiment bij meerdere Ahold-werkmaat- :happijen in Amerika. Eettrend. Overgewaaid uit de V.S. We eten de hele dag door. Tussendoortjes, snelle hap. Honger heeft plaats gemaakt voor lekkere trek. Iers rundvlees. In 1995 besloot AH uitsluitend nog .mdvlees van Greenfields te verkopen. Verrijdbare presentatie. Grootverbruik Ahold. Gevestigd in Ede. Het bedrijf levert aan o.a. horeca, bedrijfrestaurants, ziekenhuizen en cateraars. Wekelijkse zoetwarenaanbieding op de toonbank Jamin. Prijsklasse van f 1,- tot f 2*-. Nieuwe hoofdkantoor van Albert Heijn. Op 27 september 1996 werd het gebouw officieel geopend. Het nieuwe hoofdkantoor is de werkplek van zo'n 1200 collega's. Albert Heijn sr. (1865-1945) was de grondlegger van het kruideniersconcern. Zijn zonen Gerrit en Jan zetten het bedrijf voort, breidden uit en gaven de scepter over aan hun zonen Albert (Ab) en Gerrit-Jan. Tot 1989 zat Ab in de Raad van Bestuur. Gerrit-Jan overleed in 1987 bij een gijzeling. Plastic tasje waar klanten van AH o.a. hun groente en fruit in kunnen verpakken. Genoemd naar de vorm van het tasje. Het

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 11