'Pijnacker' deels in gebru k genomen DE EERSTE WEEK VAN.. BIJ DE TUINEN PATRICIA HARINGSMA IN SCHIEDAM Eli' I i BS 'f. Maandag, 3 november Rusdag 4 november - AHOLD FLITSEN NOVEMBER 1997 E U W Ze werkte lang bij Kruid vat en een jaar bij The Body Shop. Maai' elke keer als Patricia Haringsma langs De Tuinen liep, dacht ze: wat een leuke vinkei. Een beet je drogist, een beetje schoonheid en alles op natuurlijke basis. Ze trok de stoute schoenen aan en vroeg of ze er kon werken. En toevallig kwam er net een plekje vrij. Patricia's eerste indrukken van haar nieuwe werkplek. Debbv leert me hoe de kassa werkt. Niks nieuws, een kassa werkt overal hetzelfde. Wat wel nieuw is, is datje hier kunt chippen. Leuke klanten overi gens, maar dat komt denk ik ook omdat het team heel gezel lig is. Ze, of nee: WE stralen en thousiasme uit. Trouwens, de hele winkel vind ik sfeervol. Al leen in de bedrijfskleding zou wat meer variatie mogen. Ik zeg het eerlijk, zo ben ik. Je kunt ook best eens iets roods aan met hetzelfde dessin. Over m'n colle ga's. Ja, we kunnen het wel vin den, Debby en ik. We zijn de enige twee fulltimers. Debby is bedrijfleidster. En Cindy werkt rit* hier geloof ik 24 uur. En dan zijn er nog twee oproepkrach ten. Dit is ook een echte winkel voor de feestdagen. Behalve choco ladeletters hebben we allerlei leuke cadeautjes. Lekker inpak ken, gezellige liedjes. We heb ben het erover gehad of we een house-cd met Sinterklaas-lied jes zouden kopen. Om te draai en in de winkel. Dat is toch leuk voor de kinderen? Kapoentje, poe, poe. Ik ben trouwens ook al bezig met een kleurwedstrijd voor de kleintjes. Ja, zo ben ik. Ik werk hier net en ik stort me er gelijk in. De kat uit de boom kijken, dat is niks voor mij. Ik ben schoonheidsspecialiste. Maar ik wil lekker doorleren. Ik hoop dat ik de drogisten opleiding kan gaan doen. Kijk, ik weet natuurlijk wel het een en ander. De producten van Vo gel ken ik wel, maar bijvoor beeld over geneesmiddelen kan ik nog wel wat bijspijkeren. Gek product? EKO-waspoeder, ja dat had ik nog nooit gezien. En plantaardige shampoo. Advi seren is in deze winkel hartstik ke belangrijk. Als ik even niks te doen heb, loop ik de winkel door. Gewoon om aan de pro ducten te wennen. En ik vraag nog veel aan Debby en Cindy De weekafsluiting, dat gaat dus wel even anders dan bij m'n vo rige werkgevers. Je moet hier zelf alles meerekenen, derving, cadeaubonnen. Ja, en doordat we hier een klein team hebben, word je gelijk in het diepe ge gooid. Je moet alles kunnen, be stellen, week afsluiten. Vind ik ook wel leuk hoor, die verant woordelijkheid. Wat ik hoop? Dat we in deze winkel iets meer met schoonheid kunnen gaan doen. Als schoonheidsspecialiste zou ik best als extraatje eens klanten op willen maken en iets over make up willen vertellen. In de eerste week van november is de verscentrale en het retourencentrum Pijnacker in gebruik ge nomen. De verscentrales in Barendrecht en Zoeter- meer hebben hun laatste vrachtjes afgeleverd en zijn gesloten. Op maandag 3 november stond directeur Logistiek Han Wil- lemse met een grote taart voor de deur bij 'Barendrecht'. 'Be dankt Wietze' stond erop, voor Wietze van den Honing die de VC Barendrecht de laatste ze ven woelige jaren - met een gi gantische groei van het werk, de invoering van zelfsturing en WM - heeft bestuurd. Samen met 25 man die die maandag de achterhoede vormden, werd de taart soldaat gemaakt. In Zoe- termeer verliepen de laatste ac tiviteiten geruisloos. Pijnacker biedt plaats aan de volledige bezetting van zowel Baren drecht als Zoetermeer, resp. 70 en 110 collega's. Vanaf 4 no vember ontvangen 108 winkels in Zuidwest-Nederland hun 'vers' uit Pijnacker, wat zal op lopen tot 167 in week acht, vol gend jaar. Hierdoor zal de druk op DC Zaandam afnemen. In Pijnacker wordt ondertussen verder gebouwd aan het vierde regionale composite distributie centrum van Albert Heijn. De andere drie bevinden zich in Zaandam, Zwolle en Tilburg. De afdelingen 'vers' en 'retou rencentrum' zijn al 'kruidenierswaren' wordt in maart volgend jaar opgeleverd. Het totale complex krijgt een oppervlakte van 207.000 m2. 17.8000 m2 verscentrale, 25.000 m2 voor de distributie van houdbare producten en 15.300 m2 retourencentrum. .i.' jfigj: aim SEF'C !8DIE Het nieuwe composite dc van AH in Pijnacker is begin november in gebruik genomen. De verscentrale en het retourencentrum draaien al; in maart volgt de afdeling kruidenierswaren

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 8