Caissières keuvelen met Catherine .AIR PEACf. Colofon PENSIOENFONDS en AH LOGISTICS winnen volleybaltoernooi AH-ERS TROUWEN IN HILTON-BED VAN JOHN EN YOKO ZELFS OP TV op hun bezwete shirts. Het tea Ahold-Pensioenfonds ging er eerste ronde met de hoofdprij door, in de tweede ronde biel atleten van AH Logistics de sten te zijn. ai» 54e Jaargang, nr. 6 Juni 1997 |®J Oplage 65.000 V** Uitgave van het Directoraat Communicatie Ahold Albert Heijnweg 1 Kamer 246 1507 EH Zaandam Algemeen tel.nr. 075 - 6599111 Redactie tel.nr. 075-6595713 Fax 075-6598360 Ahold's eigen web site: http://www.ahold.nl Redactie: Jan Hol (hoofdredacteur) Gijs Coffeng Lara Fiddelaar (coördinatie) Alexandra de Vries Els Witte Redactionele bijdragen: Linea Recta Media Monique Lindeboom René Wagenaar Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: LithoHouse Druk: Koninklijke Smeets Offset b.v. AHOLD PUTSEN JUNI 1997 Op 19 maart stapten acht caissières van AH-fili- aal 1579 in Gouda in een huurbusje en re den richting Hilversum. Het reis doel: de televisiestudio van RTL 4. 'We zijn naar de opname van de talkshow 'Catherine' geweest', vertelt Rebecca Eerland-Halder- man. 'We doen vaker dit soort uitstapjes met collega's, we heb ben een ontzettend gezellige club.' Na afloop gingen de AH- dames met de Nederlandse Ophra Winfrey op de foto en vroegen haar het hemd van het lijf. 'Ze doet altijd haar bood schappen bij AH in Bussum', weet Rebecca inmiddels. 'Daar om willen we ook de groeten doen aan onze collega's daar. En we hopen dat zij deze Flitsen in Catherine's winkelwagentje wil len stoppen als ze weer in hun fi liaal is. Zodat ook Catherine een leuke herinnering heeft aan onze ontmoeting.' AH'ers Gert en Coby alias John en Yoko jes van al die aandacht, maai' het was een schitterend mo- Het team van Ahold-Pensioenfonds. V.l.n.r. Rein Bakker, Brigitte van Buuren, Suniel Pierkhan, Mirjam Krokké, René Tel, Jan-Willem Ekkes en Henk Schuyt Boven v.l.n.r. Renate Rothuizen, Magda Linthorst, Daniële Penning-De Vries, Catherine Keijl, Conny Bos-Van Ruiten beek, onder v.l.n.r. Rebecca Eerland-Halderman, Carta Stelnbach-De Beer, Bemadette Hofman-De Beer, Blanca Schouten. LOVE AND PEACE! 'We kunnen terugkijken op een prachtig toernooi', zegt Gerda Walst, die dit jaar samen met enkele AH P&O-collega'S de organisatie in han den had. 'Omdat dit volleybaltoer nooi een jarenlange traditie kent, bestaat er een handig draaiboek. Zo hoeven we niet elk jaar het wiel op nieuw uit te vinden. Alleen het in elkaar zetten van het wedstrijdsche ma was flink puzzelen.' Onderscheid tussen recreanten en echte volley bal-cracks was er dit jaar niet, de tweeëndertig ingeschreven teams Een Zaanse sporthal, vier vel den, vier ballen, vier netten, serieuze scheidsrechters, tweeëndertig fanatieke teams en een horde fans met een uitstekend humeur wa ren de ingrediënten voor een geslaagd Ahold-volleybal- toernooi op vrijdag 23 mei. werden verdeeld in twee rondes. 'In het veld was de strijd behoorlijk fa natiek, maar tussen de wedstrijden door heerste langs de lijn en aan de bar een gezellige sfeer', zegt Gerda. 'Naast de sportieve prestatie is voor velen het ontmoeten van collega's een belangrijke reden om mee te doen.' Dat de deelnemers weer uit alle gelederen van het bedrijf kwa men, was te zien aan de vele logo's op hun bezwete shirts. Het team van Ahnlrl-Ppn<;inpnfnnrl<: ninn er in de van- de sterk- onder andere hun collega's. 'Die lazen het in de krant of zagen ons 's avonds op TV bij RTL 5 en SBS 6', zegt Gert. 'Ze wisten niet wat ze zagen!' Na afloop reisde het gezelschap weer naar Apeldoorn, waar het feest onder het genot van een groot buffet en een goed glas werd voortge zet. De rust is inmiddels weer wat teruggekeerd en dus steekt het kersverse bruidspaar de handen weer flink uit de mou wen in filiaal 1036 in Apel doorn. Regelmatig denken ze stiekem terug aan de mooiste dag van hun leven. De dame die af en toe 'She loves you, yeah yeah, yeah' de slagerij in schalt moet Coby zijn, de verkoopma nager die de melodie van Len- non's 'Working Class Hero' fluit, heet ongetwijfeld Gert! Verkoopmanager Gert Lamers (AH 1036, Apeldoorn) is Beatles fan in hart en nieren en bovendien stapelverliefd op Coby Schmidt, medewerkster in de slagerij van hetzelfde filiaal. Het tweetal bedacht zich geen moment toen het in de krant las dat het Amsterdam Hilton Hotel de kamer waar John Lennon en Yoko Ono in maart 1969 hun Bed Peace-week doorbrachten, openstelde om huwelijken te sluiten. Op maandag 28 april dook het tweetal het wereldberoemde bed in, om er ruim een uur later getrouwd en wel weer uit te komen. De Hilton-directie heeft de John en Yoko Suite sinds 1990 weer helemaal ingericht in de stijl van de destijds voor grote opschudding zorgende Bed Peace-actie. Sinds vorig jaar mogen er officieel huwelijken voltrokken worden. Gert en Coby bleken de eersten te zijn die in het 'huwelijksbed' stapten. Omringd door familie, vrienden én een grote schare journalisten en fotografen gaven ze elkaar het jawoord. 'Op een gegeven moment had ik wel zweethand- ment', zegt Coby. 'John en Yo- ko's gedachte over love, peace and understanding' past hele maal bij onze trouwerij. Vooral voor Gert was dit de perfecte plek. Hij heeft de Beatles-tijd heel bewust meegemaakt.' Dat de AH-ers de locatie goed geheim hadden gehouden, bleek uit de verbaasde reacties van

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 12