Clusterwinnaars vieren feest in de sneeuw Colofon Collega's Minicluster Apri,J~nr'4 00 leren elkaar beter kennen mm Hartverwarmend Surprise! AHOLD FLITSEN APRIL 1997 'Na het concert', zegt Ria, 'zijn we allemaal met Rob op de foto gegaan en hebben we handtekeningen ge vraagd. Hij zei dat deze avond qua sfeer één van z'n mooiste avonden was geweest. Nou, voor ons was het ook een avond om nooit te vergeten.' dat telt. Oplage 65.000 Uitgave van het Directoraat Communicatie Ahold AH 1405 uit Nootdorp. Krom van de spierpijn, maar in een erg goede bui in Sauerland WiWtlê Albert Heijnweg 1 Kamer 246 1507 EH Zaandam Algemeen nummer: 075 - 6599111 Redactie: 075-6595713 Fax 075-6598360 Ahold's eigen web site: http://www.ahold.nl Redactie: Jan Hol (hoofdredacteur) Gijs Coffeng Lara Fiddelaar (coördinatie) Alexandra de Vries Els Witte Redactionele bijdragen: Linea Recta Media René Wagenaar Linda van Pelt Monique Lindeboom Fotografie: Johan Weemhoff e.a. Vormgeving: Studio Tigges (lay-out en DTP opmaak) Lithografie: LithoHouse Druk: Koninklijke Smeets Offset b.v. Als medewerkers van hetzelfde minicluster moet je 'eens aan elkaar ruiken' AH Breukelen, Maarssendorp, Maarssenbroek en Vleuten vormen sinds kort een minicluster. Een serieuze zaak, want je bent ineens mede verantwoordelijk voor eikaars resultaat. Reden voor een feestje. En dat is niks onlogisch. Want als medewerkers van hetzelf de minicluster moet je elkaar goed kennen. 'Eens aan elkaar rui ken', zegt verkoper II Sabri Wilkes. Op zaterdag 22 maart kwa men 270 AH'ers naar AH Maarssenbroek. 'We heb ben een ouderwets groot magazijn van 400 nT', zegt Sabri. 'Heel ge schikt voor zo'n feest. En het is nu of nooit, want binnenkort begin nen we met een grote verbouwing.' Vijftien mensen uit alle vier win kels hadden gezorgd voor de orga nisatie: De tap werd om beurten bemand, net als de garderobe. Twee vrijwilligsters hadden een bijbaantje als toiletjuffrouw. De uitsmijter met speelgoedknuppel voorkwam ongeregeldheden. Niet dat die dreigden. Daar was het pro gramma veel te goed voor. Er was een drive-in show, een karaoke- wedstrijd met een kleuren-TV als hoofdprijs, een loterij en als abso lute uitsmijter een striptease. 'De show werd opgevoerd door een man en een vrouw, die startten in politieuniform. Op het eind van de show had de dame alleen nog haar kousen en haar hoge hakken aan, en de man droeg alleen nog zijn politiepet.' Hebben de medewerkers van de vier winkels elkaar beter leren ken nen? 'Zeker weten', zegt Sabri. Supermarktmanager Jolanda van der ^oort: 'Toen we hoorden dat we in Den Haag en omgeving als beste ,-yan 35 filialen uit de bus waren gekomen, was iedereen hier door het dolle. Trots ook, omdat we er zo hard voor gewerkt had den. Zo hebben we vorig jaar een omzetstijging v^i 30 procent be haald en scoorden we heel goed in de categorie 'open van 8 tot«8'. Fantastisch natuurlijk, vooral toen we een mooi bedrag kregen uit de prijzenpot (wel zo'n f 5.200,- bij elkaar!). En natuurlijk ging ieder een druk speculeren wat we nou met dat bedrag konden doen. Toen er 'met zijn allen samen skiën' ge opperd werd, was iedereen meteen hartstikke enthousiast! Het werd Willingen in Sauerland. Daar ben je in een paar uur.' De AH-ers zaten nog met één pro bleem: hoe moest dat nou met de vervanging op zaterdag? Dat werd voorgelegd aan enkele supermarkt- De klanten konden het in de plaatselijke krant lezen: 'We gaan er dit weekeinde even met zijn allen tussenuit. De win kel blijft gewoon open, want onze AH-collega's springen tijdelijk voor ons in.' Zo kon digden de AH-medewerkers van filiaal 1405 uit Nootdorp hun ski-uitstapje op 15 en 16 februari aan. In de landelijke AH-winkelwedstrijd was het filiaal op een gezamenlijke tweede plaats beland en bo vendien waren ze clusterwin naar geworden. En dat moest gevierd! managers van het marktgebied Zoetermeer waar AH Nootdorp mee samenwerkt. Jolanda: 'En die rie pen spontaan dat we ons vooral geen zorgen moesten maken. Bin nen de kortste keren waren er elf vervangers voor de zaterdag ge vonden! Over het ski-uitstapje zelf zegt Jo landa: 'In één woord fantastisch! Van alle 28 deelnemers (23 mede werkers en zes aanhang) hadden er maar zes ooit op de lange lat ten gestaan en de rest modderde maar wat aan. Maar dat mocht de pret niet drukken! Natuurlijk heb ben we ook leuke kroegjes be zocht, lekker met zijn allen gege ten en de volgende dag stonden we met zijn allen krom van de spierpijn op een:..nog hogere ski helling. Kortom: we hebben geno ten.' Toen ~het ski-team maandag moe maar voldaan weer op zijn post was, wachten hen een aangename verrassing. Jolanda: 'Alles was tot in de puntjes gespiegeld en zag er picobello uit. Alsof iedereen zeg den wilde: jullie zijn dan wel in de prijzen gevallen, maar wij kunnen er ook wat van! Namens heel AH- Nootdorp willen we deze geweldi ge collega's nog graag bedanken voor hun enorme inzet!' sterk in de tekst blijken de vrolijke Albert Heijn'ers (nog) niet. 'We hebben vrijkaar ten', zegt FMA Ria Tim- uiers. En dat is het enige De Verkadewedstrijd waarmee de kaartjes in de wacht zijn ge sleept, ligt al een maand of zes in het verleden. 'Je moest een display bouwen rond het pro duct 'chocoladedromen', legt Ria uit. "We hadden ons er hele maal op uitgeleefd. De display stond in het teken van het lied je van Rob de Nijs "Banger hart'. We hadden een motor in de winkel gezet met een pop er op in een leren jack. Posters van Rob de Nijs erachter en ro de harten aan het plafond. En discoverlichting, voor het sfeer tje.' Een week na het concert is het AH-team nog altijd in Rob de Nijs-stemming. Het concert was grandioos. Toen we heen- AH 1581 uit Uden vóór het gingen kende lang niet iedereen de liedjes van Rob de Nijs. Dat ligt nu wel even anders. Het was te gek. De laatste twee nummers had Rob de Nijs een AH-petje op. En bij sommige van Rob de Nijs liedjes hoorden we ineens 'Al- bert Heijn' in de tekst. Voor de pauze zijn we met z'n allen in polonaise door de schouwburg gegaan. Daar was-ie natuurlijk diep van onder de indruk.' Donderdagavond 6 maart 1997. Honderd joelende AH'ers van fili aal 1581 uit Uden klim men uit de bus die hen naar Hilversum heeft gebracht, voor het concert van Rob de Nijs. Hier en daar klinkt 'Malle Babbe' en 'Banger hart', maar erg

Personeelsbladen | 1997 | | pagina 12